Ana Menü

Nerede bu taraftarlar!

Başlatan carlito1903, Temmuz 16, 2008, 09:30:57

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

biz üzerimize düşeni zaten yıllardır yaptık ama o sahadakiler yaptılarmı sence
altın kapılarımız kan oldu tayfun

samsunlu

maalesef gardas orda haklsın..ama dedım ya bız yıne yapalım onlar yıne yapmasın..sadece besıktas sa gerısıne gerek myok

Cem Goren

Alıntı yapılan: samsunlu - Temmuz 21, 2008, 16:58:46
ama dedım ya bız yıne yapalım onlar yıne yapmasın..
öyle bir dünya varmı sence artık insannlar başarı bekliyor
sevinmek için sevmedik ama sevinme zamanımız geldi artık

Kralkartal21

Bu sezon sonu sevinirsiniz..!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

samsunlu

o halde söledıkelrımız de samımı degılız.sen böyle sev cem benım sevgım besıktas durusu dıyolar ıste orada mevcut..bız sevınmek ıcın sevmedık..sen sampıyon olmasand[kufur otomatik degistirilmistir]upaları almasanda dııyoruz ya hanı sonunu sen söle

Cem Goren

artık dışarı çıkarken şampiyon takımın taraftarı olarak çıkmak istiyorum ben buda benim en doğal hakkım
şu an lise4e gidiyorum son şampiyonluğu orta1de gördüm 6 yıldır şampiyonluk hasretiyle yanıp tutuşorum her sene belki bu sene düzeliriz diye okulda yiyeceğimizden kısıp maça gidiyoruz ama değişen bişey yok bide gitmeyelim bakalım ne değişecek belki akıllanırlar

Kralkartal21

Alıntı yapılan: cem_goren - Temmuz 21, 2008, 17:25:40
artık dışarı çıkarken şampiyon takımın taraftarı olarak çıkmak istiyorum ben buda benim en doğal hakkım
şu an lise4e gidiyorum son şampiyonluğu orta1de gördüm 6 yıldır şampiyonluk hasretiyle yanıp tutuşorum her sene belki bu sene düzeliriz diye okulda yiyeceğimizden kısıp maça gidiyoruz ama değişen bişey yok bide gitmeyelim bakalım ne değişecek belki akıllanırlar

Cem abi katılmıyorum..Sebep;

Sen şimdi 6 yıldır şampiyonluğa hasretim diyorsun..Peki bu sene takımımızı yalnız bırakırsak 7 yıldır şampiyon olamama durumuna düşücez..Sende 1 sene daha şampiyon olarak görmiceksin Beşiktaş'ı.

Bu yüzden takımımızı yanlız bırakmaya hakkımız yok..

samsunlu

tamam cem sen gelme gardas..zatı gelsen de bu saaten sonra pek bı hayrın olmaz bız bıze yetermısız meger ben nıce yıllar gormedım ben 3 yıldır beışktastan uzagım samsunda okuyorum ben o halde ulkeyı terkedım

bosstolga

arkadaslar bütün dünya bjk tribünlerini konusurken biz sampiyon olamıyoruz diye maclara gitmicekmiyiz. hani sevinmek için sevmemiştik. yazık degilmi BEŞİKTAŞ ımıza onu yalnız mı bırakıcaz. elalemin 50.000 lik trübünü full cekerken bizim yuvamız bos mu kalıcak. lütfen arkadaslar
BEŞİKTAŞLILI gı unutmayalım. fenerliler yenemediklerinde sampiyon olamadıklarında takımını yalnız bırakabilir gsliler transfer yapamadıgında maclara gitmeyebilir.. ama biz  BEŞİKTAŞLIYIZ bunu unutmayalım ..!!!!!

samsunlu

imza senden son nokta benden..sen öl de ölelimtoprak oluncaya dek beşiktaş..

bosstolga

onaT

takım, yönetim, td her neyse.
hata yaptıkları zaman, sonuna kadar destek diyip tepki koymazsan, hata yaptıklarını anlamaz, devam ederler.
fener tribünü, istemeyerekte olsa, uyuşukluklarındanda olsa doğru şeyi yapıyor.
takım kötü oynadımı susuyor. stadda ses çıkmıyor
oyuncuda diyorki "ulan, belliki harbi kötüyüz" sorna kendine geliyor. maçı toparlıyor, maç sonunda tezahüratı hakediyor.
bizde sonuç ne olursa olsun hep destek tam destek.
kulağa geldiği kadar doğru değil.
ne yazıkki, bizim bu desteğimizi istismar edip şımarıyorlar.
bizim tepki koyma zamanınmız geldide geçiyor...

Kralkartal21

Onat anlasınlar onlarda kötü oynadıklarını biz az mı bu destek sayesinde geriden maç çevirdik..

Birde şöyle düşün;

''Ulan biz ne kadar kötü oynuyoruz ve şuan yeniliyoruz ama taraftar bize güveniyor ki hala susmuyor..Demek ki bizim bu güvene layık olmamız lazım'' denebilirde..

onaT

öyle demeleri lazım ama demiyorlar.
ben benim dediğim doğru demiyorum.
benim dediğim oluyor diyorum.

destekle maç çevirdiğimize inanmıyorum, deplasmandada maç çevirdik, içeridede...
anca liverpool maçı gibi maça asılmamızı sağlar.

Kralkartal21

Bunun örneklerini sıralayabilirm sana ama gerek yok herkes biliyor kaç tane maç çevidiğimizi bu sayede..

Kısaca beni en çok etkileyen maç...

Dakika 20 Beşiktaş:0 Kasımpaşa:2

Bundan sonra taraftar susuyor mu..Susmuyor maç sonucu ne oluyor 4-2.. Yeniyor Beşiktaş..!

Ben taraftarımızın böyle şekilde tezahüratlarının takımı ateşlediğine inanıyorum..

Susarlarsa biliyorum ki ruh gibi bir maç izleriz..

Demiyorlar mı bu taraftarın karşısında 60 yaşındaki adam bile oynar diye..

O misal..