Ana Menü

Ve Çarşı döndü!

Başlatan CR7, Ağustos 19, 2008, 13:51:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş'ın efsanevi-muhalif taraftar grubu Çarşı, Beşiktaş'taki üst geçitte açtığı pankart ile geri dönüşünün ilk sinyallerini verdi. İşte o anlamlı pankart!!!                                                                                      

kaynak:medyatava
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

pankart gerçekten çok anlamlı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Delirdik

Yeni Çarşı sahnede

Oktay Derelioğlu'nun jübilesinde tribünlerdeki "Çarşı" pankartı dikkat çekti. Alen Markaryan ve arkadaşlarının çekilmesinden sonra bayrağı gençler devraldı. Bu etkili gruptaki şu andaki en büyük değişiklik "Çarşı" isminde yer alan 'A' harfinin normal şekilde yazılması oldu.

şimdi maçLarda bir grup eskiyi diğer grup yeniyi savunur.. Beşiktaş diye bağırmak yerine kendi aramızda kavgaLara devam ederiz..

Karmaşa bizi bekLiyor
Hadi hayırLısı

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Cem Goren

pankartın manası gerçekten güzel ayrıca o a harfinin normal şekilde yazılmasıda kafa karıştırıcı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

gitmemisti ki bir yere. hani olur ya ... ben sana kizdim, sen beni sevmiyorsun. ben gidiyorum derler, yavas yavas ilerlerler, yan gözle arkaya bakarlar ...geri cagrisirsin, kafalarini iterler, bir kere daha cagrirsin, hemen kosa kosa gelirler .. ona benzettim.

Besiktas a faydasindan cok zararlarinin dokundugunun kanisindayim. Fazla hak etmedikleri "güc" sahibi olduklarina inaniyorum. Iclerinden menfaatci gruplar da ortaya cikinca, yani isin icine para girince ve bundan dolayi insanlar zarar görürse ben o grubu desteklemem.

alhas86

erdem fora yı destekleyen karagümrüklü tayfasından bir arkadaşın aynen söyledigini aktarıyorum.Artık kırmızı A yokkk.herkes ÇARŞI yı gerektigi gibi yazıcak ve kullanıcak.artık ne çArŞI ne çARŞI cArSİ falan filan yok sadece ÇARŞI var.herkes lisanslı ürün alacak.kimse ÇARŞI ürünü kullanmıycak.Erdem Fora da en kısa zamanda kapalıda sete çıkacaktır.Alen abinin dönmesi gibi birşey YOKTUR. . .yeni lider ERDEM FORA dır... dedi...

keskinli

eski carsiyi bekliyoruz.anarsist a siyla ,tertemiz bi sayfayla
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

canavar_bjk

alen abi geri dönecektir bunu biliriz bunu söyleriz
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

alhas86

alen abinin dönmesini bekliyen renktaşlarım hayal kırıklıgına ugrarsınız.En iyi ihtimal Alen abi dışındakiler dönecek Ayhan Abi başa geçecek sete Emrah abi ve Harun abi çıkcak ki harun abi evlendi ben zannetmiyorum.Eski çarşıyı isteyen arkadaşlar en iyi ihtimalimiz galiba bu!!!ama kesin olan şu alen abi sete çıkmayacaktırrr artık BI-RAK-TI

Mattech

Alıntı yapılan: alhas86 - Ağustos 19, 2008, 17:47:14
erdem fora yı destekleyen karagümrüklü tayfasından bir arkadaşın aynen söyledigini aktarıyorum.Artık kırmızı A yokkk.herkes ÇARŞI yı gerektigi gibi yazıcak ve kullanıcak.artık ne çArŞI ne çARŞI cArSİ falan filan yok sadece ÇARŞI var.herkes lisanslı ürün alacak.kimse ÇARŞI ürünü kullanmıycak.Erdem Fora da en kısa zamanda kapalıda sete çıkacaktır.Alen abinin dönmesi gibi birşey YOKTUR. . .yeni lider ERDEM FORA dır... dedi...

