Ana Menü

ÇARŞI'dan Kamuoyuna Duyurulur

Başlatan noumAyberk, Ağustos 21, 2008, 15:17:31

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Alıntı yapılan: 21pascaL21 - Ağustos 21, 2008, 20:30:12
Alıntı yapılan: MuraT - Ağustos 21, 2008, 19:43:26
Haklısın  ihsan artık küçük çocuklar bile çarşıyım diye gezmeye başlar,hayatında maça gitmeyen ben çarşıyım demeye başlar
bende hiç maça gitmedim ama o ruhu taşıyorum eğer evim hatayda değilde kocaeli ya da sakarya'da olsa emin olun her maca kacarak giderdim ama burdan cok zor malesef bide baba faktörü var her ne kadar beşiktaşlı olsada izin vermiyor...
Olay maça gidip gitmemek değilki.Hiç maça gitmeyen senden benden daha iyi Beşiktaşlılar   vardır. Olay Çarşının ne olduğunu bilmek araştırmak. Şunu söyliyim ben Çarşı atkısı taktım ama kimseyede ben Çarşıyım asarım keserim yok şöyle tribünden tanıdıklar falan var diyede hava atmadım.Böyle yapan bir çok kişiyi tanıyorum. Örneğin bizim okulda 5 kişi var hergün okula polarlarla gelip tezahurat yapıyolar(Tezahurat demeye bin şahit ister).Neyse bunlarla arkadaş olduk. Dedim dün maçı izledinmi "Ne maçı vardı" diye cevap aldım hiçte şaşırmadım.
Bi örnek daha veriyim geçen seneki play off Telekom maçından dönüyorum bir yerde oturuyorum yanıma biri geldi 18 yaşlarında
-Kardeş yendik mi?
-Yendik
-Futbol maçlarına geliyormusun
-Geliyorum
-Hangi tribün
-Y.Açık
-Kapalıya neden gelmiyon ya orda benim çok tanıdık var Alen Abi falan sever beni
-(Ben olayı anladım meraktan bi sordum acaba atıyormu diye)Ayhan Abiyi tanıyormusun
-Eeee Ayhan Abi dimi tanıyorum tanıyorumda onla pek muhabetimiz yok ;D

2 tane örnek verdim daha bir sürüde çıkar inşallah anlatabilömişimdir

ZeMaHŞeR

Haklısın  ihsan artık küçük çocuklar bile çarşıyım diye gezmeye başlar,hayatında maça gitmeyen ben çarşıyım demeye başlar
bende hiç maça gitmedim ama o ruhu taşıyorum eğer evim hatayda değilde kocaeli ya da sakarya'da olsa emin olun her maca kacarak giderdim ama burdan cok zor malesef bide baba faktörü var her ne kadar beşiktaşlı olsada izin vermiyor...

Tamam Çarşı bir ruhtur... Herkes o ruhu taşıyabilir... ama adam geliyor ben çarşıyım,çarşı grubundanım... o zaman ben Çarşıyım demesinler...

Ben çorum'da oturuyorum ve elimden geldiğince deplasmanlara gidiyorum ama birgün olsun ben şöyleyim,ben böyleyim demedim...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

tcenk

Hoşgeldin Çarşı

Herkes kabul ederki Çarşı artık Markadır.Beşiktaşın Taraftar Markası Oda Beşiktaşa yakışır Şekilde Dünya Markası.Ben Çarşıdan kimseyi tanımam Hayatımın hiç bir noktasında karşılaşmadım da. Ama adamlar yıllarca Beşiktaşın peşinden koşarak öyle veya böyle büyük bir marka yarattılar. Şu aralar çekemeyenler bir yerlerinden çekiştirmeye çalışıyorlar.
Hayata ve Olaylara bakış açısı diğerlerinden farklı olan taraftarlık anlayışı bambaşka olan bir grup ve eminimki bir gün çarşı kapanmak zorunda kalırsa isim hakkını klübe devretmeli. Bu büyük marka BÜYÜK BEŞİKTAŞTA kalmalı

