Ana Menü

Onun adı ; Deivson Rogério da Silva 'Bobô'

Başlatan [KralKartal], Eylül 22, 2008, 10:55:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

bi tane vurdu orta şut karışımı girmedi
inş. 2.yarı girecek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 22, 2008, 10:55:00
Taraftarların  takimda hic kuskusuz en cok sevdigi ve begendigi futbolculardan biri o, onun adı Bobo. O geldigi günden itibaren, kendinden iyi kötü hep söz ettirdi..
Yok Bobo golcü degil, Bobo caylak, Bobo yetersiz, Bobo'dan hic birsey olmaz, hemen gönderilmeli diyenlere inat, ki bunu diyenlerin arasında menejer Sinan Engin'de var,
Bobo gollerini atmaya devam etti. Bobo suan hic kuskusuz Türkiye ligindeki en iyi golcü sıfatını tasiyabilen nadir futbolculardan biri, hatta en önemlisidir..
Ki düsünüyoruzda, bu kadar elestirilere ragmen, Bobo nasıl bu kadar soguk kanlı kalabildi?
Besiktas köse yazarlarından tutun, taraftarlarımızın bir kısmı bile Bobo'dan fazla birsey beklemeyip, gereksiz elestiriler yapiyordu.. Neden mi gereksizdi?
Bobo,  1985 dogumlu olup, ilk geldigi zaman, dahada genc olan bu futbolcuya sahip cikacagımıza, en ufak bir hatada, ki dünya fubolunu izlersek hata yapmayan yıldız bile yok,
futbolcuyu yerden yere vurmak biz Besiktas taraftarlarının son yıllarda sıkca yaptıgı bir is haline geldi. Yapıcı elestirilerden mahrum olan bazi spor yazarlarımızada,
Bobo'nun bu resimdeki sus isareti, en güzel cevap olsa gerek..  Seviyoruz seni Bobo... Kral adamsın vesselam.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Cem Goren

eskı bır topıc hortlamıs yıne ama ıyıde olmus :) bobo  bu lıgın en kalıtelı 3-5forvetınden bırısı bence en ıyısı ama ıste kafa olarak burda olmadıgı zamanlar vs.vs derken yavas yavas kendıne geldı ıns. cska maçında gostercek yıne kendını

[KralKartal]

sorun ise denizlinin oynatmamasi ve boboyu harcamasiydi...

Bu topicteki mesajlara bakarsanda bunuda gormus okumus oluruz..

Denizliye bu yuzdende cok kiziyorum...

Kralkartal21

O kaçırdığı gol aklıma geldikçe off ulan offf..

Yinede yaşattığı büyük sevinçler var, hakkını yemeyim.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Denizli ile alakası yok bence ihsan..

bobo isterse oynuyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

oynatilmazsa oynayamaz ki :)

10-15 dakikada adam mi oynardi ?

simdi oynatiliyor oynuyor

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

yine diyorum ;D oynamazsa kiloluda olur hehe

KeePSaKe

Bobo kendiside salmıştı bir ara başka takıma gitmek istemesinden diye düşünüyorum...
Since 1903

Cem Goren

bobo yerı geldıgı zaman oynuyor buda bır gercek tam kotu dendıgı bır donem lıverpoola attı golunu bırden transfer pıyasasanın gulu oldu :) gecen sezon yıne bır bocalama donemı gecırdı o ara kupada fenere 2gol1asist yaptı hemen franszıların takıbınde :)
olsun oynasın yeter :)

Simurg

yüreğini koyunca kartal olup nasıl uçuşa geçirdiğini görüyoruz
çok seviyorum boboyu
bozmassa kendini daha çok kupa kaldırırız birlikte

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..