Ana Menü

Nuri Sahin gelmek istemiyor...

Başlatan [KralKartal], Haziran 10, 2008, 15:19:31

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Yakin kaynaktan aldigimiz habere göre, Nuri Sahin'in, B.Dortmundta kalmak istedigini,
vede Besiktasa transfer olmak istemedigini ögrendik...

Kaynak : KralKartal Ajans...
Kaynak bildirilmeden baska sitelerde yayinlanamaz!

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Kızmayın ama;

Biz bunu zaten biliyorduk. :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

nerden biliyodun, kim dedi sana?yani kaynak nedir?
ben bizzat ögrendigim icin yazdim, kaynak saglam..
ve kendi haberimi kendim yaparim...

biliyorsak ne diye konusuyoruz hala nuri transferini anlamis degilim..
Bu konu konusuldugu icin bu haberi arastirdim ve yazdim...

Bu yazdigimi kizgin sekilde yazmadim..hani sanaldan oyle gelebilir ;)

Rebell

inş gelir ya cok iyi transfer olur.orta sahada teknik oyuncu sayısı artar bayagı

cArsi_faruk

Nuri'de mutlu sona doğru!

Kulübümüz bugün (Salı) Nuri Şahin'in İranlı menajeri Reza Fazeli ile İstanbul'da biraraya geldi. Sabah saatlerinde İstanbul'a gelen Fazeli ile görüşen menajerimiz Sinan Engin, bu transferde tek sorunun Nuri'nin Türkiye'ye oynayıp oynamayacağına karar vermemesi olduğunu belirtti. Engin yapılan görüşmenin olumlu geçtiğini belirtirken, maddi konularda hiçbir sorun yaşamadıklarını da sözlerine ekledi.

"Bugün Nuri'nin menajeri Reza Fazeli ile görüştük. Yaptığımız görüşme olumlu geçti. Maddi acıdan hem oyuncunun kulübü Borussia Dortmund, hem de menajeri ile aramızda bir sorun yok. Ancak Nuri'nin transferinin bittiğini söyleyemem. Genç oyuncu Türkiye'de oynayıp oynamayacağının kararını henüz vermedi. Ben kendisi ile önümüzdeki günlerde yüz yüze bir görüşme yapacağım. Bu görüşmenin ardından transferin bitip bitmediği açıklamamızı yapacağız. Ayrıca anlaşmaya vardığımız rakamları belirtmemiz bugünden erken olur. Eğer Nuri ile yapacağım görüşme olumlu sonuçlanırsa bu transferin nasıl sonuçlandığını kamuoyu ile paylaşacağız".

Kaynak: AA
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

[KralKartal]

zaten sorun Nuri o da istemiyor, zorlada bir oyuncu getirilemez ...

adam gelmek istemiyor hala inat yapiliyor...

Ikna olursa tabiki cok guzel olur
ama zor....

mdc

Kaynak belirtelim anca öyle ikna olursunuz  :ahaha
HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

:) bizde paraliyoz kendimizi haberin aslini ögrenelim diye ,
makbule bile gecmiyor ;D

transfer netlesirse ilk ben duyuracam zaten, olmazsada ilk ben ..

NoPasaran

Bu trasnfer ne olursa olsun bitti sayılır benim için :)

Klubu babası ve manajeri okey verdiyse 20 yaşındaki çocuğu getirememek ayıp olur artık ..

Emrenin karşılığı olarakmı getriiliyor bilemeyeceğim ama iyi transfer olacak ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Kendi sitesinden az mı dedi ben gelmek istemiyorum B.Dortmund'da kendimi göstermek istiyorum diye.

Sinan Engin ikna etmek için uğraşıyor işte.Bizde ikna etsede Beşiktaş'a gelse diye yorum yapıyoruz.

[KralKartal]

pardon... yanlis haber yapmisim... bidaha olmaz

NoPasaran

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Haziran 10, 2008, 16:35:47
Kendi sitesinden az mı dedi ben gelmek istemiyorum B.Dortmund'da kendimi göstermek istiyorum diye.

Sinan Engin ikna etmek için uğraşıyor işte.Bizde ikna etsede Beşiktaş'a gelse diye yorum yapıyoruz.

Kendi sitesi neresi gidelim bakalım :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZLataN

aLmanca biLen biRi varsa aLttaki yazıyı teRcüme edebiLiRmi ;D

Hallo Leute,

da zurzeit einige Gerüchte im Umlauf sind, die meine sportliche Zukunft betreffen, möchte ich hier kurz etwas klarstellen. Wie ihr wisst, habe ich einen Vertrag bei Borussia Dortmund. Einige Medien haben aber in den vergangenen Tagen berichtet, ich hätte einen Vertrag bei einem anderen Verein unterschrieben. Diese Meldungen weise ich zurück, sıe entsprechen nicht der Wahrheit.

Falls es irgendwelche Neuigkeiten gibt, werdet ihr es natürlich hier auf meiner Homepage erfahren. Bis dahin wünsche ich euch alles Gute!

Viele Grüße,
euer Nuri

Nuri'nin sitesinde yaptığı son açıkLama bu.BeLki transferiyLe aLakaLı oLmayan bişeydiR ama sırf merakımdan koyuyorum :)

Kralkartal21

Beşiktaş'a transferi konuşulan Nuri Şahin kendi web sitesinde bu söylentilere yanıt verdi.

Nuri'nin açıklaması şöyle:

"Merhaba,

Geleceğim hakkındaki çıkan bazı dedikodulardan dolayı açıklama yapmak istedim. Bildiğiniz gibi Borussia Dortmund kulübüyle olan sözleşmem devam ediyor. Son günlerde bazı medya kuruluşları tarafından başka bir kulüple sözleşme imzalayacağıma dair söylentiler yer alıyor. Bu haberler gerçeği kesinlikle yansıtmıyor.

Eğer hakkımda bir gelişme olursa bunu benim kendi sayfamdan öğrenebilirsiniz. Tekrar görüşünceye kadar hoşça kalın.

Nuri Şahin"

Kralkartal21

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Haziran 10, 2008, 16:37:16
pardon... yanlis haber yapmisim... bidaha olmaz
Ben yanlış haber yaptınız demedim. Sadece biliyorduk dedim. :)