Ana Menü

Besıktasta Trıbun Alarmı!!

Başlatan ata vicente, Ağustos 16, 2008, 09:19:28

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Beşiktaş UEFA Kupası'nda dün karşılaştığı Siroki Brijeg'i 2-1 yendi ama oynanan futbol Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı tatmin etmedi. Galibiyet sonrası soyunma odasında oyuncularını önce tebrik eden Sağlam'ın daha sonra Bobo, Nobre, Delgado ve Holosko'ya yönelerek "Son vuruşlarda çok yetersiz kaldınız. Bu karşılaşmayı yeterince ciddiye almadığınızı düşünüyorum. Her maça aynı ciddiyetle çıkmalısınız. Eğer konsantrasyonunuz iyi olsaydı bu maçta işi bitirirdik, bundan sonra daha dikkatli olun" dediği öğrenildi.

Orta alanda oynayan Uğur İnceman ve Cisse'yle de konuşan Sağlam'ın "Özellikle paslaşmalarda top mutlaka sizde kalmalı ve kontrölünü sağlamalısınız. Böylelikle hem daha az gol yer hem de daha çok pozisyona gireriz. Bundan sonraku maçlarda bu söylediklerime çok dikkat edin" dediği belirtildi.

Bu arada Beşiktaş'ın UEFA Kupası maçını izlemek için stada gelen taraftar sayısının yalnızca 13 olması yönetimi harekete geçirdi. Başkan Yıldırım Demirören ve yöneticilerin "Hem iç saha hem de deplasmanlarda taraftarımıza ihtiyacımız var. Onların desteğini kazanmak için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız" şeklinde görüş bildirdikleri ve tribün liderleriyle de görüşerek en kısa zamanda bir çözüm üretme girişiminde bulunacakları iddia edildi.
Kaynak:ligtv.com

Kartalizmatik

Şampiyonlar ligi kupasını getirin belki geliriz.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ata vicente

Bu yönetım ne zaman ıstıfa eder ozaman 10 yıldır oldugu gıbı kombıne almaya devam edeerım

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pakito14

Bu maçın ardından söylenecek en son sözdür! ''Taraftarımıza ihtiyacımız var'' iyi güzel hoş demişsin sayın başkanım ama takım oynadığı futbolla güven veriyormu? taraftarına YOK.. adını ilk kez duyduğum bir takım karşısında 3 pas yapamamak koydu bana yani oynadığımız hazırlık maçlarından bile kötüydü.Hele gelelim ertuğrul sağlam hocamıza işi sıkı tutucaz dedi rakibi ciddiye alıcaz dedi valla işi bu kadar sıkı tutuyorsak ohoo! işimiz var. neyse uzatmıyalım bu takım oynadığı futbolla ne zaman güven verirse yenilelim hiç farketmez yeterki oynadığı futbolu zevk versin o zaman taraftarın seni deplasmanda'da bırakmaz...
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

amokachi_17

beşiktaş taraftarı takımını hiç bi şekilde yanlız bırakmaz arkadaşım diyorsun beşiktaş iki pas yapamadı rakibin futbolcuları nasıl sakatlamak için uğraştığını görmüyorsun ya da sahanın halini görmiyorsun tamam beşiktaşımızı eleştirelim tabiki ama en azından şu an takımda her şey yolunda giderken olumsuz eleştirilere gerek yok diğer iki büyük takımın hali ortada beşiktaş taraftarı takımına her zaman sahip çıkmıştır yine de çıkmaya devam edecektir şu da bir gerçektir ki ÇARŞI beşiktaş sız BEŞİKTAŞ çarşısız olmaz

