Ana Menü

Nuri Sahin gelmek istemiyor...

Başlatan [KralKartal], Haziran 10, 2008, 15:19:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Tamam kardeşim
Bildiğin kendinde kalsın.

Biz yine de bildiklerimizi paylaşalım.

Hadi eyvallah
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Kralkartal21

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 10, 2008, 16:37:27
Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Haziran 10, 2008, 16:35:47
Kendi sitesinden az mı dedi ben gelmek istemiyorum B.Dortmund'da kendimi göstermek istiyorum diye.

Sinan Engin ikna etmek için uğraşıyor işte.Bizde ikna etsede Beşiktaş'a gelse diye yorum yapıyoruz.

Kendi sitesi neresi gidelim bakalım :)

Buyrun Bakabilirsiniz.

http://www.nuri-sahin.de/      :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

tamam bende ordan caldim haberi zaten ,

cinlik yapiyoruzda... copy paste... ugras emek yok..

sallayin..

Not: orda gelmek istemiyorum diye bir aciklama yapmamis, sozlesmem var demis o kadar !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Haziran 10, 2008, 16:49:02
tamam bende ordan caldim haberi zaten ,

cinlik yapiyoruzda... copy paste... ugras emek yok..

sallayin..

Not: orda gelmek istemiyorum diye bir aciklama yapmamis, sozlesmem var demis o kadar !

Ya abi niye böyle yapıyosunuz ya.Tamam bişey demedim ben.

NoPasaran

Sözleşmem var diyor sitesinde. Ve şu an basında çıkan imza haberleri yanlış diyor :)

Adam doğru konuşmuş :)

Beşiktaşa gelmeyeceğim dememiş :)

Bide bunun resmi site olduğu konusunda tereddütlerim var  ;D

kk67 nin üstüne gitmeyin yahu :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

sagol Ihsan Abi arastirdigin icin emegin icin...

Nuri gelirse cok iyi olur ama ben bu yönetimin hicbir isi basaramadigi gibi bu iside basaramiyacak gibime geliyor...
aslinda Nuri kendisini Besiktasta daha iyi gösterebilir
Dortmund Intertotoya bile katilamadi eger yanlis hatirlamiyorsam
Besiktasta büyük ihtimal UEFA Kupasinda oyniyacak

bazen oyunculari anlamak mümkün degil :D

ama Nuri LIG TV de aciklamisti kendisi Galatasaray´li...
Besiktasli olsaydi bence bi saniye icin profesyonelligi unutup imzalamisti...

Insallah diyorum Nuri ikna olur ve gelir Besiktasa
Besiktas onun icin bir trambolin olur Avrupaya
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

cArsi_faruk

Alıntı yapılan: alper_1903 - Haziran 10, 2008, 17:00:40

Dortmund Almanya kupasinda final oynadi Uefa kupasina katilmaya hak kazandi böylece :)
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

beckyZWICKY

sinan enginle yaptığı bizzat görüşmede türkiyeye gelmek istemiyorum arkadaşlarım gitme futbol hayatın biter diyor açıkçası korkuyorum gelmeye diye bir şey söylemişti sinan engine

maratonda yazıyordu..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

akbaba71

ama Nuri LIG TV de aciklamisti kendisi Galatasaray´li...

İhsan abide Fenerbahceli demişti  :)
Birtek Beşiktaşlı olmadığı belli galiba.  :)

İhsan Abinin verdiği haber ve medyada cıkan haberlerin ortak noktası Nurinin Türkiyeye gelmek istemediği ama Dortmundla anlaşıldığı yönünde.
Nurinin bu sene Beşiktaşta oynayacağını düşünüyorum nedense Sinan Engine güveniyorum  :)
Ama Nuri bence kiralık olarak gelmeyi kabul edicek bonservisiyle geliceğini zannetmiyorum.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

mdc

Nuri kendi takımını tutuyormuş
HAYATTA BEŞİKTAŞ

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Nuri suan hicbir takim tutmuyor... onceden GSliymis...fenerli degilmis, hatam icin ozur dilerim,
suan icin hangi takimda oynarsa onu tutuyormus ;)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

alper_1903

Alıntı yapılan: cArsi_faruk - Haziran 10, 2008, 17:05:54

Dortmund Almanya kupasinda final oynadi Uefa kupasina katilmaya hak kazandi böylece :)

hayy...

ulen 90 dakika baktigim maci unuttum :D

dogru sagol bilgilendirdigin icin :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Nuri Şahin'in menajeri ile bir araya gelen ve anlaşma sağlayan siyah-beyazlılar, genç futbolcuyu ikna etmeye çalışıyor. NTV Spor'a açıklamalarda bulunan Nuri Şahin, "Gelen teklif sevindirici ama öncelikli tercihim Almanya veya Avrupa'nın başka bir kulübü" dedi.

Nuri Şahin'in bonservisini Borussia Dortmund'tan almak için her türlü anlaşmayı yapan Beşiktaş, genç futbolcuyu ikna etmekte güçlük çekiyor. Siyah-beyazlı kulübün menajeri Sinan Engin, sadece Nuri'nin "evet" demesini beklediklerini söyledi.

Sinan Engin, Nuri'nin transferini çarşamba gününe kadar bitirmeye çalıştıklarını ve bu oyuncuya siyah-beyazlı formayı mutlaka giydirmek istediklerini belirtti.

NTV Spor'a özel açıklamalar yapan Nuri Şahin ise, "Futbol hayatımı Almanya veya Avrupa'nın başka bir ülkesinde sürdürmeyi düşünüyorum. Beşiktaş'tan veya Türkiye'den başka takımlardan gelen teklifler çok sevindirici. Beşiktaş Kulübü'nden her hangi  bir yöneticiyle görüşmedim. Tüm transfer görüşmelerimi menajerim yürütüyor. Kesinlikle Türkiye'de oynamam diye bir şey söylemiyorum. Ancak aklımda futbol hayatımı Avrupa'da sürdürmek var. Beşiktaş'tan gelen teklifin ne olduğunu da bilmiyorum. Bu konuda menajerim Reza Fazeli bana her hangi bir bilgi vermedi. Ancak öncelikli tercihim Avrupa" şeklinde konuştu.

Bu sezon Feyenoord'da 30 maçta forma giyen genç orta saha oyuncusu, 6 gol atma başarısı gösterdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istediği Nuri, transfer edilmesi durumunda geçtiğimiz sezon orta alanda yaşanan asist sıkıntısının bu sezon yaşanmayacağını ve forvet oyuncularının daha rahat gol atacağı görüşünde.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 10, 2008, 19:55:02
Kesinlikle Türkiye'de oynamam diye bir şey söylemiyorum. Ancak aklımda futbol hayatımı Avrupa'da sürdürmek var.

Açık kapı bırakmış. Benim bu transferden ümidim var.