Ana Menü

Onun adı ; Deivson Rogério da Silva 'Bobô'

Başlatan [KralKartal], Eylül 22, 2008, 10:55:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Taraftarların  takimda hic kuskusuz en cok sevdigi ve begendigi futbolculardan biri o, onun adı Bobo. O geldigi günden itibaren, kendinden iyi kötü hep söz ettirdi..
Yok Bobo golcü degil, Bobo caylak, Bobo yetersiz, Bobo'dan hic birsey olmaz, hemen gönderilmeli diyenlere inat, ki bunu diyenlerin arasında menejer Sinan Engin'de var,
Bobo gollerini atmaya devam etti. Bobo suan hic kuskusuz Türkiye ligindeki en iyi golcü sıfatını tasiyabilen nadir futbolculardan biri, hatta en önemlisidir..
Ki düsünüyoruzda, bu kadar elestirilere ragmen, Bobo nasıl bu kadar soguk kanlı kalabildi?
Besiktas köse yazarlarından tutun, taraftarlarımızın bir kısmı bile Bobo'dan fazla birsey beklemeyip, gereksiz elestiriler yapiyordu.. Neden mi gereksizdi?
Bobo,  1985 dogumlu olup, ilk geldigi zaman, dahada genc olan bu futbolcuya sahip cikacagımıza, en ufak bir hatada, ki dünya fubolunu izlersek hata yapmayan yıldız bile yok,
futbolcuyu yerden yere vurmak biz Besiktas taraftarlarının son yıllarda sıkca yaptıgı bir is haline geldi. Yapıcı elestirilerden mahrum olan bazi spor yazarlarımızada,
Bobo'nun bu resimdeki sus isareti, en güzel cevap olsa gerek..  Seviyoruz seni Bobo... Kral adamsın vesselam.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

Seviyoruz seni BoBo...

Büyükşehir maçında 50. golünü atman dileğiyle...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

keskinli

genelde iyi bi futbolcu ama son 2 mactir gol atmasina ragmen etkisiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

İlk geldiğinde bi spor yorumcusu onun için; '' Brezilya'dan bi doktor getirin o da Bobo kadar oynar '' diyerek, küstahca bir açıklama yapmıştı. Ama Bobo golleriyle ve güzel oyunuyla onlara en iyi cevabı verdi.

Geldiğinde daha güçsüzdü ve son vuruşları daha zayıftı ama kendisini çok çabuk geliştirdi. Ama benim görmek istediğim Bobo bu değil. Daha iyisini yapabilir. Türkiye'nin en iyi 3-4 forvetinden biri ve o forvetlerin içinde maliyeti en az olan isim. Ne 5 ne 10 ne 15 milyon euro verdik. Ama zamanla o büyük isimlerin(!) kalitesine geldi ve onları geride bırakacağını düşünüyorum.

Sözün kısası, formu biraz daha yükselirse bu ligde gol kralı rahatlıkla olur.
Seviyoruz seni Bobo.. Uzun yıllar bu formaya hizmet vermen dileğiyle..
edit

saldır beşiktaş

Çeşke bütün futbolcular bobo gibi olsa her geçen sene futbolunu gelişitiriyor ve formunu yükseltiyor seviyoruz seni bobo ayrıca onu Beşiktaşa tavsiye edip büyük bir futbolcu kazanmamızı sağlayan Zago'ya binlerce kere teşekkürler  :)

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

salvador

50 de 60 da görür yeterki bobo bobo gibi oynasın harika oyuncu
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

BJK_Kübra

Geldiğin günden beri çok seviyorum seni Bobo herzaman Beşiktaşımız için iyi birşey yapıyosun sana olan sevgimizi boşa çıkarmıyosun helal olsun sana.. 
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

gürol

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

KeePSaKe

Since 1903

Alp Erdem

inşallah beşiktaş için 50 değil 100 gol atar

+18 !

simdiye kadar kendisini fazlasıyla kanıtladı adama kötü dediginiz macta cıkıp kurtarıcınız oluyor helal olsun sana BoBo cok babasın..

Guti ORÇ.

bu formayı uzun yıllar taşıman dileğiyle...

Cem Goren

kendisini artık tüm türkiyeye gösterdi şimdi sırada gecen seneden acımızın old. ibb maçı var bu maçta senden 50.golünü atmanı bekliyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Çok basit goLLeri kaçırabiLiyor bu goLLeri kaçırmamaLı.
Ama her ne oLursa oLsun seviyoruz seni bobo :)
Bölünür senin için uykular!