ata vicente

Alıntı yapılan: amokachi_17 - Ağustos 16, 2008, 10:34:54
beşiktaş taraftarı takımını hiç bi şekilde yanlız bırakmaz arkadaşım diyorsun beşiktaş iki pas yapamadı rakibin futbolcuları nasıl sakatlamak için uğraştığını görmüyorsun ya da sahanın halini görmiyorsun tamam beşiktaşımızı eleştirelim tabiki ama en azından şu an takımda her şey yolunda giderken olumsuz eleştirilere gerek yok diğer iki büyük takımın hali ortada beşiktaş taraftarı takımına her zaman sahip çıkmıştır yine de çıkmaya devam edecektir şu da bir gerçektir ki ÇARŞI beşiktaş sız BEŞİKTAŞ çarşısız olmaz
Burda Carsıdan bahsedılmıyor bu bırrr.Ikıncısı takım pasda yapamıor ucuncusu ıse neye gore hersey yolunda gıdıyor 5.sınıf bır takımı deplasmanda bı zahmet 2-1 yen.Hazırlık maclarını olcu bıle almam.Bu takım ıyı deıl ertugrulun cok buyuk yanlısları var mesela alı tandoganın yerıne kurtlus olmalıydı holosko sag kanat oyuncusu degıl sag kanatta oynuyo.Bobo nobre bu kadar formsuzken sen nasıl holoskoyu sagda oynatırsın.Acıl toparlanmak lazım!

tcenk

Eevet bu konu basagritmaya devam ediyor.
Carsi bu konuyu cok acil bir sekilde gorusmeli ve bu ikilem bitmeli olumlu veya olumsuz
1903

NoPasaran

Peki Boboyu kenara çekip Holosko forvet oynasa
Serdar Özkan sağ kanat oynasa

Ali Tandoğanoın yerine serdar kurtuluş oynasa

5 golmü atardık :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

sezonun ilk maçı hemen umutsuzluk bulutlaları başlamasın biraz güvenin takıma haftalar ilerledikçe oynıyacağımız futbolda iyileşecektir ;)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

sercAn1903

bu sene şampiyonuz. takım iyi gibi geçen senelere göre.
yine 30 bin kartal 132 desibellik sesle şeref bey i inletecek
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

djinonu

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 16, 2008, 11:36:06
sezonun ilk maçı hemen umutsuzluk bulutlaları başlamasın biraz güvenin takıma haftalar ilerledikçe oynıyacağımız futbolda iyileşecektir ;)
her sene ümitlendikte ne oldu kardes????
geliyoruz dedik dedikde ne oldu??benim ümidim yok

Kartalizmatik

Bu takım bende yıllardır inanç falan bırakmadı.Her sene inandık GELİYORUZ! diyoruz bir numara yok.Her sene inanmaktan daha sonra rezil olmaktan bıktım.İNANMIYORUM!
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ata vicente

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 16, 2008, 11:34:10
Peki Boboyu kenara çekip Holosko forvet oynasa
Serdar Özkan sağ kanat oynasa

Ali Tandoğanoın yerine serdar kurtuluş oynasa

5 golmü atardık :)
hayır 25 gol atardık oldumu:)

Adriano

Beyler noluyor ya kendinize gelin. Biz BEŞİKTAŞ taraftarıyız.
Umut bizim herşeyimiz. Umutsuzluğa kapılmayalım, biz yine desteğimizi veririz. Başarı gelmese de Canın Sağolsun Beşiktaş'ım. Ki bu seneye dair güzel gelişmeler var.

İbrahimler olayı dışında kampta dostluk zirvedeydi.
Önceki seneler her sene tüm ilk 11 değişirdi, bu sene sadece gereken mevkimiz, defansımıza iyi takviyeler yapıldı. Ben hiç bu kadar alternatifi bol olan defans görmemiştim Beşiktaş'ımızda.

Zapo, Sivok, Zan, Toraman, Tuna..

Kadromuz geniş zaten bu sezon. Gelelim ilk maçtaki beğenilmeyen futbola.
Kötü futbolun hiçbir zaman bahanesi olmaz ama..
İlk resmi maç, havanın gündüz 45 derecelerde seyretmesi, zeminin ağır oluşu ve basının taraftarın herkesin bu maçtan fark bekleyişi oyunculara olumsuz yansıdığını düşünüyorum.

Tek maça bakarak yargılamayalım takımı.
Göz diktik Kadıköy Finali'ne !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..