Ana Menü

Hedef Saraçoğlu...!

Başlatan Bircan*, Mayıs 26, 2008, 17:43:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

kim derdi bayern münich gibi bir takıma 4 tane atacağını zenitin. kim derdi sampiyon olacağını. onlar takım oyununun gereklerini sahaya yansıttılar o kadar..!

dostum biz beşiktaşız sahaya çıkacak adamlar kartal gibi oynar yüreklerini ortaya koyarlarsa 2 kez tarih yazarız saraçoğlunda
hani eziklere koyarken
hani uefa yı alırken
işte öyle birşey.....
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

cArsi_faruk

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 27, 2008, 16:47:19
geçenlerde baki takımdan yollandıgında forza girişe "bizden biri forza forum okuyor" diye yazmıstı. baki okuyordu, videosu falan vardı. ahhh ahh baki iyi oyuncu değil ama o ruhunu arıyoruz be..

Ne bir lokma ekmek nede bir kizi sevmek seviyoruz seni BAKI MERCIMEK

besiktasta sevdigim futbolculardandi herseyi vermeye hazir bir futbolcuydu baki
Taraftarlar icin belkide bir amigo'du baki

ama tecrübesizligine yenildi yolu acik olsun

Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

Cem Goren

hayali güzel ama gerçekleşirse dahada güzel olur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

SercanBjk

Sadece hayal ama güzel bi hayal.

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 27, 2008, 12:46:33
Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Mayıs 27, 2008, 12:45:30
bırakın bu işleri ne hedefler gördük hiç birşey olmaz grupları aşamayız aşsakta birine eleniriz.hayal kurmayın!
hayalide güzel,birakta biraz hayal dünyasinda yasayalim :)

hep hayallerdeyiz ben sıkıldım valla:D
YÖNETİM İSTİFA !!!

Onur1903

Ben hayali biraz daha abartim o zaman:) fener ş.liginden elenip uefaya geliyormuş finalde ikimiz eşleşiyormuşuz ve kupayı alıyormuşuz:)

M34

Istemiyorum kupa falan ... gitsinler yeterli ...

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Mayıs 26, 2008, 19:50:19
Hiç düşünmemiştim.Saraçoğlunda final ve Biz finaldeyiz.Harika, müthiş ötesi bişey olur.

Görüyoruz son zamanlarda Uefa kupasını kazananları.

İnşallah olur be.

GELİYORUZ..!!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Ağustos 01, 2008, 21:17:53
Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Mayıs 26, 2008, 19:50:19
Hiç düşünmemiştim.Saraçoğlunda final ve Biz finaldeyiz.Harika, müthiş ötesi bişey olur.

Görüyoruz son zamanlarda Uefa kupasını kazananları.

İnşallah olur be.

GELİYORUZ..!!
aynen ama bu sefer inanarak güvenerek GELİYORUZ bekleyin bizi!
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

bekleyin bizi ezikler
Geliyoruz!!!
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

sametx

vallahı hayal dedıgımız seyy sadece yurektee korkak futbol oynanmazsa bız süper kupayıda alırız uefa yı da alırız saracoglunuda yıkarızz sorun değil fınalde bulusalım
sametx

eyup1903

valla iş oraya kalırsa değil milan en kralı gelsin boş olur

srdr

şimdiye kadar gruptan bile çıkamadık hatırlatırım.bu sadece bir rüya bize arkadaşlar..yinede hoş
beşiktAŞK - since 1903

sametx

olursa sa sa sa salara kalırsak olmaz ıstee sımdıden ınanalım bnce bu takımada pozıtıf yansırr
sametx

cinc

ya inanın deseler ki saracoğlunda final oynayıp kupayı alacaksn ama ertesi gün ölecksn hiç düşünmem kabul ederim! ama benim hiç güvenim kalmadı artık yıllardır güveniyorum ben bu takıma ama sonu hep hüsran oldu yada oldurdular! 8 yediimizde okulda 2 kişi beşiktaş atkısıyla geziyodu biri bendim!ama yok artık şampiyonluğa bile içim rahat inanamazken nerde kaldı uefa kupası...? hayal kurmak güzel şey ama ona bile izin vermiyolar artık yazık..

gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...