Ana Menü

ÇARŞI'dan Kamuoyuna Duyurulur

Başlatan noumAyberk, Ağustos 21, 2008, 15:17:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

kardeş sen yanlış anladın bizi... sen ruhunu taşıyorum dedin ama bazıları varki ben Çarşıyım diyor  ;)
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

+18 !

yok işte onlardan değilim olmamda diyorum bende size ;)

noumAyberk

Yani üstüne alınman gereken bi durum yok ortada

ZeMaHŞeR

Biz senin ne demek istediğini anladık...  ;)

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

+18 !

alhas86

geçen 3 ayda maksatsız idaalarla gelen insanlar hiç bir belge resim v.b bunları kanıtlayamadı.sadece satılık çarşı demekle yetindiler

sercAn1903

kim ne derse desin -ben çarşılıyım-  :koptum :ahaha
                                        ||
                                       \  /
                     bide bu var ölüyom bu lafa
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

naanreelburn

boku çıkmış bi durum kombine sattırmak için işbirliği

M34

Alıntı yapılan: naanreelburn - Ağustos 23, 2008, 02:09:39
boku çıkmış bi durum kombine sattırmak için işbirliği

süper bir yorum. bak ben bu tarafini hic düsünememistim. 100% böyle olmustur. hepsi anlasmali.

sana +rep

edit: sayin adminler. rep (karma) verecegim. kalp resmi var. ben ona basmam. kusura bakma naanreelburn

allen ıverson

Ne kadar acımasızsınız yazık be kardeşim!!
Öle bi niyetleri olsa 3 ay beklemezlerdi,2 gün kalamı kombine patlıyacak :alkis

kutu

Adamların Amacı Kombine Sattırmak Ama Nedense Son Günlerde Karar Açıklanıyor.

Yazarken MANTIKLI Yaz.
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

allen ıverson

Bende göbege yakın yerde maç seyrediyorum bassss basstaaaa bagırıyorum istifa diye!
En yakın arkadaşım bagırmıyo yönetimleri götürmenin trübünlerin yapmıyacagını kongrelerin bu işleri yapacagını muhalefetinde orda yapılacagını söylüyo saygı  duyuyorum süleyman seba'ya bagırdıkta ne oldu deniyo ama ben basss basss bagırıyorum kimsede bana sus demiyo bende kimseye satılmış  uşaksın muamelesi yapmıyorum kardeşim...
Onlarda bana muhalefetin adamısın gelip burda takımı sabote ediyosun,Beşiktaş!ın kaybetmesini bekliyosun gitsinler diye demiyo! :bjk
Beşiktaş!a zarar veriyosunuz siz!
Hastalıklı düşünceler ürüme burda başlıyo işte trübünde yazık

hAlil21

Son yıllarda Çarşı'nın Ç'sini bilmeyen insanlardaki Çarşı özentiliği,İstanbul hariç tüm şehirlerin önüne getirilen Çarşı ismi ve aşırı populerlik kendi sonumuzu hazırladı. Çarşı tribun dünyasının taşıdır ve o taş yerinde ağırdır.O taşın yeri de İstanbul Beşiktaştır. İnşallah 2000 öncesi Çarşı'dır geri getirdikleri.Bizimkisi bir umut işte.

Ama görüyorum ki boş bir umut. ''Biz çarşıyız ulan..'' devam edin holigancıklar.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

canavar_bjk

boşuna tartışmayın bence her beşiktaşlı o ruh a sahip yani en azından ben tv de görsem bile beşiktaş ı heyecanlanıyorum ya varmı bunun ötesi
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Mattech

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 21, 2008, 19:28:23
yine herkes CARSI oldu , olacak ya, YANDIK !

İşte en güzel Söz Bu.. Düne akdar  çArşıyı KAralayan Beşiktaşlı arkadaşlar (Sözüm meclisten içindekine ve dışlındakine ) Şimdi çArşılı Oldular Ne yaman çelişkii
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..