Ana Menü

Besıktasta Trıbun Alarmı!!

Başlatan ata vicente, Ağustos 16, 2008, 09:19:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ata vicente - Ağustos 16, 2008, 12:50:30
Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 16, 2008, 11:34:10
Peki Boboyu kenara çekip Holosko forvet oynasa
Serdar Özkan sağ kanat oynasa

Ali Tandoğanoın yerine serdar kurtuluş oynasa

5 golmü atardık :)
hayır 25 gol atardık oldumu:)

Ne çok teknik direktör var dimi türkiyede..

Bildik sandığımız sayının 30-40 katı daha rahat var..

Ali çıksın serdar girsin
holosko forvete geçsin

herşey biter , biz bu takıma 5 değil 25 gol ataramışız

ba ba ba ..

Bu ertuğrul hoca harbi işi bilmiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Holosko zorunluluktan sağ açık oynuyor malesef.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

deplasmanda az sayida taraftar olmasinin sebepleri baska
rakibin zayif olmasi,bati avrupaya uzak olmasi,sorunlu bölge olmasi...
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

rudy1903

ne o eskiden demiyorlarmıydı taraftar baskısından yenemiyoruz,yok taraftar çok etkili yok bilmemne şimdi mi anladın yıldırım efendi taraftarın büyüklüğünü.bu arada kapalı tribün neden 1000 ytl bu ekonomik darboğazda 1000 ytl nedir ya param yok ordan burdan bulmaya çalışıyoruz almak için vallahi çok para ya .parayı bizden değil başka şeylerden de kazanın yönetimdeki efendiler...(localardan bilmemnerden bizden değil)

ata vicente

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 16, 2008, 14:28:55
Alıntı yapılan: ata vicente - Ağustos 16, 2008, 12:50:30
Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 16, 2008, 11:34:10
Peki Boboyu kenara çekip Holosko forvet oynasa
Serdar Özkan sağ kanat oynasa

Ali Tandoğanoın yerine serdar kurtuluş oynasa

5 golmü atardık :)
hayır 25 gol atardık oldumu:)

Ne çok teknik direktör var dimi türkiyede..

Bildik sandığımız sayının 30-40 katı daha rahat var..

Ali çıksın serdar girsin
holosko forvete geçsin

herşey biter , biz bu takıma 5 değil 25 gol ataramışız

ba ba ba ..

Bu ertuğrul hoca harbi işi bilmiyor..
Evet evet benımde tam olarak anlatmak ıstedıgım buydu teknık dırektorum ben.Idrak sevıyen ust duzey.Aferın valla

ilhan mansız_melis

abi Bosna'da ki maçta ne bekliyordunuz ki adamlar güya Bosna'da yaşıyor ama hepsi Sırp dayak yenilirdi valla
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ist.hatirasi/3-4

HATIRLATMA

**Beşiktaş jimnastik  klubu Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 3 gün no post/1 hafta ceza alacaktır.

Forum Kurulu

YÖNETİM İSTİFA !!!

alhas86

valla Asya kartalları mı.antipati mi karagümrük mü çarşı mı nolcaksa olsun bir hale yola koyulsun.taraftarsız olmaz.mesala antalya maçında bakalım kaç kişi olcaz.

alhas86

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 17, 2008, 14:30:23
abi Bosna'da ki maçta ne bekliyordunuz ki adamlar güya Bosna'da yaşıyor ama hepsi Sırp dayak yenilirdi valla

arkadaşım sen heralde hayatın boyunca hiç tribüne gelmemişin.yaşında kaç bilmiyorum ama bak sana şu kadar söliyim.sırp degil kim olursa olsun bizi rengi bozuk olan partizana gidemeyenlerle karıştırma.ne dayagından bahsediyosun bizim kapalının kapasitesi o kasabadan daha fazla nüfuz barındırıyor.komik olma

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: alhas86 - Ağustos 18, 2008, 16:37:05

arkadaşım sen heralde hayatın boyunca hiç tribüne gelmemişin.yaşında kaç bilmiyorum ama bak sana şu kadar söliyim.sırp degil kim olursa olsun bizi rengi bozuk olan partizana gidemeyenlerle karıştırma.ne dayagından bahsediyosun bizim kapalının kapasitesi o kasabadan daha fazla nüfuz barındırıyor.komik olma
bu arada yaşım 14 e iyi belki gitmişsindir  o maça ama bence orada o kadar taraftar da seslerini duyurdular hem Sırplar gerçekten orda bizi döverlerdi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

TurkishTank

Alıntı yapılan: keskinli - Ağustos 16, 2008, 18:23:59
deplasmanda az sayida taraftar olmasinin sebepleri baska
rakibin zayif olmasi,bati avrupaya uzak olmasi,sorunlu bölge olmasi...

bu kadar...her gazte sayfasini buyutupde buyutuyoruz...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 19, 2008, 09:54:20
Alıntı yapılan: alhas86 - Ağustos 18, 2008, 16:37:05

bu arada yaşım 14 e iyi belki gitmişsindir  o maça ama bence orada o kadar taraftar da seslerini duyurdular hem Sırplar gerçekten orda bizi döverlerdi
kardeşim kim kimi dövüyor kimseyle kavga ettiğimiz yok  yakıştırmayın böyle şeyleri bize deplasmanda olsa gider adam gibi takımımızı destekleyip geliriz kimseylede kavga etmeyiz ;)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

TurkishTank

rakip zayif'di yaa...ben kartalimi o kadarozledigim halde, o "resmi" maci izleme mecburiyeti bile duyamadim...mishil mishil uyudum valla...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

alhas86

[/quote]

kardeşim yaşındasın ben 22 yaşındayım.sana şu kadar söliyim onlardan hiç bi cacık olmaz.sen yorma kafanı bence sen şimdiden gelmeye başla tribünlere ki yetiş.bayragı devral.o zaman daha iyi anlarsın beşiktaş taraftarının gücünü ve büyüklügünü