Ana Menü

Zenit, Gökhan Zan'ı takibe aldı

Başlatan akbaba71, Mayıs 26, 2008, 18:33:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

elinde old. içinde bize bi katkı yapmadan gidecek herşey onun elinde
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

euro 2008'de iyi performans gösterirse talipleri daha çok artar ama hiç sanmıyorum
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

onaT

koray kafa attıktan sonra ayarı bozuldu=)

akbaba71

Gökhan Zan'da son durum
2007-2008 sezonun ardından Beşiktaş ile mukavelesi biten ve bugüne kadar Siyah-Beyazlı kulüp ile yeni bir anlaşma imzalamayan Gökhan Zan'ın, önümüzdeki sezon hangi takımda oynayacağı Beşiktaş Kulübü ile yapacağı son görüşmenin ardından netlik kazanacak. (A) Milli futbol takımının Avrupa Şampiyonası kadrosunda bulunan Gökhan Zan için bir süredir temaslarını sürdüren son UEFA Kupası şampiyonu Zenit Saint Petersburg kulübü Türkiye ile Finlandiya arasında oynanan hazırlık maçında milli futbolcuyu bir kez daha izledi. Rus takımının teknik direktörü Dick Advocaat'ın oyuncunun menajeri Ceylan Çalışkan ile izlediği maç sonrası kesin bir karara varmadığı ve Avrupa Şampiyonası'nda oynanacak karşılaşmalarda bu futbolcuyu izlemeye devam edeceklerini söyledi.

Öte yandan Gökhan Zan'ı transfer etmek isteyen Fransız Kulübü Bordeaux'un da, oyuncunun menajeri ile görüşmeleri sürdürdüğünü ve şartlarda anlaşılması durumunda Zan'ı kadrolarına katabileceği öğrenildi.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine bir açıklama yapan Gökhan Zan'ın menajeri Ceylan Çalışkan, milli oyuncuya gelen teklifleri ve görüşmeleri doğruladı. Çalışkan, konu ile ilgili şunları söyledi: "Gökhan Zan için başta Zenit Petersburg olmak üzere 4-5 kulüple daha temas halindeyiz. Ancak bugünden netlik kazanan bir anlaşma yok. Biz Avrupa Şampiyonasının ardından kesin kararımızı vereceğiz. Ancak Gökhan için Beşiktaş Kulübü ile son bir kez daha görüşeceğiz. Eğer Beşiktaş ile anlaşmaya varamazsak diğer teklifleri değerlendireceğiz" dedi.

31.05.2008
Kaynak : DHA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

geçen sene 4 milyon euro vermişlerdi

saldır beşiktaş

Sözleşmesi sona eren milli futbolcuyla Siyah-Beyazlılar arasında anlaşma sağlandığı öğrenildi. Yıldız oyuncu, 2008 Avrupa Şampiyonası sonrasında takımıyla nikah tazeleyecek.
29.5.2008

Sona yaklaşıldı
Gidecek mi, kalacak mı? Beşiktaş'ta transfer döneminin açılmasıyla birlikte ismi gündemden düşmeyen Gökhan Zan'da sona yaklaşıldı. Bir dönem Fenerbahçe'ye gideceği iddia edilen, daha sonra da eski hocası Jean Tigana'yla görüştüğü öne sürülen Gökhan, kulübünde kalıyor. A Milli Takım'la birlikte İsviçre'de bulunan yıldız futbolcuyla, bir görüşme yapıldığı ve büyük ölçüde anlaşma sağlandığı bildirildi.

Sinan Engin görüştü
Menacer Sinan Engin'in, Gökhan Zan ile görüştüğü ve, "Seni gelecek sezon da takımımızda görmek istiyoruz. Avrupa Şampiyonası sonrasında son kez görüşürüz ve imzayı atarsın" dediği, Gökhan Zan'ın da, "Ben Beşiktaş'ta Gökhan oldum. Kulübüme çok şey borçluyum. Şampiyonluk yaşamadan Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyorum" dediği bildirildi. Gökhan'ın yıllık 500 bin YTL'si garanti olmak üzere 1 milyon YTL alacağı öğrenildi.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

asil1903

valla ben kalmasını istiyorum... geçen sezon bir çok maçta sakatlığından dolayı oynayamasada bazı maçlarda hatalar yapsada takımımız için faydalı işlerde yaptğı gerçeği gözardı edilmemeli... toraman ve gökhan bu takım için lazım diyorum...

carsi_fuko

Bence gitmesin o giderse gordonmu oynayacak zaten defensta oynayacak adam yokki bari kalsında
o oynasın hiç olmazsa yani azda olsa savunmayı toparlıyo.

gürol

hiç farketmez.
isterse gider isterse kalır.paşa keyfi bilir
giderse ben yokluğuna zerre kadar üzülmem.bana harbi beşiktaşlı adamlar lazım.
geçiniz
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

saldır beşiktaş

BİR TALİP DAHA!..

Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren ve hala siyah beyazlı takımla mukavelesini uzatmayan Gökhan Zan'a Almanya'nın güçlü takımlarından Stuttgart talip oldu.

Şu anda A Milli Takım ile Euro 2008 hazırlıkları için İsviçre'de bulunan Gökhan Zan'a menajeri aracılığıyla Alman takımından teklif geldiği öğrenildi.

Gökhan Zan'ı daha önce de Rusya'nın Zenit takımı izlemeye almış ancak milli oyuncunun menajeri Ceylan Çalışkan, transfer için önceliğin Beşiktaş'ta olduğunu belirtmişti.

eRe

gıtsede olur gıtmesede
ben gıtmesın ıyı bır yedek olur dıye dusunuyorum
zaten ılk 11 de oynama garantısı versekte 2 mac sonra sakatlanarak zaten kadroda bulunmazdı
ucuza anlasılcaksa kalsın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

onaT

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 07, 2008, 12:05:05
gıtsede olur gıtmesede
ben gıtmesın ıyı bır yedek olur dıye dusunuyorum
zaten ılk 11 de oynama garantısı versekte 2 mac sonra sakatlanarak zaten kadroda bulunmazdı
ucuza anlasılcaksa kalsın

Anarchy*

Alıntı yapılan: gürol - Haziran 01, 2008, 11:00:29
hiç farketmez.
isterse gider isterse kalır.paşa keyfi bilir
giderse ben yokluğuna zerre kadar üzülmem.bana harbi beşiktaşlı adamlar lazım.
geçiniz

AsıL BeşiktaşLıLardan kasıt ne GüroL ?
AffoLa.AnLayamadım da.

eyup1903

kolpa haber rusya da transfer sozunu bitti

erasca

yaw kalacak adam şimdi atar imzasını...bedava ya gdecem adam..iki iki daha dört...akıllı adam.sakatlamamak için maç oynamadı beşiktaş ta...şimdi de sakatlandı...