Ana Menü

Fahri gidiyor

Başlatan carlito1903, Temmuz 16, 2008, 09:51:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: carlito1903 - Temmuz 16, 2008, 09:56:42
Kampın en iyilerinden biriydi, hazırlık maçlarında da iyi oynadı, güzel goller attı...

Takımda dursa kime ne zararı olacak, geçen sene yaşadığımız sakatlıklardan sonra ne hallere düştüğümüzü çabuk unuttuk...

sezon başlar yine oyuncu sıkıntısı çekince anlarlar nasıl mantıksızca iş yaptıklarını
altın kapılarımız kan oldu tayfun

osi_bjk

yazık ya Fahri'ye adam doğru düzgün oynamadı bile takımda aslında çok yetenekli ama niye gonderiyorlar bilemiyorum.Geçen sezon Cisse sakatlandı Koray da satıldı orada Toraman oynadı bu cocuk oynayabilirdi.Hiç yoktan iyidir bence...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Non Mollare Mai

Güzel bi hazırlık dönemi geçirdi ama ben Beşiktaş takımında oynayacak kapasitede olduğuna inanmıyorum Fahri'nin.

Yolu açık olsun.
edit

onaT

yedeğin yedeğinin yedeği bir insan için üzülemem.
kalsada olur gitsede

Cem Goren

evet çok iyi bir oyuncu old. söylenemez ama yedek olarak kalabilirdi sonuçta yararlı olabilirdi

carsi52

YoLu açık oLsun.
HayırLı oLsun bu transfer.
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: cem_goren - Temmuz 16, 2008, 12:10:41
Kampın en iyilerinden biriydi, hazırlık maçlarında da iyi oynadı, güzel goller attı...

Takımda dursa kime ne zararı olacak, geçen sene yaşadığımız sakatlıklardan sonra ne hallere düştüğümüzü çabuk unuttuk...

sezon başlar yine oyuncu sıkıntısı çekince anlarlar nasıl mantıksızca iş yaptıklarını
aynı bölgede 3 tane daha adam var serdarı'da sayarsak e şimdi fahri bu futbolcuların arasında sıyrılıp oynabilirmiydi 

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 16, 2008, 13:50:25
Alıntı yapılan: cem_goren - Temmuz 16, 2008, 12:10:41

aynı bölgede 3 tane daha adam var serdarı'da sayarsak e şimdi fahri bu futbolcuların arasında sıyrılıp oynabilirmiydi 

evet oynayamazdı ama sonuçta yedek olaak kalsın takımda er yada geç ihtiyaç olur 3 kulvardada mücadele edeceğiz

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

alper_1903

bu takimda olanlari anlamak mümkün degil

niye gönderildi bunada aciklama yapilsin...
tamam Fahri özel hayatini kontrol altinda tutamiyor ama iyi bir oyuncu
gönderilmesini anliyamadim...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

MeLo

Güzel bir hazırlık kampı geçirdi.
Sen gel geri gönder.
Akıl mantık işimi ?
Olsun efendim bizde kalsın.
Hiç olmazsa iyi bir yedek olur.
Geçen sene Cisse sakatlandığında ne hale düştüğümüzü gördük.
Başarılar Fahri.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

rudy1903

ya çok ciddi söylüyorum bu ertuğrul demirören futboldan anlıyorlarsa bende bişi bilmiyorum.bu kadarmı aç kaldık biz ya fahriyi satınca mı klüp düzelicek.bu nedir ya.hazırlık maçlarının en iyi adamı her yerde oynayan bir adam yedek kalınca da sesini çıkarmayan bir adam ve yetenekli neden gidiyor ya biri bunu bana açıklasın nedir bu ya nedir bu saçmalık.kadroda 100 kişimi var ki bu adammı fazla geldi bize ne saçma ne saçma ne saçma.
futbolcular bile şaşırmış gitmesine ve şimdi yabu adam demekki iyi oynayıp gidiyorsa bizide gönderir bu adamlar demezlermi ne biçim klup bu ya.sonra kombineler satılmıyor satılmaz tabi onu sat bunu gönder yıldız alma sonra gel izle ben seriç i mi ekremimi izlicem hadi allahaşkına yaaa bırakın gidin hepiniz 

Kralkartal21

Beşiktaş'ta Fahri Tatan'ın Konyaspor'a verildiğinin açıklanması Beşiktaş kafilesinde şaşkınlıkla karşılandı. LİG TV Beşiktaş muhabiri Atakan Kurt'a konuşan Fahri Tatan da şaşkınlığını gizleyemedi.

"Ben Beşiktaş'a geldiğimde milli takımda oynuyordum. Geldiğimden beri bana şans tanınmadı. Forma giydiğim maçlarda da iyi bir performans sergiledim. Ne Beşiktaş'ın beni gönderdiğinden ne de Konyaspor'un beni transfer ettiğinden haberim vardı. Bu transfer gerçekleşmeden önce bana haber vermeleri ve benim görüşümü almaları gerekirdi" açıklamasını yapan Fahri Tatan hazırlık maçlarında oynadığı futbol ve attığı 2 şık golle ayakta alkışlanmıştı.

Bu transfer haberine tek tepki Fahri'den gelmedi. Takım arkadaşları da bu karar sonrası tepki gösterirlerken kaptan Delgado'nun "Sana haber vermeleri gerekirdi. Demek böyle birşey sana yapılmışsa takımda her futbolcunun da başına gelebilir" dediği ifade edildi.
Öte yandan Beşiktaş forumlarında da alınan bu karara taraftardan tepki yağıyor.
(Ligtv.com.tr)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Yine takımdan ayrılacak bi oyuncumuz haberi basından öğreniyor...

Ne olur yani adam gibi vedalaşsanız takımdan ayrılacak topçularla, çok mu zor acaba...

Non Mollare Mai

Al işte takımda durduk yere huzursuzluk.
edit