Ana Menü

Nerede bu taraftarlar!

Başlatan carlito1903, Temmuz 16, 2008, 09:30:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

"ÇARŞI OLMAZSA BJKDA OLMAZ"

Çarşıdan önceki 79 yıla saygısızlık oluyor böyle söyleyince.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Tamam gözünü çarşıdan alamayabilirsin ama Beşiktaş'ı değilde çarşı resitalini izlemek için gidiyor demek ve ardından Çarşı Beşiktaş'ın önüne geçmedi demek...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Temmuz 18, 2008, 22:32:27
Tamam gözünü çarşıdan alamayabilirsin ama Beşiktaş'ı değilde çarşı resitalini izlemek için gidiyor demek ve ardından Çarşı Beşiktaş'ın önüne geçmedi demek...

ya dediklerine katılmıyorum onun bakma :D
çarşı olmadan bjk olmaz diyerek zaten denilcek bir şey bırakmamış.

Delirdik

vay be asırLık takımı bir anda nasıLda siLdin sen öyLe
Unutmaki Çarşı kurmadı bu kuLübü, aksine Beşiktaş var oLduğundan oLuşmuştur o grup

Söylediklerin gerçekten acı verici
Çarşıyı Beşiktaştan üstün görür oLmuşsun  :SHOCK
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Cem Goren

stad belirsizliği hala sürerken adam gibi bir yıldız almadan rakiplerimiz yıldızları bir bir alıp devamı gelecek derken kombine alınmamasında bi gariplik göremiyorum açıkçası
altın kapılarımız kan oldu tayfun

samsunlu

adam yorumunu yazmıs kımse kımsenın yorumuna sert yaklasmasın..gerceklerı gormeyenler bahanelere sıgınır..yıne anlayana

sercAn1903

bence kimse gitmesinde biraz akıllansınlar. bakalım napabilecekler 11 kişi.

ben gidicem ama 1-2 maçına parayı ayarlamaya başladım bile. :)
aslında en iyi boykot gitmemek olur ama bakalım.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

samsunlu

biz 6. oldumguz sene trubnlerı full cektık gardas..besıktaslılıkda trbunu terk yazmaz..bagırarak protesto et..ele gune rezıl olmayalım

sercAn1903

bağırıldıda ne oldu? stadtan çıkılmadı da ne oldu? hiç birşey. yine aynı yine aynı. bağırmak isteniliyosada SUSMADAN 90dk BAĞIRICAKSIN! Beşiktaş taraftarına bu yakışır!
...

samsunlu

susmadık kı gardas şimdi susmadan dıyosun..istisnalara takılmak m gerekmez genele bak bi..herkes trbunlerı konsuyosa sureklı taraftara laf dusmz artık..unutma kı bu taraftar olmasa bu yıl cogu macta yıne husran yasardık..

Cem Goren

bağırsakda hüsran bağırmasakda hüsran staddan çıkmasakda hüsran değişen bişey yok

sercAn1903

bende bunu demek istedim. bide gitmemeyi denesek onu hiç denemedik :D 4-5 maça hiç kimse gelmese bakalım nolcak. baktık iyi gidiyo bizimde cebimiz rahatlar onlarında kafaları :)
...

samsunlu

hep destek tam destek degıl ölene kadar destek

Cem Goren

Alıntı yapılan: samsunlu - Temmuz 21, 2008, 16:51:15
hep destek tam destek degıl ölene kadar destek
bunca zaman destek olduk ama tık yok birazcıkda tepki versek belki akılları başlarına gelir

samsunlu

babacn olsun bız taraftarız ıstıfa etmek yada transferde fıyasko gıbı durumumuz yok..uzerımıze dusenı yapaım gerılemeye yuz tutmus besıktaslıgımıza bır de bu yonden damga vurdrmayalım