Ana Menü

Sinan Engin "Bobo 3 Guiza eder"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 25, 2008, 12:41:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, transfer söylentileri nedeniyle istenilenden uzak bir performans gösteren Bobo'nun yeni sezonda takımı sırtlayacağını söyledi. Engin, Bobo'nun Güiza'dan daha iyi bir golcü olduğunu idda etti.

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Brezilyalı Bobo'ya destek verdi.

Telefon aracılığıyla NTV Spor Servisi'nden Hakan Gündoğar'ın sorularını yanıtlayan Sinan Engin, siyah-beyazlıların sezon başı kampında isteksiz görüntüsü ile dikkat çeken Brezilyalı Bobo'ya sahip çıktı.

Menajerlerin sürekli Brezilyalı futbolcunun aklını karıştırmaya çalıştığını söyleyen Engin, Brezilyalı yıldızın kesinlikle Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmediğini ve kendilerine yeni sezonda bambaşka bir Bobo izlettireceğinin sözünü verdiğini söyledi.

Engin, Fenerbahçe'nin yeni transferi Daniel Güiza'ya da gönedermede bulunarak, Brezilyalı Bobo'nun İspanyol futbolcudan 3 gömlek üstün olduğunu idda etti.

Güiza'nın da iyi bir futbolcunu olduğunu, fakat Bobo kadar aktif bir golcü olmadığını savunan Sinan Engin, Bobo'nun bu sezon geçtiğimiz sezon yaptığı hataları tekrarlamayarak yeniden Beşiktaşlı taraftarların yıldızı olacağını belirtti.

Engin, basında çıkan transfer haberlerini de yalanlayarak, transferi kapattıklarını açıkladı.

KAYNAK : NTVSPOR
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

kaş yapayım derken göz çıkarmayalım ;)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

akbaba71

Klasik Sinan Engin demeci karşılaştırma yapmasa günaha girecek sanki  :) .

Transferi kapattıklarını dün Ertuğrul Hoca söylemişti,Sinan Enginde doğrulamış oldu böylece..

Ntvsporda alınan haberlerde hep konduğu zaman karışıklık oluyor niye acaba?
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Konu Dışı ama yeri gelmişken açıklayayım

Forum başka yerlerden yazı alırken onların yazım şeklini kopyalar. Renk , yazı tipi ve boyutu gibi..

SMF forumlarının yazı tipleri üstte yazı tipinde olanlar.Normal yazı tipleri yani

"Arial
Comic sans
vs vs"

Ancak NTV bunların hiçbirisini kullanmıyor.O zamanda bu hata veriyor. NTV neden klasik yazı stilleri kullanmaz onuda bilmiyorum :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bi de karsilastirma yapmadan övün futbolcularinizi
komplekslimisiniz ne?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Delirdik

Artık bu adama yorum yapasım biLe yok ya
FutboLcumuzu överken iLLa rakibimizden birini mi kuLLanıcaz. Valla çocukLarın şey yarıştırması gibi geLiyor bu tarz açıkLamaLar.

'Çok babasın Bobo'  bitmiştir ya bu kadar  :sigara
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Kralkartal21

Bir kerede karşılaştırma yapmasan şaşarım ya.

Kaçıncı oluyor ya bu?
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

amann her zaman ki Sinan Engin yorum yapmaya değmez :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ata vicente

Ya sınan sen cenenı kapamayı ogrenemıceksın komplekslı adam.Sen Takımının hakkını savunacagın yerde konuscan orda da sessiz kalırsan olmaz.Sus artık sus mılletle ılgılenme kendı takımına kafa yor.

Guti ORÇ.

husoeagle

bu karşılaştırmadan şu sonucu çıkarabiliriz
güiza nın değeri 14 milyon euro
demekki bobo 14x3=42 milyon euro
sinan engin sat bakalım satabiliyonmu bobo yu 42 milyon euro ya

ata vicente

Alıntı yapılan: husoeagle - Temmuz 25, 2008, 17:13:07
bu karşılaştırmadan şu sonucu çıkarabiliriz
güiza nın değeri 14 milyon euro
demekki bobo 14x3=42 milyon euro
sinan engin sat bakalım satabiliyonmu bobo yu 42 milyon euro ya