Ana Menü

Ve Çarşı döndü!

Başlatan CR7, Ağustos 19, 2008, 13:51:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bunlar edebiyat

Net olalım..

Sosyalizim ve liberalizm üzerine konuşalım istersen..

Halkı asırlardır hangi görüş temsil eder

Anarşizm nereden çıkmıştır ve kim temsil eder.

Çarşı ne olduğunu bilmez duruma gelince düşmedimi bu durumlara

Erdoğana pankart açan Fenerlilere Atatürk tepkisi koyan tribünler neden verdi o tepkiyi?

Peki aynı tribünler Abdullah Güle pankart açarken utanmadılarmı açtıkları pankarttan acaba?

Çarşı yolunu kaybetmiştir..

Ne olduğunu kendisi bile bilmiyordur..

Ya siyah ol ya beyaz

Gri olursan yok olur gidersin

Ve gittinde!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alhas86

:) sen hararet yaptın.ÇARŞI dedigin kaç kişi sen söle sayısını.var mı bi tahminin.ben diyorum ki nerden baksan TÜRKİYE ve Avrupada 1 milyonu bulur sempatizanı belki daha çok.Sen bu kadar kişiyi nasıl zaptedeceksin.Zaten bizde bunu diyoruz.Kimimiz LENİN ci kimimiz ATATÜRK çü kimimiz TÜRKEŞ çi kimimiz ECEVİT çi.kimimizde ABDULLAH GÜL cü.yani tek ses tek soluk yok.Ama işin güzelligi karşıt fikirlerde olsalarda tribünde omuz omuza verebilmektir.ÇARŞI Ve BEŞİKTAŞLILIK gol oldugunda yanındaki hiç tanımadıgın birine sarılmaktır.Hiç tanımadıgın birinin 90 dakka üst sıradan sana yüklenmesi seninde önündekine yüklenmendir.ÇARŞI birlikte alt etmek omuz omuza karşıt görüşlerin 2000 kişiyle 55000 kişinin arasına kadıköye girmesidir.ÇARŞI sestir kimi zaman 132 desibel o sesin içinde LAİK ide vardır ŞERİATÇI sıda.Ama tektir.KARTAL GOL GOL dür.ÇARŞI budur.insanları bütünleştirir.sol sag ayrım yapmaz.Vatan haini denilen Orhan Pamugu ilk kutlayanda odur.Türkiye Cumhuriyeti die bayrak açanda o milliyetçidir.Şehitler ölmez diyip ATATÜRK resmi açanda odur.Abdullah Gül ü kutlayanda.Şeriatçısı Cumhuriyetçi siyle KAN veren organlarımızda FENER e diyende ODUR.Sen burda Ve gittinde! diyip sonuna ünlem koyarsan ÇARŞI da seni gördügü yerde sana ünlem koyar.ÇARŞI gitmez ÇARŞI olmassa ne deplasmana gidebilirsiniz.Fb-BEŞİKTAŞ maçında BEŞİKTAŞ formanla semtte dolaşamassınız.ÇARŞI bunu yaptı.BEŞİKTAŞ semtini BEŞİKTAŞA verdi.Bu ugurda hayatlarını vererek.Burdan ahkam kesmeyle olmaz pasaran entellektüel

alhas86

admin yazıyor profilde.adminsen bu siteyle alakalısın.Niye o zaman ÇARŞI nın ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE BEŞİKTAŞ sözünü kullanıyosun.ABİLER maçkada sabahlayıp fb lileri kovalarken bunu demişler.Niye ürün yapıp üstüne bunu yazıyosun.Sonrada ELEŞTİRİYOSUN.nasıl BEŞİKTAŞLISIN sen ARKADAŞIM ayıp ayıp.Eleştirdigin degerlerle ekmek yiyosun.Bu kadar mı BEŞİKTAŞ tribünlerine DÜŞMANSIN.o besteleri hangi ALLAH ın kulu yapabilir.oturda bitanede sen yaz bide seni görelim kralkartal.ÇARŞI yı eleştirecegine.o besteler yeter onlara SAYGI DUYMAYA.BEŞİKTAŞIM HAYAT SENSİN

NoPasaran

:)

Peki bişey soracağım

O zaman Çarşıyı , diğer tribünlerden ayıran nedir? Hepsi aynı şeylerden bahsediyor...