1903

ZeMaHŞeR

Hemde ne biçim forumlarda yazılanları okuyorum.. destek verende var,reklam diyende var...

srdr

çarşı denen grup kendi kendini madara etti.ayaklar altına aldı. hiç yakışmadı geri vites.. hani bizde yoktu....
beşiktAŞK - since 1903

carsi52

Bize düşen hayırLı oLsun demek.
Umarım bir daha böyLe yanLış kararLar aLınmaz.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Alıntı yapılan: noumAyberk - Ağustos 21, 2008, 20:57:09
Olay maça gidip gitmemek değilki.Hiç maça gitmeyen senden benden daha iyi Beşiktaşlılar   vardır. Olay Çarşının ne olduğunu bilmek araştırmak. Şunu söyliyim ben Çarşı atkısı taktım ama kimseyede ben Çarşıyım asarım keserim yok şöyle tribünden tanıdıklar falan var diyede hava atmadım.Böyle yapan bir çok kişiyi tanıyorum. Örneğin bizim okulda 5 kişi var hergün okula polarlarla gelip tezahurat yapıyolar(Tezahurat demeye bin şahit ister).Neyse bunlarla arkadaş olduk. Dedim dün maçı izledinmi "Ne maçı vardı" diye cevap aldım hiçte şaşırmadım.
Bi örnek daha veriyim geçen seneki play off Telekom maçından dönüyorum bir yerde oturuyorum yanıma biri geldi 18 yaşlarında
-Kardeş yendik mi?
-Yendik
-Futbol maçlarına geliyormusun
-Geliyorum
-Hangi tribün
-Y.Açık
-Kapalıya neden gelmiyon ya orda benim çok tanıdık var Alen Abi falan sever beni
-(Ben olayı anladım meraktan bi sordum acaba atıyormu diye)Ayhan Abiyi tanıyormusun
-Eeee Ayhan Abi dimi tanıyorum tanıyorumda onla pek muhabetimiz yok ;D

2 tane örnek verdim daha bir sürüde çıkar inşallah anlatabilömişimdir
evet kesinlikle haklısın ama dikkat et ben çarşılıyım,çarşıyım gibi bi ifade kullanmadım ben 'Ruh' dedim o ruhu taşıyorum o kadar uzak olsamda...

+18 !

Alıntı yapılan: MuraT - Ağustos 21, 2008, 21:03:02

Tamam Çarşı bir ruhtur... Herkes o ruhu taşıyabilir... ama adam geliyor ben çarşıyım,çarşı grubundanım... o zaman ben Çarşıyım demesinler...

Ben çorum'da oturuyorum ve elimden geldiğince deplasmanlara gidiyorum ama birgün olsun ben şöyleyim,ben böyleyim demedim...
haklısınız emin olun bende eğer gitseydim maçlara böyle birşeyi asla yapmazdım

saldır beşiktaş

kendisini beşiktaşlı hisseden herkeste vardır o ruh maça gidendede televizyondan izleyendede radyodan dinleyendede.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

evet haklısın ama cok koyuyor gidememek o atmosferi televizyondan izlemek..

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: 21pascaL21 - Ağustos 22, 2008, 13:42:53
evet haklısın ama cok koyuyor gidememek o atmosferi televizyondan izlemek..
üzülme bir gün gidersin elbet :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

şu stad yıkılırsa ve ben göremezsem gözlerim açık giderim :)

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: 21pascaL21 - Ağustos 22, 2008, 13:46:10
şu stad yıkılırsa ve ben göremezsem gözlerim açık giderim :)

öyle deme... elbet birgün yolun düşer... Dünya gözüyle mabedimizi görürsün...

noumAyberk

@21pascal21
Ben sana itafen vermedim örnekleri, herkes burada birbirini tanıyo azda olsa aramızda böyle kişiler var

+18 !

@noumAyberk
hayır beni tanımıyosunuz diye ben öyle dedim