Ana Menü

Fahri gidiyor

Başlatan carlito1903, Temmuz 16, 2008, 09:51:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hepsiyAh

hemen iyi bi taraf cıkaralım..

bizimkiler normalde hiç yapmazlar böyle birşey

hattaa tam da Fahri ye söyleyeceklerdii mesaj geldii yaa tühhh

Cem Goren

ww
Alıntı yapılan: hepsiyAh - Temmuz 17, 2008, 16:49:50
bence sacmalık..

adam kampa gidiyor ve umutlu dönüyor telefonuna mesaj geliyor ordan ögreniyor..

yani bunun cok baska bi adı var ama neyse...
benimde kızdığım nokta bu zaten en azından yüzüne soyleyin be ayıptır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Adriano

KAMPIN YILDIZI FAHRİ

Beşiktaş, Avusturya'nın Leogang bölgesinde 14 gün süren bir kamp dönemi geçirdi. Burada acısıyla tatlısıyla bir çok olay yaşandı. Kaptanların kavgası, yeni transferlerin performansı, yeni kaptan Delgado'nun takıma sahip çıkması hep gündemde yer aldı. Sağlık odasında Tello'nun gitar, Delgado'nun da mızıka çalması unutulmazlar arasında yerini aldı.

Performanslarıyla dikkat çeken oyuncularda vardı. Kampın en iyileri hiç kuşku yok ki Delgado, Sivok, Zapatocny ve Fahri'ydi.

Delgado kaptanlığın verdiği sorumluluk ve özgüvenle işi sıkı tuttu. İyi çalıştı yeni sezonda çok daha farklı olacağının sinyalini verdi.

Sivok ve Zapatocny ise sanki 40 yıllık Beşiktaşlı gibilerdi. Olumlu görüntü verdiler, yararlı transfer olduklarını belli ettiler. Uzun seneler birlikte oynamanın verdiği avantajla sürekli iyi göründüler. Ama tek şansızlıkları orta alanın savunmaya yardım etmemesi. Bu sebeple rakip forvet ve orta saha oyuncularıyla sürekli karşı karşıya geldiler.

Fahri ise mükemmeldi. En çok o çalıştı... Bir antrenman dahi kaçırmadı. Hocasının söylediği herşeyi harfi harfine yerine getirdi. Oynanan iki hazırlık maçında öyle güzel gollere imza attı ki; Alex ya da Delgado bu golleri atsa jeneriklere girer üç ay konuşulurdu.

Dün Münih – İstanbul uçağında ise herkesi şoka uğratan ama beni hiç şaşırtmayan bir olay yaşandı. Fahri yanıma geldi. Dedi ki; "Atakan, Beni Konyaspor'a satmışlar. Sizin haberiniz var mı?" Benim yanıtım ise Fahri'ye şu oldu; "Fahriciğim kampın en iyi futbolcusu olmana rağmen gönderilmen beni hiç şaşırtmadı. Çünkü burası Beşiktaş. İyi oynadığına sevinmeyeceksin, kötü oynadığına üzülmeyeceksin. Her an gönderilebilirsin. Keşke özel maçlarda iyi oynayıp o güzel gollere imza atmasaydın..."

NOT: Fahri Beşiktaş'a geldiğinde A Milli Takım'da oynuyordu.

Beşiktaş'ta geçen sezon 15 maç oynayan Koray gönderilmedi mi? 1.5 sezonda 55 maça çıkan 21 yaşındaki Burak, Holosko'ya karşı verilmedi mi? (Burak 3 ay sonra Fenerbahçe'de)

İşin özeti; burası Beşiktaş. İyi oynayanlar gider.. Efsane olan iki kaptan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman da hatalarını anlamalarına rağmen affedilmez. Transferlere milyonlarca euro verilir, daha sonra gelen oyuncular 3 ay sonra geri döner. Borç alıp başını gider. Ve sonra kulüpten birileri çıkar der ki; "Çok iyi yoldayız. Bu sezon kesin şampiyonuz..." Umarız siz haklısınızdır, her şey sizin dediğiniz gibi yaşanır!

Atakan KURT
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

hepsiyAh

İşin özeti; burası Beşiktaş. İyi oynayanlar gider.. ;)

onaT

ya volkan abi yapma şimdi senin dediğin sistem emperyalist NBA'de oluyor.
burası beşiktaş!
yakışırmı?
çok efendiler var ya burada...

keskinli

normal olan hocanin oyuncuyla konusmasi ve seni düsünmüyorum dedikten sonra satisa cikarilmasi.
fahri istemese hic bi güc onu konyaya götüremez
yönetim ne yapacak o zaman?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

MeLo

Yazık oldu vallahi yazık.
Fahri ne durumdadır şimdi.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

levent1903

Cok aci bir durum, yani Besiktas durusu deyip duranlar, adamin haberi olmadan satiyorlar.
bence Besiktas onun degerini bilemedi, harcadi, satti........
yedek kalabilirdi ama performansini yükseltebilirdi,rekabet yapardi, kampin en iyilerindedi...
gittigine üzüldüm ama nasil gittigine veya gönderildigne daha cok üzüldüm. Besiktas a yakismayan davranislar, yazik - cok yazik
Fahri ye basirilar dilerim, insallah yine Milli olur, bize gelmeden önce oldugu gibi....
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.