Ana Menü

Cumhurbaskan'inin Ermenistan Karari..

Başlatan AsA, Eylül 03, 2008, 20:51:03

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Eylül 04, 2008, 12:03:17
Hepsi Tek ağız

eminim öyledir

zorla düşman ettrildiğimiz milletlerin hiçbiri için bunu söyleyemeyiz.Nasıl bizim ülkemizde etnik ve ideolojik açıdan çeşitlilik varsa aynı şeyler o ülkeler içinde geçerlidir.Savaş dönemlerindeki teknoloji bugünkü kadar gelişmiş olsaydı emperyalist ülkelerin uşakları olmazdık.Herkesin herşeyden haberi olurdu.

Şimdi geldiğimiz nokta gelmemizi istedikleri noktadır.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Ya bu milliyetçilik değil sizi boş yere suçlayan sizin kardeşlerinize işkenceler yapan bir ükleye gidersen ben bu adamı tanımam  kardeşim bu kadar basit bu iş ayrıca ermenistan komşu falan değil yapmayın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Mattech

21 Yüz yılda yaşıyoruz.. Ve globalleşen bir dünya var..  ORaya gitme Ermeniler var  buraya gitme Ruslar var oraya Gitme adb var nereye gidecegiz ? Bütün TÜrkler olarak UZayamı cıkalım ?
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

kutu

TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

NoPasaran

Şöyle anlatayım sana

Şimdi biz biz aile olarak ev kendimize komşular seçeriz. Bu komşular arasında çok iyileri olur, normalleeri olur kötüleri olur ve çok kötüleri olur..

Biz Avrupa ülkeleri ile çıkarlarımız doğrultusunda işbirliklerimize devam edebiliriz..

Ancak bizim anamıza avradımıza küfretmeye aynı anlama gelen, bayrakları yakan yıkan, türk kardeşlerimize işkence çektirenleremi yaklaşınca insanlık olacak..

Varsın olmasın ermenistan diye bir ülke..

Ben haritadaki yerini bile bilmiyorum onların.

Komşuymuş, vay vay vay..

Bu kadar mı ezildik yahu
Bu kadar mı ilkelerimizden ödün verdik

Kıbrıs sorununda verdiğimiz tavizden sonra
ebedi düşman Ermenileride bağrımıza basalım..

Sonra kimse çıkıp bizi ABD yönetiyor şu bu demesin..

Hepimiz olmuşuz bi ajan :)

Ayrıca

Madem öyleydi

Neden kızdık biz Pamuk'a
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Eylül 04, 2008, 12:03:17
Kesinlikle gitmemeli.

Bu konuya girmeden öne forumdan epey tepki geleceğini düşünmüştüm ama girince resmen şaşırdım..

Ermenistan mı komşumuz oldu allah aşkına bizim..

Neyine muhtaç oldu asil Türk kanı, bu soysuzların..

Devlet törenlerinde türk bayraklarını yakmadılarmı

Dünyada bugün hangi ülkeye giderseniz gidin Ermeni olaylarını sorun bakalım ne diyorlar size.

Hepsi Tek ağız

TÜRKLER SOYKIRIM YAPTI

Bunun dünyaya malzeme gidenler kimler söylermisiniz

Sen yada benmiyim

Yoksa Ermeni lobisi ve buna destek veren "sözde" dostlar değil mi?

Şu durumdan utanmıyormusunuz arkadaşlar

Azerbeycandaki kardeşlerimize yapılan katliamları nasıl unuttunuz!

Bölgedeki tüm petrol ve gaz yataklarını size kesmek isteyen bu ermenistan değilmi!

Yazık ya yemin ederim yazık

ABDULLAH GÜL'E BURADAN SESLENİYORUM

SAYIN CUMHURBAŞKANI GİT BİRDE SOYKIRIM HEYKELİ DEDİKLERİ YERDEN KAMERALARA EL SALLA POZ VER

Biraz degisik aciklamalar olmus,
soysuz olarak bahsettigin umarim ermeni halki degil , onlarin basinda olan kisiler vede o kisilerin kiskirtma araci olan Tasnaklardir diye dusunuyorum..

