Ana Menü

Cumhurbaskan'inin Ermenistan Karari..

Başlatan AsA, Eylül 03, 2008, 20:51:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Eylül 04, 2008, 12:43:08
Arkadaşım burada genel bir durum söz konusu..

Ermenistanı kim oluşturur Ermeniler

Başbakanı kim seçer Ermeniler

Başbakan halkın istediğini yapmaz mı yapar

Olay o kadar basit..

Erdoğanın yaptuığından ben bire bir sorumlu olmaybilirim ama Türk Halkı erdoğanın yaptıklarından faydada görebilir zararda..Genel bakmak lazım. Herkese tek tek inemem ben..

Ben gördüklerimi bilirim..

Alın sizde görün!

Soruya bir cevap alamadim ;
Soysuz diye adlandirdigin ermeni halki mi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carlito1903

Olaya böyle bakarsak Cumhurbaşkanının gideceği ülke kalmaz Dünya'da...

Her ülkede Türkiye düşmanları var, bayrağımızı yakanlar var...

Hatta kendi ülkemizde bile bayrağımızı yakanlar var !

Mattech

Alıntı yapılan: carlito1903 - Eylül 04, 2008, 12:51:09
Olaya böyle bakarsak Cumhurbaşkanının gideceği ülke kalmaz Dünya'da...

Her ülkede Türkiye düşmanları var, bayrağımızı yakanlar var...

ben bunu Unutmuştum yaa  Hakikaten  ermeniler  Yakıyor anladık NEden türk Haklıda yakıyo ? :S
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

NoPasaran

İsveç kartalı cevap vereyim

Hayır değil. Ermeni arkadaşlarım benimde var merak etme. Duymuşsundur belki bende onlarla aynı dine mensubum :)

Soysuz genel bir ifadededir..Ermenistan soysuzdur. Nasıl anlarsan anla  ;)

Mattech ,

Genel kurmay başkanından banane  :)  Ben GENELKURMAYIN birileri tarafından idare edildiğine inanan birisiyim. Zerre kadar saygım yoktur o kuruma malesef.Yada kalmadı diyeyim..

Simurg

Eğer bir kişi düşüncesinden ötürü öldürülürse biz yine ermeni oluruz. Düşünce nedeni ile insan katletmek insanlık değildir..

free idea

Merak etme, kan dökülecek bişey yok. Sadece koyacağın tepkiyi bileceksin. İşin olmayacak ermenistanla. Ne onun sana ne senin ona ihtiyacın var.

carlito

kendi ülkende bayrak yakanlar senin düşmanlarındır zaten.Biz bunun aksini iddaa etmiyoruz.Düşmandan dost yaratmayın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kutu

Kim Ne Derse Desin Onlar Bizim Düşmanımızdır.

Soysuzların Önde Gidenleri!
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Mattech

Mattech ,

Genel kurmay başkanından banane  :)  Ben GENELKURMAYIN birileri tarafından idare edildiğine inanan birisiyim. Zerre kadar saygım yoktur o kuruma malesef.Yada kalmadı diyeyim..

ozman Senin bu ülkede Ne işin var peki ? Bu vatanı türk evlatları koruyor ve onları yönetenleri sen Tanımamazlıktan geliyorsun....  inanmadıgın Güvenmeğin yerde Durmak pek tekin deildir...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

NoPasaran

Aa kusura bakmada

Benim ülkede kalıp kalmayacağım Asker sevgimle ölçülmesin..

Hem ayrıca eğer bu ülkede Asker sevgisi ile kalıp kalmayacağı hesaplansa idi

Ülkenin yarısı boşalırdı

hatta %70
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

hepimiz ermeniyiz dediğiniz anda şimdi el üstünde tutulan değerlere ne oluyor acaba
o zaman sen o kötülediğin bayrak yakan ermenilerle aynı olmuş olmuyomusun
fark yok madem ermenilerin hepsi kötü
bence bu konuları geçiniz bi gün alkışlanıp bir gün yuhlanıcak olay değil bunlar...
tekrar söylüyorum bir kişinin yaptığı şeyi topluma mal etmeyin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Mattech

bu İlkede En cok güvenilen kurum Askeriyedir.. ülkenin %85 den fazla geri kanal %15 kısmıda neyse... Kısacası sen savaş istiyorsun biz barış olay bitmiştir.. Tek başıan ve arakdaşlarına savaşa bilirsin...
Sosyal içerikli mesaj:

NoPasaran

Büşra sen hepimiz ermeniyiz derken ne dediğimizi anlamadığını düşünüyorum..

Kimse o zaman ermenilerden bahsetmemişti..

Bu genel bir tepkidir..

Çocuğa tecavüz eden bir adam gördüğünde

"Ulan sen Allah'a inanıyorsun ben inanmıyorum o Allah'a" dersin ya aynen öle
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Savaş la ne alakası var?

Yahu tanımıyorum ben o ülkeyi diyorum. Ne savaşacam tanımadağım ülke ile..

Siz bence fazla Polyanna olmuşsunuz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Eylül 04, 2008, 12:59:38
free idea

Merak etme, kan dökülecek bişey yok. Sadece koyacağın tepkiyi bileceksin. İşin olmayacak ermenistanla. Ne onun sana ne senin ona ihtiyacın var.

vallahi gerekli tepki çok açık o zaman.Ama ermenileri sınıflandırmak lazım ayrıca ülke ilişkileri geliştirilmek zorundadır.Özellikle ülkemizde ermeni vatandaşların sayısı çok iken ve oylama yapılan bir yarışmada ermenistan birinci geliyorken hayli hayli geliştirmeliyiz ermenistanla ilişkileri
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

kutu

@NoPasaran

Seninle Aynı Düşüncedeyim.Tanımıyoruz O Ülkeyi!
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

Mattech

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Eylül 04, 2008, 13:13:24
Savaş la ne alakası var?

Yahu tanımıyorum ben o ülkeyi diyorum. Ne savaşacam tanımadağım ülke ile..

Siz bence fazla Polyanna olmuşsunuz

Sen tanıma ozman tanımadıgın ülke hakkındada yorum yapma(Dogru yada alnış iyi yada kötü).. Demekki Türkiye O ülkeyi tanıyor ve Bir futbol maçı için oraya gidiyor... Türkiyeye Başarılar..
Sosyal içerikli mesaj: