Ana Menü

Sinan Engin "Bobo 3 Guiza eder"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 25, 2008, 12:41:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Boyle bı acıklamaya gerek var cunku sınan efendı hıc bı ıse yaramadıgı ıcın gundemde kalmaya calısıo.Hayatımda bu kadar bır dedıgı bır dedıgını tutmayan ınsan gormedım.Ayıp denılen bısey var ne yapsan gıtmıo.Butun trıbun protesto ettı son mac gorurusunnuz gıbılerınden trıbune kafa salladı ıkıncı yarı maca cıkmadı hala bu takımda menejer ve hala abuk sabuk polemıkler yaratıo.Ah buyuk baskan Seba Ahhh

kartalemre

yaaa benım anlamadıgım sey bu sınan engın hep sureklı bıızm futbolcularmızla baska futbolcuları nıye karsılastırıyo baska yonetımde bole sıvrı dılle konusan varmı yaaa yonetım ıstıfa ya hakan kalkavan gelsın yada ıhsan kalkvan yeter ulan artık yeter....

akbaba71

SİNAN ENGİN: GÜİZA-BOBO KARŞILAŞTIRMASI YAPMADIM
Ayrıca Genel Menajerimiz Sinan Engin, bugün bazı basın ve yayın organlarında kendi adı kullanılarak yapılan Güiza-Bobo karşılaştırmasının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Engin'in açıklaması şöyle:
"Şahsım tarafından ne yazılı, ne de görsel basına böyle bir açıklamam olmamıştır.
Ezeli rakibimiz Fenerbahçe'nin de gerçek olmayan böyle haberleri kaynak göstererek şahsım ile ilgili yaptığı açıklamaların şık olmadığını düşünüyorum. Ayrıca kişisel bir yayından dolayı Beşiktaş Kulübü ve Camiası'nın isminin karıştırılması etik olmamıştır.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım."
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

BerkAy1903

19o3

CR7

Alıntı yapılan: BerkAy1903 - Temmuz 26, 2008, 21:36:43
Yine Balon Habermiş :)

Ve yine Sinan Engin lafı yediğiyle kaldı
Anlaşılan basın da biz gibi cephe almış adama. :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ferdikoclu

Bahtsız adam durumuna düştü. Gak dese vuruyorlar Guk dese vuruyorlar..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Non Mollare Mai

edit

carlito1903

Bigün S.Engin çıkıp şöyle diyecek göreceksiniz:

'Bizim malzemeciler fb ninkilerden daha iyi'

Allah'ım sen sabır ver ya...

onaT

yalanlandığı halde neden hala öyle diyorsunuz anlamadım.

[KralKartal]

bir degil iki degil hep sinan engin olunca
yalanlasada yalanlamasada o kadar demec veriyor ki basina
artik adamlar yaziyor... sus konusma, adamlar yazamaz, cunki konusmuyorsun..

herkes isini yapsin, BASIN sozcumuz yok mu , sayin engin basin sozcusu mu
her konuya atliyor? her konuda sayin engin aciklama yapiyor?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Bu hiçte uydurma bi habere benzemiyor, söylemiştir beklerim ben...

onaT

ali gültiken gibi hayalet olmasından iyi.
basının sallamalarını Beşiktaş menacerine yüklemek doğru değil bence.

NoPasaran

Haber bence uydurma değil, nerede ne ne konuşacağını bilmiyor bu adam :D

Sohbet ortmında konuşursun ama her gazeteci ile konuşmazsın..

Futbolun içinde olan bir adam elebtteki Guizayı , kewelli konuşacak :)

Ama dediğim gibi herkesle değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Beşiktaş menajeri Sinan Engin, son günlerde kendisinin yaptığı iddia edilen açıklamaların medyada sık sık yer bulması ve bu konudan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Engin, Beşiktaş'ın kamp yaptığı Avusturya'da basın mensupları ile yaptığı sohbette, özellikle siyah beyazlı ekibin rakipleri ve bu takımdaki futbolcular ile ilgili yaptığı iddia edilen, ancak yine kendi ifadesine göre tamamen yalan olduğunu söyleyen Engin, bundan sonra gazetecilerin kendisini aramamalarını söyledi.
Engin, bugün yapılan sohbette, "Bana telefon açıyorlar. Sordukları soruyu benim verdiğim cevaba göre değil de, kendi kafalarındaki cevaplara göre haber yapıyorlar. Benim sizden bir ricam var, bundan sonra beni aramayın. Çünkü bazı isimler benim söylediğim sözleri değil, kendi akıllarındakini haber olarak kullanıyor. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Hatta en az üç ay medyada benim adımın geçtiği bir haber okumak veya görmek istemiyorum. Ben takım menajeri olarak transferlerle ilgili çalışmalar yapıyorum. Futbolcuların sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışıyorum. Benim görevim dışımdaki taleplerle bana gelmeyin. Bundan sonra beni değil, basın sorumlumuz Tuncay Yanık'ı arayın. Söylemediğim sözlerin haber yapılmasını ve bu şekilde gündemde olmak çok rahatsız ediyor" dedi.

Kaynak : DHA
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Mattech

Bu adam Taraftarın İSyanını Duymuyor Sizde Duymamazlıktan Gelin  adam bir şey yapmıyor YAwwww :@:@  hep boş konuşuyor...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..