Bugün Fener sitelerinede girsen inönünün duvarına bilmem ne yaptık, stadına yasak olduğu halde girdik..Şudur budr.

Delikanlılıklar biter  mi?

Hangimizi gidebildi son Bursa deplasmanına allah aşkına. Gören gözlerimiz görmez oldu sanırım..

Çarşı sadece tribünlerde 132 db ile bağıran taraftar zihniyeti yüzünden bitmiştir..

Çarşı ideolojisi ile vardı ve bitince yok oldu..

İster entellektüel de
İster sana ünlem koyarlar de

Gerçekler can acıtmasın :)

SAYGILAR

Ekmek yediğimiz bizim birşey yok buradan. Aksine kazandığımız ekmekler gidiyor :) Şimdide sözleremi el konuldu

Ülkemizi kapsayan Faşist düşüncelere ne güzel alet olmuşsunuz.

Yakında Beşiktaş kelimesinide çarşı tekeline alırsınız sanırım :) Doğru ya onalrdan başka Beşiktaşlı yok..

Heryerde yazı yazı yazı..

Kardeşim kraldan çok kralcısın madem soruma cevap ver

"RTE ye karşı olan zihniyet neden Gül'e sahip çıktı"

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alhas86

yaw sen ne ideolojisinden bahsediyosun 1982 de kenan evren askeri ihtilali çerçevesinde baskı ortamında kurulmuş bir taraftar grubunun ideolojisini söleme gibi bir hakkı mı vardı.boş boş konuşma.sen bence ideolojini kullanıyorsun burada.takmışın güle nie sahip çıktılar.biz güle degil o makama sahip çıktık.eskiden tek inönü varken kapalı için kulaklar kesilip dönerler çekilirken ideoloji düşünücek hal mi varmış.Beşiktaş semtinde beşiktaşlıdan çok fb li varken ideoloji düşünücek zaman mı varmış.diyorum ki sana yıl 2003 A filan YOKTU.4 yıllık hikaye bu.1982 de kuruldugunda olsa böle bişey EYVALLAH derim.tek ideoloji BEŞİKTAŞ başka ideolojilere  KAPALIYIZ.Gül e sahip çıkarız ama hasankeyf keyfine baksın .Hasan keyf sular altında kalmasın deriz.Kaz dagında siyanürlü altına hayır deriz.Hükümetide eleştiririz.Bence sen ve senin gibiler kendi ideolojininizi içinizdeki ezikligi ÇARŞI gibi bir güçle dile getirmek yani .... kişi sende cemaatçisin şeriatçısın diyceksiniz ama bunu paşaran diyemiyor yemiyor. korkuyor devrimleri savunmaya Altına ÇARŞI yazıyım ÇARŞI savunsun diyor.Sen ve senin  gibiler yüzünden bu ülke böle.Bu yüzden ALEN abi bırakıyorum dedi.1 mayısta güçlü görünmek için ÇARŞI burda pankartı açtınız.Yani kamuoyuna katılım bak çok ÇARŞI da burda die.Halbuki ÇARŞI yoktu orda bikaç çapulcu vardı.Kendiniz olunnn

alhas86

sokakta kavga eden çocuk ÇARŞI oldu.eskiden benim abim tanıdıgım var diyip adam çagırırm diyenler şimdi ben ÇARŞI danım çagırırım bak diyor.1 mayısta plise ÇARŞI burda diyosunuz.Ne ALAKA ya.ÇARŞI ne 1 mayısta ne erciyes kurultayında ne 3 mayıs DÜNYA TÜRKLÜK gününde nede başka bi yerde sadece statlarda tribünde deplasmanda.Siyasi parti degiliz biz meydanlara inelim.İdeolojinizi ÇARŞI ya yapıştırmayın.

NoPasaran

Arkadaşım senin bizim evdeki maşadan farkın kalmamış..

Eyvallah
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alhas86

sen ve senin gibiler ülkenin rejiminden makamından bile ÇARŞI yı sorumlu tutuyorsa.Şampiyonluk yolundaki takımın başkanına istifa demedik die SATILIK ÇARŞI diyorlarsa.bence bu zihniyete YAZIKLAR OLSUN.biz stadımızın isminide ŞEREF BEY yapacagız.Hasan dogan yapmak isteyen siyasilerle mücadele ediyoruz şu anda biz ŞEREF imizle HAKKI mızla KAPALIDAYIZ.Bize köstek olanlarda bugün BEŞİKTAŞ için napmışlar onu düşünsün

kutu

Neyin Tartışmasını Yapıyoruz.Dönen Döner Bizi Bağlamaz.

