Ana Menü

Hedef Saraçoğlu...!

Başlatan Bircan*, Mayıs 26, 2008, 17:43:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

[IMG]http://img384.imageshack.us/img384/1075/27uefacupdpa3001ph4.jpg[/img]

2008-2009 sezonu sonunda Uefa kupası finali Türkiye'de Şükrü Saraçoğlu'nda oynanacak. Ülkemizden Kayseri ve Beşiktaş kupaya katılyorlar. Sivas ise inter-toto'dan geçebilirse katılacak.

Bizi ilgilendiren kısım şu. Son yıllarda kupa'da çeyrek final, yarı final, final oynayan takımları görüyoruz.Seneye en güçlü ekip Milan olacak hiç kuşkusuz. Fakat bu final burnumuzun ucuna, sayısız zafer kazandığımız bir stadyuma gelecekken orada olabilmek için her şeyi yapmalıyız. Tüm 1 yılın planı buna göre yapılmalı. Küçük düşünmeye gerek yok. Kupa'da final oynayan Rangers'da çok büyük yıldızlar mı var? Zenit'te adını yeni duyduğumuz 2-3 oyuncudan başka ünlü oyuncu mu var? Sporting Lizbon'un, Fiorentina'nın bizden çok üstün yanları mı var?

Yapmanız gereken tek şey düzgün, uzun vadeli bir planlama. Tabii geçen seneden daha çok çalışmak ve ilk günden bu kupa için yola çıktığınızı herkesin kafasına kazımakta en büyük göreviniz olamalı!

Yıldırım Demirören ve Ertuğrul Sağlam işte size büyük bir fırsat! 4 Sene önce yarı final'den döndük bu sefer neden olmasın? Hemde kupa ayağımıza kadar gelecekken!

Haydi çocuklar hedef Saraçoğlu!

Neden olmasın?

Valla olursa fenerlilere çok pis koyar gerisi değil de :D

[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6051/hampdenparkuefacupfinalxd7.jpg[/img]
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

BerkAy1903

Düşünsenize Son Maç Beşiktaş'ımız Finalde...Ve Maç Saraçoğlunda..Yıkılır Be Saraçoğlu Falan..

Hayali Bile Muhteşem..
19o3

Bircan*

saraçoğluna desibel dersi veririz :P
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

noumAyberk

Off düşünmesi bile felaket ama bu hayalle kalmamalı bunu başarıcak bir takımız

RCA

böyle bir şey olsa oooof:):) düşünmek bile benmi gaza getiriyor
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Bircan*

istesek niye olmasınn.....!

saldır beşiktaş

olursa süper olur hele birde kupayı alırsak ooooooooo değme keyfime
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Anarchy*

Çok kraL oLur ya :)
Düşünüyorumda hoş geliyo.

onaT

sayılan kulüplerde zeka ve azim var. bizim kadromuz daha iyi olsada gelecek sene eğer ertuğrul tecrübe kazanmış bir biçimde aç bir takım yaratırsa iş yaparız.

carsi52

Çok harika birşey oLur herhaLde.
Yer gör inLer vaLLa :)
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Hiç düşünmemiştim.Saraçoğlunda final ve Biz finaldeyiz.Harika, müthiş ötesi bişey olur.

Görüyoruz son zamanlarda Uefa kupasını kazananları.

İnşallah olur be.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

yns.mr

Kartalizmatik

Hayal değil.Zenit kadar olamıyosak büyük takımız demeyelim
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

gürol

zenit beşiktaşın 3 futbolcusu için 20 milyon euro vermeye hazır bi takım.
biz tuna,seric,zapo yu alan.sivocu alamayıp kiralayan bi takımız.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Kartalizmatik

Aciz bir yönetimimiz var desek daha doğru olur.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!