Ana Menü

DELGADO!

Başlatan NoPasaran, Ekim 07, 2008, 12:38:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Carsi_Karabuk

delgado bu takıma lazım, alternatifi yok

lincoln için schalke 04 başkanı ya da onursal başkanı olabilir ; o bebek gibidir, ilgi ister, ilgilenmezsen oynamaz demiş..

bu lafı delgado içinde edebiliriz..delgado duygusal oyuncu tipik arjantinli..

arjantinliler bir tek ispanyada isim yapmışlar..

onu boşuna tartışırız, delgado bu takımda kilit adam yeri garanti adam..

bi önerim var Juan Román Riquelme Tr ligine gelir mi ?
Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.

ilhan mansız_melis

son maçlarda kötü diye gitmesi mi gerekir bence kalsın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Profilime resminide koymuyorum artık..
Ruhsuz ruhsuz oynuyor şuan için..

Ne zaman düzelir.. taraftarının güvenini kazanır işte o zaman yine severiz..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

yenerr17

gerçek oyununun yani baseldeki oyununun sadce yarısını yansıtsa takımı sırtlar..ama nedense oynayası gelmiyor sahhada sanki ölü gibi adam geçemiyo, çalım pas hiç biri yok bu sıralar yani..ama kalmlı kesnlkle.

tcenk

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ekim 07, 2008, 17:15:38
Uygun bir fiyata satılmalı ama devre arasında da o mevkiye güzel adam alınamaz ki...
Ya arkadaşlar Delgadonun bonservisi Beşiktaşa ait değil
Ayrıca şu an takımın yıldız oyuncusu konumunda ve Oturup kalkması, konuşması bile hani sürekli bahsettiğimiz Beşiktaşlı duruşuna o kadar da fazla uyuyor ki doğru yerde oynatılınca çok harika işler yapan bir adam. Bu adamın bileklerinin yumuşaklığı başka kimsede yok (Türkiyede)
Trabzonda ve Metalist maçlarında ki oyunu oynamaya veya oynatmaya kalkarsanız zaten sizin Delgadoya ihtiyacınız olmaz 10 kişi gibi oynarsınız hatta o tip oynayacağınız oyunlarda forvetede gerek yok ileriye dönük orta sahayada maden orta sahayı geçmeyi düşünmüyorsun neden oynatıyorsun ki ileriye dönük adamlardan defans oyuncusu olmaz defans yapamazlar ve iki maçta da yapamadılar.
Defansı orta sahaya yaklaştır ve rakibi ileride boğ bakalım o zaman Delgado neler yapıyor neler
bu konuyu açan arkadaşım bile o zaman görecek sistemin futbolcuları ne kadar farklı gösterdiğini
1903

Tolgahan_BJK

Hangi önemli maçta yeteneklerini sergileyip maça damgasını vurmuş Delgado !

? ? ?   !

RCA

şimdi kusura bakmayın bu konuyu koyan arkadaşa sormak istiyorum beşiktaşta böyle yönelim varmı delgadoyu satma anlamında?? yoksa herkes içinden mi geleni söylüyo??
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Resulbjk - Ekim 12, 2008, 21:18:52
şimdi kusura bakmayın bu konuyu koyan arkadaşa sormak istiyorum beşiktaşta böyle yönelim varmı delgadoyu satma anlamında?? yoksa herkes içinden mi geleni söylüyo??

Bak çok iddalı konuşmayı sevmem

Ama 2-3 sene önceden beni takip edebilirsin yazılarımı..

Seneye çıkarmı çıkmazmı görürsün..

Beşiktaş forumlarında herkes GÖKHANCIYKEN ben yeteneksiz derdim
Herkes TORAMAN derken ben olmaz derdim
Herkes cisse derken ben cissenin yeterisz olduğunu ortaya atan ilk Beşiktaşlılardanım
Ve şimdi DELGADO..Şimdi değil hatta geldikten  6 ay sonra dedim olmaz bu iş :)

Seneye herkes dile getirmezse ne mutlu bana

Getirirse yine haklı çıkarım ama yine geç kalınmış olur :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Delgado yu kim alacak , kim verecek parada alacak volkan, bu nedenle elde kalir,
keske satilsa....ve yerine harbi harbi her mac XXX futbolcumuz var, birsey olmaz diyelim,
ornegin SERGEN oynadiginda, nede olsa SERGEN var her an hersey yapabilir diyordum,
yani o kapasitede oyuncular lazim..

Sifo , Sergen gibi oyuncu olamaz olamadida Delgado.. Iyi maclar cikariyor, cok kotu oyuncuda degil,
fakat yarim futbolcu...Ve yarim futbolcu ilede onemli maclarda is yapamazsiniz...

Faydali degilse kartalimiza, 3-5 mactan haric, gonderilmeli tabiki... Kendisini seviyorum o ayri konu..
Ama burada BESIKTAS daha onemli benim icin...

Volkanada katiliyorum..Cisse konusunda, Toraman konusunda, ve yeni yeni Gokhan hakkindaki soylemlerine
katiliyorum..Turkiyede CISSE ve DELGADO gibi tipler futbol oynayamaz, bunlar yumusuak oyuncular..
ORTEGA ornegin, ilk geldiginde yerden kalkamiyordu, alismamisti, diger arjantinli Delgadoda ilk geldiginde
baya bir sure, YUMUSAK oynuyordu...Yeni yeni biraz oynamaay basladi...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

delgadonun gecen sene bizi sampiyonlar ligine tasidigini unutmayin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 13, 2008, 13:25:28
delgadonun gecen sene bizi sampiyonlar ligine tasidigini unutmayin
nerde taşıdı abi ya bi zürih maclarını aldı sürekli kıyaslıyoruz ama alex'in feneri taşıdıgı macların haddi hesabı yok..

NoPasaran

Ya ne zürih maçıymış mübarek :)

Delgadonun saçmalığı yüzünden giden Fener maçınıda ben bilirim..

Ama bunlar günlük olaylardır çok dikkate almamak lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

evet zurıh maçında yaptıkları tartışılmaz ama tek zurih maçıyla tum seneyi geciremeyiz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

%50

%50

Beşiktaş Taraftarının kararsız olduğu burdada belli oluyor!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

djinonu

gitsin kaldiramiyor arkadas ya o forma birde kaptanlik cok agir geliyor bence tm iyi niyetli olabilir ama ertugrul hocada iyi niyetliydi ama ise yaramadi malesef SERGEN GELSIN SERGEN o zaman kesin sampiyonuz arkadas:D