Azerbeycan konusuna gelince , yillardir hep bir azeri kardesler muhabbeti surer durur , bilemiyorum ne kadar kardes oldugumuzu ama baslari sikisinca Turkiye diye bagirlar , ekonomik konularda hep Iranla isbirligi durumdalar.
Tartisma filan baslatmak istemiyorum, ama hayatinda kac tane ermeni taniyorsun bilmiyorum eger bir hakaret olayina gireceksen önce biraz dusunmeni tavsiye ederim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

kutu

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Eylül 04, 2008, 12:34:51
Şöyle anlatayım sana

Şimdi biz biz aile olarak ev kendimize komşular seçeriz. Bu komşular arasında çok iyileri olur, normalleeri olur kötüleri olur ve çok kötüleri olur..

Biz Avrupa ülkeleri ile çıkarlarımız doğrultusunda işbirliklerimize devam edebiliriz..

Ancak bizim anamıza avradımıza küfretmeye aynı anlama gelen, bayrakları yakan yıkan, türk kardeşlerimize işkence çektirenleremi yaklaşınca insanlık olacak..

Varsın olmasın ermenistan diye bir ülke..

Ben haritadaki yerini bile bilmiyorum onların.

Komşuymuş, vay vay vay..

Bu kadar mı ezildik yahu
Bu kadar mı ilkelerimizden ödün verdik

Kıbrıs sorununda verdiğimiz tavizden sonra
ebedi düşman Ermenileride bağrımıza basalım..

Sonra kimse çıkıp bizi ABD yönetiyor şu bu demesin..

Hepimiz olmuşuz bi ajan :)

Ayrıca

Madem öyleydi

Neden kızdık biz Pamuk'a

Nokta
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

erdibatmaz

ermeni milliyetçileriyle normal ermeni halkını karıştırıyorsunuz
bitti, dağılın.

ilhan mansız_melis

Ben bu ülkenin cumhurbaşkanı olsam ülkemin bayrağını yakan,bizi boş yere suçlayan,bizim kardeşlerimize işkence yapan  bir ülkeye gideceğime uzaya giderim daha iyi

NoPasaran

Arkadaşım burada genel bir durum söz konusu..

Ermenistanı kim oluşturur Ermeniler

Başbakanı kim seçer Ermeniler

Başbakan halkın istediğini yapmaz mı yapar

Olay o kadar basit..

Erdoğanın yaptuığından ben bire bir sorumlu olmaybilirim ama Türk Halkı erdoğanın yaptıklarından faydada görebilir zararda..Genel bakmak lazım. Herkese tek tek inemem ben..

Ben gördüklerimi bilirim..

Alın sizde görün!

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

trabzonda önceden bi teyze yaşarmış ermenilerle komşuluk yaparmış;
muhabirlerden birisi sormuş size nasıl davranıyorlar
kadın gülerek cevap vermiş
bizler türk idik onlar ermeni idiler
bizler elhamdulillah müslüman idik onlarda elhamdulillah hristiyan idiler

enfes bir olay bence yazılcak başka birşey yok ;)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Simurg

her devlette yaşan iyi ve kötü insanlar vardır
bir topluma mal etmeyelim ayrıca ben anlamıyorum
hrant dink öldüğünde hani hepiniz ermeniydiniz :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Mattech

sen hastalıkla Onları Göce zorlaarsan olacagı o Olur.. Bu Türübün De orhan pamuka destek verdi.. SAyın ORgeneral Büyük anıt ermeni Kökenlidir..   sen nEden bahsediyorsun bana onu söyle.. TAbularını yıkmak gerekir Senin börteçinen  ergenekonun varsa onlarında Var Dünya bunların üzerine kurulmuş sen Sporla Sawaşı ayıramıyorun.. Okadar ermenilere KArşının NEden Büyükanıt Genel kurmay başkasnı oldu ? ve şimdiki genel kurmaybaşkası Rodos Göçmenidir.. onların kökenide Yunanistana dayanmaktadır neden bunlar oluyor.. ?  onlarızda İSizn gibi Düşünenleri var biz  size ülkücü diyoruz onlarada Asala aranızda fark yok...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

erdibatmaz

biz burda 3-5 kişi toplanıp amerikan bayrağı yakalım o zaman hükümet amerikan karşıtımı oluyor.Ayrıca zeytin dalını uzatan bizzat ermeni hükümeti.

ya da neyse siz kan dökmeye devam edin.
bitti, dağılın.