A harfi SEnin için NEden Önemli ? Onun Yerine Başka birşeymi Olması gerekiyor... Ayrıca Yeni bir çArşı ismini kullanmaması lazım.. çArsının nasıl Kuruldugunu Bilmeyen Ve  A harfinden farklı anlamlar Cıkartan Zihniyettir.. 25 Yıllık ve 5 kişinin kurdugu bir İdea şimdi Bilinmeyen birkaç kendini bilmez tarafıdnan sahipleniyor.. NEden çArşı varkan rakip olarak cıkmadılar ? Şimdiki ORada olanlar KEndilerine Bir pay çıkarmak peşindeler Yok A mış Yok  B geç onları arkdaşım  A harfi siyasettin diyeceksin  bu stadda Filistin bayragıda Acılıyor  Ama onlar farklı Yorumlanmıyor NEden çArşının A sı? biraz kendini AŞ
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Dem@

alhas86

A harfi SEnin için NEden Önemli ? Onun Yerine Başka birşeymi Olması gerekiyor... Ayrıca Yeni bir çArşı ismini kullanmaması lazım.. çArsının nasıl Kuruldugunu Bilmeyen Ve  A harfinden farklı anlamlar Cıkartan Zihniyettir.. 25 Yıllık ve 5 kişinin kurdugu bir İdea şimdi Bilinmeyen birkaç kendini bilmez tarafıdnan sahipleniyor.. NEden çArşı varkan rakip olarak cıkmadılar ? Şimdiki ORada olanlar KEndilerine Bir pay çıkarmak peşindeler Yok A mış Yok  B geç onları arkdaşım  A harfi siyasettin diyeceksin  bu stadda Filistin bayragıda Acılıyor  Ama onlar farklı Yorumlanmıyor NEden çArşının A sı? biraz kendini AŞ
[/quote]

kendini aş filan.laga luga yapmada yazdıgımı okuuu.ne demişim cümlemde;"""karagümrüklü arkadaşın söylediklerini aynen aktarıyorum""" ben aktardım o şahısların düşüncelerini fikirlerini.sıg düşüncelerde bogulmayın arkadaşlar.tribünden bi haber ahkam kesmekle olmuyor.neden rakip grup kurmuyor rakip çıkamadılar dedigin insanlarda alen abinin yanında sagında solunda olan ve alen abinin tanıdıgı insanlar ve senden benden daha çok ÇARŞI lı adamlar.onlarda ÇARŞI ve semtin çocukları.bu kişiler gökten zembille inmedi!!!bunun yanında eski ÇARŞI tribünlerine bak.Anarşinin A sı var mı yok mu?Yoktur.bu A olayı son 4 senelik bi hikayedir.yani 20 yıl ÇARŞI yazıldı...bu kadar garipsenicek bi olay oldugunu düşünmüyorum.ÇARŞI veya çArŞI her neyse harfe indirgenemez.BİR RUHTUR...ama belliki sen solcusun ve zoruna GİTTİ

alhas86

2003 yılı şampiyon oldugumuz yıl bak görüntülere TS maçında kapalı tribün meşale şov olmuştu.Maç durdu alev aleb stad yanıyor.Champion of die başlayan pankart var onun hemen yanındada bir pankart ÇARŞI o kadar.ne A ne bişey.Ha A ya karşı mısın die sorarsan DEGİLİM.Ama A da çıkarsa asıl ÇARŞI ya dönecegiz bu bir gerçek

NoPasaran

Çarşı solcu değilmiydi :)

Çöküşün nedeni sizce sol taraftan ortacı zihniyete dönüşmesi olamaz mı?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alhas86

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 20, 2008, 11:10:32
Çarşı solcu değilmiydi :)

Çöküşün nedeni sizce sol taraftan ortacı zihniyete dönüşmesi olamaz mı?

ÇARŞI solcu yada sagcı degildir.ÇARŞI HALKÇIDIR.ister A olsun ister kırmızı A olsun.Farketmez sonuçta ÇARŞI dediginiz KAPALI da gırtlaklarını yırtan insanlardır.Ankarada ölüm pahasına patatesgücü deplasmanına gidenlerdir. Bunlarıın sayısında sagcılıkla solculukla azalma olmaz.BEŞİKTAŞ SEVGİSİ ile ilintili artış azalma olur.O sevgide Gerçek bir BEŞİKTAŞ LIDA ASLA AZALMAZ.Ama sen çArŞI die 1 mayıs a katılırsan bazı partilerin erciyes kurultayınada katılan çArŞI lılar olur.o zaman siyaset girer.ÇARŞI herkese karşıdır.bi tek siyasetçiye karşı degildir.o da ulu önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK e...