Ana Menü

Zenit, Gökhan Zan'ı takibe aldı

Başlatan akbaba71, Mayıs 26, 2008, 18:33:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Hala aramızda Gökhan'ı bi takımın isteyebileceğine inananlar var mı ??

akbaba71

Beşiktaş'ın '1.5 milyon euro'luk teklifini reddeden Gökhan Zan, Portekiz maçındaki hatalarıyla "Bu paraya değer mi?" sorusunu akıllara getirdi..

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Beşiktaş'ta sezonun büyük bölümünde sakat olduğu için oynayamayan, buna rağmen A Milli Takım'ın EURO 2008 kadrosuna girmeyi başaran Gökhan Zan, ilk maçta çok kötü bir performans sergiledi. 55. dakikada sakatlanarak oyundan çıkan 'cam adam' lakaplı milli oyuncu, sahada kaldığı sürede ise yaptığı kritik hatalarla ay-yıldızlılara soğuk terler döktürdü. Şampiyona öncesi Beşiktaş'ın 1.5 milyon euroluk yeni teklifini, "EURO 2008'de kendimi gösterip başka bir takıma gideceğim" planıyla geri çeviren Gökhan performansıyla "Bu paraya değer mi?" sorusunu akıllara getirdi. Zan'ın şimdi Kartal'ın teklifini kabul edip etmeyeceği merak konusu...
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

BlackHawk35

Besiktasta oynaya bilmek icin o para odemesi gerek
Delikanli Adam renksiz takim tutar

ilhan mansız_melis

valla gitse de olur gitmese de olur ama iyi para verirlerse gitsin :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

akbaba71

Beşiktaş ile yol ayrımına gelen bir isim de Gökhan Zan...
11.6.2008

Beşiktaş ile yol ayrımına gelen bir isim de  Gökhan Zan... Milli Takım ile çıkacağı 2008 Avrupa Şampiyonası yolculuğu öncesinde yönetimin  yaptığı, "Gitmeden  görüşelim, konuyu halledelim" çağrısına olumsuz yanıt verip, "Geldikten sonra bakarız" mesajını ileten deneyimli oyuncuya yönetimin artık sıcak bakmadığı belirtildi. Milli takımda da ilk maçtaki performansıyla eleştiri alan Gökhan Zan'dan kulüp bulması isteneceği öğrenildi.

NoPasaran

Buda bir yönetim hatasıdır örneğin..

Burada defalarca dedim

Bu adam futbolu bilmiyor bie fayda gelmez..

Avrupadan teklif geldiğinde satmak lazımdı , 5-6 milyon euro kazanç elde etmek hiçte zor değildi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

arsenal istediğinde satacaktık bu adamı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ist.hatirasi/3-4

adam iyi adam kardeşim oynadı mı taş gibi oynuyor sürekli sakatlanın sizide göreyim oynayabiliyormusuz'
YÖNETİM İSTİFA !!!

akbaba71

Sen kendin verdin cevabı zaten sürekli sakatlanan bir adama 1.5 milyon euro vermenin mantığı ne ?

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

SercanBjk

Gökhan Zan sadece yüreğiyle oynuyor bence iki sene gerçekten iyiydi ama ondan sonra sadece mücadelesiyle oynamaya devam etti. Sakatlıkları hep tekmeye kafa sokan yapısından dolayıdır,bence yüreğiyle mücadele eden böyle bir oyuncuyu çabucak harcamayalım.