Ana Menü

Ve Çarşı döndü!

Başlatan CR7, Ağustos 19, 2008, 13:51:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

içimize siyaset girmemeli bu tribünler hepimizin önemli olan beşiktaş gol attıktan sonra sağcı solcu ortacı farketmeksizin birbirlerine sarılması biz o tribünlere beşiktaş için gidiyoruz siyaset yapmak için değil
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Mattech

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 21, 2008, 11:45:21
içimize siyaset girmemeli bu tribünler hepimizin önemli olan beşiktaş gol attıktan sonra sağcı solcu ortacı farketmeksizin birbirlerine sarılması biz o tribünlere beşiktaş için gidiyoruz siyaset yapmak için değil

İşte bu abi yaa ASi Ruh belgeselini İzleyen Arkadaşlar Dİkkat ettimi Bilmiyorum orada Bir tane Arkdaş vardı cuma namazından cıkıyor ve beşiktaşlı farklı görüş olan arkadaşlarıyla Fenerliler arasına kavgaya giriyor  Olay burada Bitmiştir zaten İzlemediyseniz bir daha izleyin orasını..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

sercAn1903

çarşı dönerse anarşişt olarak dönsün yoksa boşuna yorulmasın :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

pakito14

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 21, 2008, 11:45:21

çok doğru söylemişsin çünkü stada girdiğimiz an artık herkes tek yürek olup beşiktaşımıza destek veriyor. bu ne sağcısı karşı çıkabilir nede solcusu ama stad'dan ayrıldıktan sonra ister solculuk oynasın ister sağcılık bu beni ilgilendirmez yanlız stada girdiğimizde beşiktaşımıza destek versin yeter!.. asıl bizi ilgilendirende bu değilmi?..
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

[KralKartal]

Tribünde siyaset mi olurmus?

kabul etmiyorum..

tribunde siyasetten baska seyler var...
bunu bazen anlamakta zorlaniyorum
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

abi yokta bazıları siyaseti de sokuyor..Benim başıma geldi... Görüşümden dolayı dışlandım.. Bunu yapanlarda kapalıdan  ;)

nese ben bu konu hakkında konuşmayım  :D

ama a'nın yeni halini sevdim...  :)
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

NoPasaran

Tribünde siyaset olmaz
Ama yanar dönerlik hiç olmaz bence..

Duruş vardır, duruşu bozarsan ,
Yok olursun.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

allen ıverson

Siyaset yapmaya gitmiyoruz ama bazı arkadaşlar çok romantik beklentileri var!
Şuan ki reisi cumhur siyasi duruşundan hoşlanmıyorum ama olmuşsa beşiktaş!a yararı dokunacaksa pankartta açarım!
Beşiktaş'ı kim iyi yerlere gelmesinde yardımcı olucaksa ona bakarım ben sagına,soluna bakmam!
Ben siyasi görüşümden dolayı hiç tepki almadım kapalı'da gayet demokratik bir yer bu anlamda,ben dünya'ya bardagın sag tarafından bakıyorum kardeşim dedigim o trübünlerde omuz omuza goll diye bagırdıgım arkadaşım tam tersi görüşte çarşı'nın kitleleri peşinden gelmesi bu yüzden kanımca!

NoPasaran

Alıntı yapılan: allen ıverson - Ağustos 21, 2008, 14:04:20
Siyaset yapmaya gitmiyoruz ama bazı arkadaşlar çok romantik beklentileri var!
Şuan ki reisi cumhur siyasi duruşundan hoşlanmıyorum ama olmuşsa beşiktaş!a yararı dokunacaksa pankartta açarım!
Beşiktaş'ı kim iyi yerlere gelmesinde yardımcı olucaksa ona bakarım ben sagına,soluna bakmam!

Zamanında Fenerliler başbakanlara pankart açınca

Çarşı pankart asmıştı yine..

Gunter Verhugen'ede pankart açında Avrupada başarı gelsin demişti :)

Ne laf sokulmuştu bilmem hatırlarmısın..

Ne farkımız kalır o zaman
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

allen ıverson

Bende şunu soruyorum renkdaşım sana Beşiktaş lobi faliyetlerinde bulunsun mu?bulunmasın mı?
Hakkını yedirmemek anlamında,bunlar için siyasi görüşü ne olursa olsun konumları iyi olan insanlara ihtiyacımız var mı?yok mu?

erasca

Beşiktaş ın Başkanı Lafını Yemez...