Ana Menü

Sinan Engin "Bobo 3 Guiza eder"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 25, 2008, 12:41:35

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Temmuz 27, 2008, 20:03:07
Beşiktaş menajeri Sinan Engin, son günlerde kendisinin yaptığı iddia edilen açıklamaların medyada sık sık yer bulması ve bu konudan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Engin, Beşiktaş'ın kamp yaptığı Avusturya'da basın mensupları ile yaptığı sohbette, özellikle siyah beyazlı ekibin rakipleri ve bu takımdaki futbolcular ile ilgili yaptığı iddia edilen, ancak yine kendi ifadesine göre tamamen yalan olduğunu söyleyen Engin, bundan sonra gazetecilerin kendisini aramamalarını söyledi.
Engin, bugün yapılan sohbette, "Bana telefon açıyorlar. Sordukları soruyu benim verdiğim cevaba göre değil de, kendi kafalarındaki cevaplara göre haber yapıyorlar. Benim sizden bir ricam var, bundan sonra beni aramayın. Çünkü bazı isimler benim söylediğim sözleri değil, kendi akıllarındakini haber olarak kullanıyor. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Hatta en az üç ay medyada benim adımın geçtiği bir haber okumak veya görmek istemiyorum. Ben takım menajeri olarak transferlerle ilgili çalışmalar yapıyorum. Futbolcuların sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışıyorum. Benim görevim dışımdaki taleplerle bana gelmeyin. Bundan sonra beni değil, basın sorumlumuz Tuncay Yanık'ı arayın. Söylemediğim sözlerin haber yapılmasını ve bu şekilde gündemde olmak çok rahatsız ediyor" dedi.

Kaynak : DHA

hadi guiza meselesi basının uydurması diyelim sayın Engin.

Be Adam daha düne kadar transferi kapattık yapmıcaz sezon sonuna kadar bu kadro ile devam edicez demiyormuydun?

Peki şimdi açıklamaların neden Transferler ile ilgili çalışmalar yapıyorum vs tarzı demeçler veriyorsun?

hangi sözüne inanalım?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

besikt-Ask

3 guiza edecek adamı satmayı düşündüğünüzü açıklamıştın... şimdi 3 guiza ediyor.. yazık size lan ..aşkımız renklere sizlere değil !!
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

naanreelburn

zamanında madem 3 guiza ediordu neden şampiyonluğun kaçmasında tek suçlu boboydu öle dıodun ya sinan dediğin dediğini tutmuor

keskinli

Alıntı yapılan: naanreelburn - Temmuz 28, 2008, 13:57:52
zamanında madem 3 guiza ediordu neden şampiyonluğun kaçmasında tek suçlu boboydu öle dıodun ya sinan dediğin dediğini tutmuor
o kadar cok konusuyorki,dün dediklerini bile unutuyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gözzde_bjk

Birilerini övmek için illa birilerini karalamak gerekmez.
Herkes elindekinden sorumlu olduğuna göre bu tür polemik oluşturacak açıklamalar ne kadar doğru?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

Yalan olduğunu okudum ama konu okadar büyüdü ki fenerden bile açıklama geldi.
Sadece bu konu için değil Sinan Engin'in ya da bir başkasının bu söylemlerinden bıktım artık.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

[KralKartal]

Yalan demesi bile basli basina yalan :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

alper_1903

bi sus be Sinan bi sus!!!!!!!!!!!!
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

kartalemre

kardeslerım fazla soze gerek varmı guıza kımdır yaaa bıde bobonun attıgı gollere bakın bu sene gorun guızamı yoksa bobomu  hemde bobo daha cok genc bobo avrupada bı takımda oynasın 42 mılyon euro degıl 60 mılyon eurda eder bence