ÇARŞI Olsada Olmasa BEŞİKTAŞ Diyicez,Vazgeçmicez Hiçbir Zaman...
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

NoPasaran

Rejimle çarşının ne alakası var

Daha tribünler karmakarışık iken Çarşıyı işin içine katmıyoruz.

Ama savunduğunuz şeylerin mantığı geçti..

Çarşı sadece tribünlde bulunmaktan bahsediyorsan, çok ona benzeyeni var merak etme..

İş tribün +  duruşu idi..

Ama kalmadı

Boşuna savunmayın bence

Komik oluyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

konuyu uzatmanın bi manası yok bence beşiktas vardı önce ve çarşıda beşiktaşla birlikte geldi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Mattech

Alıntı yapılan: alhas86 - Ağustos 20, 2008, 10:57:57
kendini aş filan.laga luga yapmada yazdıgımı okuuu.ne demişim cümlemde;"""karagümrüklü arkadaşın söylediklerini aynen aktarıyorum""" ben aktardım o şahısların düşüncelerini fikirlerini.sıg düşüncelerde bogulmayın arkadaşlar.tribünden bi haber ahkam kesmekle olmuyor.neden rakip grup kurmuyor rakip çıkamadılar dedigin insanlarda alen abinin yanında sagında solunda olan ve alen abinin tanıdıgı insanlar ve senden benden daha çok ÇARŞI lı adamlar.onlarda ÇARŞI ve semtin çocukları.bu kişiler gökten zembille inmedi!!!bunun yanında eski ÇARŞI tribünlerine bak.Anarşinin A sı var mı yok mu?Yoktur.bu A olayı son 4 senelik bi hikayedir.yani 20 yıl ÇARŞI yazıldı...bu kadar garipsenicek bi olay oldugunu düşünmüyorum.ÇARŞI veya çArŞI her neyse harfe indirgenemez.BİR RUHTUR...ama belliki sen solcusun ve zoruna GİTTİ
SAen çARşıyı alenin Üzerine Yıkmılsın Belli ALen abi Alen Abi Aradnızda Bir husumetmi Geçti ? Alen SAdece Görünen Yüzü Orayı kontrol eden Ayhan Abidir... KAragümrüklülermiş Ulan ÇARşı Gurubu KAragümrükte Degil Beşiktaş semtinde Kuruldu Ama sen bunu bile Algılayamıyorsun.. Zaten beşiktaşıda SEnin büyük büyük deden kurmuştur Eminim..  ÇArşı 20 yıllık bir kuruluş degil Ama sen Nerede Yaşıyorsun Anlamıyorum. SEnin için A yerine KURT başı koyacaklarmış Bundanda Emin ol
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

[KralKartal]

Baskan ve CARSI grubuda birbirini tamamlamis diyorum.
baskan sozunden döner, sinan engin döner,
hocasi döner, bir CARSI vardi dönmeyen, o da döndü..

yani KOMPLE olduk..

tebrikler...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

allen ıverson

Bazı arkadaşlar bir siyasi partinin buda genelde başkenti taksim'dir!!
Gençlik kolları falan zannediyo çarşı'yı arkadaşım git orda siyasetini yap trübünün içine siyaseti sokma!
Ailemizin içinde bile farklı görüşlü insanlar var!
çok vurgu yaptıgın siyasi duruş futbolu halkı uyutmak için yada halkı uyuşturmak için kullanılan bi araç oldugunu düşünür!
Bu nasıl bi yaklaşım senin gibi düşünmeyenleri maşa gibi görüceksin falan,8 yaşındaki bi çocugun üstünde çarşı tşörtü var hangi siyasetten bahsediyosunuz?

Mattech

Siyaset Yapan kişi Sen Fenerlimisin Yoksa ? içimizdeki İrlandalımısın Yoksa Söyle.. çArşı gurubuna Amigoluk için Staj gören elemanlardan mısın sen? Çünkü fb li sefa ve gs alparslan eski bir beşiktaşlıdır ayrıca Bursanın amigosu kod adı sad Beşiktaşın eski emigolarındandır Onun gibi Burada staj mı görüyorsun sen ?
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..