Ana Menü

Beşiktaş 0-1 S.Bükreş

Başlatan akbaba71, Temmuz 11, 2008, 14:41:54

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

steaua ters bi takım, hiç sevmem şu romenleri, sallayın bunları.
ders çıkartılırsa sorun olmaz, yeterki transferler iyi çıksın, şampiyon oluruz.
şampiyonluğa giden yol derbilerden geçiyor, onlar önemli bunlar değil...

ZeMaHŞeR

bizde onu istiyoruz onat.. dünya para verdiler...

hazırlık maçı , yeniler ama bekleyip görecez...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ferdikoclu

Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

IL Capitano

Alıntı yapılan: ferdikoclu - Temmuz 15, 2008, 21:47:20
Cisse ne yapmaya çalışıyor!!!!
Turkiyenin en vasat yabanci orta saha oyuncusu valla, hic bir seye karismiyor..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

onaT

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ferdikoclu

Ya oynayasın yoksa boşa oynama kardeşim.. Paranı veriyorlar zaten.. Kenarda otur.. Katkı sağladımı derseniz 0 dı derim..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ZLataN

Maçın tamamını izLedim.Gözüme çarpan en iyi oyuncu Zapo, maaLesef sivok eLimizde patLıcak gibi böyLe oynamaya devam ederse.Zapo güçLü, savaşçı, hızLı bi görüntü sergiLerken sivok tam tersine güçsüz, savaşmaktan kaçan, kademe hatası yapan, sadece biLekLeri iyi bi oyuncu gibi duruyor.Seric pek hücuma katıLmıyo önceLikLe savunmadaki görevini yapmaya çaLışıyor, Ekrem Dağ 2. yarı girdi iyi oynadı, DeLgado iyidi, Bobo'da 2. yarı oynadı girdiği bi kaç pozisyonuda harcadı.Serdar KurtuLuş kaLdığı yerden devam etcek gibi çok iyi bindirmeLer yapıyo sağ kanattan inş. bu sefer sakatLık yaşamazda tüm sezon oynar..

onaT

Alıntı yapılan: ZLataN - Temmuz 15, 2008, 21:54:08
Maçın tamamını izLedim.Gözüme çarpan en iyi oyuncu Zapo, maaLesef sivok eLimizde patLıcak gibi böyLe oynamaya devam ederse.Zapo güçLü, savaşçı, hızLı bi görüntü sergiLerken sivok tam tersine güçsüz, savaşmaktan kaçan, kademe hatası yapan, sadece biLekLeri iyi bi oyuncu gibi duruyor.Seric pek hücuma katıLmıyo önceLikLe savunmadaki görevini yapmaya çaLışıyor, Ekrem Dağ 2. yarı girdi iyi oynadı, DeLgado iyidi, Bobo'da 2. yarı oynadı girdiği bi kaç pozisyonuda harcadı.Serdar KurtuLuş kaLdığı yerden devam etcek gibi çok iyi bindirmeLer yapıyo sağ kanattan inş. bu sefer sakatLık yaşamazda tüm sezon oynar..

e ii işte hazırlık maçı için...

ZLataN

iyi oLan ne ben takım hakkında bi yorum yapmadım ki sadece oyuncuLAr hakkında yaptım yoRumu mu..İyi oLan hangisi ?

onaT

Alıntı yapılan: ZLataN - Temmuz 15, 2008, 21:58:45
iyi oLan ne ben takım hakkında bi yorum yapmadım ki sadece oyuncuLAr hakkında yaptım yoRumu mu..İyi oLan hangisi ?

takımı oyuncular oluşturmuyormu?
bobo, kurtuluş, seric, ekrem, zapo iyi oynamış.
cisse ve sivok kötü.
e ii işte...

ZLataN

BireyseL oLarak iyi oynamak farkLı takım oLarak iyi oynamak farkLı..Sahada bireyseL oLarak iyi ancak takım oyunu oLarak kötü bi Beşiktaş vardı, buLduğumuz tek tük pozisyonLarıda Bobo harcadı zaten.Sıkıcı zevksiz pozisyonsuz bi maçtı yani..

onaT

Alıntı yapılan: ZLataN - Temmuz 15, 2008, 22:04:02
BireyseL oLarak iyi oynamak farkLı takım oLarak iyi oynamak farkLı..Sahada bireyseL oLarak iyi ancak takım oyunu oLarak kötü bi Beşiktaş vardı, buLduğumuz tek tük pozisyonLarıda Bobo harcadı zaten.Sıkıcı zevksiz pozisyonsuz bi maçtı yani..
izlemedim. senin yorumunu yorumladım. takım olarak iyi olmasını beklemek zor zaten.
takım kimyası antrenmanlarda şakalaşarak hemen oluşmaz, arkadaşının bir hareketinden 3 kademe sonrasını düşüneceksin... daha erken.

Non Mollare Mai

Maçı izleyemeyenler için söyleyeyim. Bu Zapo muhteşem bi oyuncu.
Gerçekten adama hayran kaldım. Çok iyi bi transfer olmuş.

Ama Sivok yaptığı kademe hatalarıyla hiç iyi sinyaller vermedi. Güçsüzde bi fiziği var.
Ayakları iyi ama adam kaçırıyor çok.
Yaptırdığı penaltıdada yani hiç yapılmayacak bi müdaleydi bi defans adamı arkadan öyle nasıl girer anlamadım.. Neyse umarım düzelir.
Seriç'e fazla dikkat edemedim Mehmet( ZLataN ) lafa tuttu maç izlerken. ;D
Ekrem'i beğendim yararlı olur. Tuna iyiydi.

Gençlerden Emre Özkan iyiydi. Necip'in bilekleri iyi kesin ileride çok yararlı olur..
edit

onaT

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Temmuz 15, 2008, 22:18:47
Maçı izleyemeyenler için söyleyeyim. Bu Zapo muhteşem bi oyuncu.
Gerçekten adama hayran kaldım. Çok iyi bi transfer olmuş.

Ama Sivok yaptığı kademe hatalarıyla hiç iyi sinyaller vermedi. Güçsüzde bi fiziği var.
Ayakları iyi ama adam kaçırıyor çok.
Yaptırdığı penaltıdada yani hiç yapılmayacak bi müdaleydi bi defans adamı arkadan öyle nasıl girer anlamadım.. Neyse umarım düzelir.
Seriç'e fazla dikkat edemedim Mehmet( ZLataN ) lafa tuttu maç izlerken. ;D
Ekrem'i beğendim yararlı olur. Tuna iyiydi.

Gençlerden Emre Özkan iyiydi. Necip'in bilekleri iyi kesin ileride çok yararlı olur..

e ii işte ya :D