Ana Menü

Cumhurbaskan'inin Ermenistan Karari..

Başlatan AsA, Eylül 03, 2008, 20:51:03

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AsA

ahmet abi cok guzel yazmissin tesekkurler..

erdinc1926

ermenilerle bir dostluk ne kadar doğru olabilir bunların kanlarında yokmu şimdi yüzümüze gülerler sonrasında arkamızdan vururlar.
bunlar hakkında bizim kaybedeceğimiz birşey yok,bunlara zaten ihtiyacımız yok ve olmaz da.
soykırım iddaalarıyla üzerimize ne kadar yürümüşlerdi fakat bunlar birşeyi idrak etmemişlerdi
Türk milleti aman diyene kılıç çekmez'di.

not : benim kimseye muhalefet yaptığım düşünülmesin.sadece kendi görüşüm.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

keskinli

kimse kimseye hakaret etmedikce,istedigin düsünceyi savunabilirsin erdinc
istersen muhalefette olabilirsin,yeterki hakaret ve küfür olmasin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

öncelikle burda büyüklerime ve akranlarıma saygı içinde yaklaşmaya çalışıyorum daha öncelerde görüldüğü bu tür konular ilk normal görünüyor sonra farklı yanlış anlaşılmalar oluyor sonrasında ikili tartışmalara yol açıyor ve görünen o ki kavgalarda çıkıyor.
biz burdan mantıklı bir şekilde tartışıyoruz fakat bizi hiçbir şekilde duyan olmuyor ona üzülüyorum burada birbirimizi kırdığımızla kalıyoruz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

Kısa ve net cevap veriyorum.

GİTMEMELİ !
Bölünür senin için uykular!

melankolizm

Yaşasın Yusuf Halaçoğlu..

git bakalım.

Yaşasın Bağımsız Karabağ , Yaşasın Kardeş Azerbaycan..!

Aciz Dışişleri.

#
"Siz bana bir ülke gösterin ki, kardeşleriniz savaş halinde olacak, kardeşleriniz katledilecek ve onlar katledilirken, 'Bunun müsebbibi Türkiye'dir' diye demeçler verecek; o kardeşlerimiz katledilirken, 'Avrupa'nın haritaları bellidir, yerine oturmuştur; fakat Ortadoğu'nun, Asya'nın haritaları nihai şeklini almamıştır' diye açıklamalar yapacak; Kars'ın, Ermenistan toprağı olduğunu iddia edecek, bütün bunlardan sonra o adam Türkiye'ye gelecek ve siz de elini sıkacaksınız!.."

Abdullah Gül :)

http://www.haberx.com/Politika-Haberleri/Eylul-2008/Tarihten-bir-yaprak.aspx

erdibatmaz

bu yazının türkiyedeki halkın gülün ermenistana gitmesini istemesi ile bir alakası olamazki olsa olsa gülün istemediği olur ama oda devlet adına cumhurbaşkanı  sıfatıyla gittiği için kendi özel görüşlerini işin içine katamaz.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

ben bu olaya sadece spor olarak bakıyorum ama görünüyorki spordan çok herşey var bu ziyaretin içinde gitmeliyi işaretledim ama sadece spor için ama görünüyorki bu tartışma bizi spordan çok heryere götürecek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Olaya SIYASET(sag/sol/orta/ataturk/dinci) olarak degilde
TURKIYE olarak bakiniz lutfen...bu sekilde siyaset yapmamis
ve kurallar uymus olursunuz...

C.baskani diyorsa, bu TURKIYEYI temsil ediyor, sadece ornegin
AKP tabanini temsil etmiyor..cumhurbaskani = TURKIYENIN yuzu demektir..

Kurallara uyalim, ve uymaya bakalim, bu konununda kilitlenmesini istemiyoruz..

saygilar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Melankolizm arkadaşımızın yazısında değindiği yıllar önce A.Gül tarafından sarfedilen sözler şimdi yaptıklarıyla tezat oluşturuyor gibi görünüyor ancak;

O felsefe ile bi aşama kaydelemeyeceği belli olmuştur, o sözler yaklaşık 15 yıl önceye ait yanılmıyorsam bu 15 yılda barış adına hiç bi gelişme olmamış...

15 yılda hangimiz değişmiyoruz ki, geçmişte yaptığımız hiç mi yanlış yok ? Şimdi kendince doğru olanı bulmuş ve barış için önemli bi adım atıyor...

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: melankolizm - Eylül 05, 2008, 10:33:47
Yaşasın Yusuf Halaçoğlu..

git bakalım.

Yaşasın Bağımsız Karabağ , Yaşasın Kardeş Azerbaycan..!

Aciz Dışişleri.

#
"Siz bana bir ülke gösterin ki, kardeşleriniz savaş halinde olacak, kardeşleriniz katledilecek ve onlar katledilirken, 'Bunun müsebbibi Türkiye'dir' diye demeçler verecek; o kardeşlerimiz katledilirken, 'Avrupa'nın haritaları bellidir, yerine oturmuştur; fakat Ortadoğu'nun, Asya'nın haritaları nihai şeklini almamıştır' diye açıklamalar yapacak; Kars'ın, Ermenistan toprağı olduğunu iddia edecek, bütün bunlardan sonra o adam Türkiye'ye gelecek ve siz de elini sıkacaksınız!.."

Abdullah Gül :)

http://www.haberx.com/Politika-Haberleri/Eylul-2008/Tarihten-bir-yaprak.aspx

:D hay allah'ım insan lafının arkasında durur...

Deniz Baykal çok güzel demiş bari gitsin soykırım anıtına çelenk koysun ;)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

O zaman Cumhur baskani degil, suan icin Cumhur baskani
ve sorumluluklari daha farkli, herkese ESIT davranmasi gerek,
uzlasici bir tavir almasi gerek..
yani bir cumhur baskani suan bunu derse, bu dunya basininda
bomba yapar, hemen avrupa iliskileri ASKIYA alir felan filan..

Hani yorum yaparken, adamin siyasi gorusune ve bu goruse bagli eskiden dediklerine degilde, ustlendigi goreve gore degerlendirme yapalim derim...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

11 Evet..
11 Hayır..

Ben kararsız..

:)

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

AsA

Zaten ulkenin yarisi'da evet dior diger yarisi hayir (: bi o kadar'da kararsiz var.. assagi tukursen sakal yukari tukursen biyik hesabi.