Ana Menü

Baki defteri kapandı

Başlatan akbaba71, Mayıs 18, 2008, 16:59:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

sinan efendi cikiyor bu takimda taraftarin istemedigi kimse kalmayacak diyor,telefonla seni kovuyoruz deniyor.
bunu yapanlarda delikanlilik yapmis oluyor.
baki kötü oynamis olabilir ama bu yinede sinan efendiye bu sporcuyu böyle gönderme hakki vermez!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ferdikoclu

Tamam çiçeklerle gönderilmez her futbolcu ama o formayı terlettiği ve elinden geleni yaptığı için bile insanın eli sıkılır gönderilirken..Emeğe saygıdan dolayı mı dersin,nezaketten mi dersin ama birisi elini sıkmalıydı Baki'nin.. Sinan Engin ve yönetimin bu oyuncu gönderme şekilleri pekte adabı muaşerete uymuyor.. Zamanınız gelince bakalım taraftar sizi nasıl uğurlayacak Sinan Aga ve Demirören paşa..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ist.hatirasi/3-4

seviyorum bakiyi gider ayak gene lafları koymus önce kendilerine baksınlar diye bravı!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carlito1903

Futbolu el verdiği kadar çıkıp adam gibi oynadı Baki...

Hiç bir zaman bahanelere sığınmadı, mücadeleden kaçmadı, bu kadar haksızlığa rağmen çıkıp taraftara hiç bi kötü laf söylemedi, giydiği formaya leke getirecek hiç bi davranışta bulunmadı...

Sonuçta beklediğim bi karardı ama futbolu Baki'den çokta iyi olmayan bi sürü oyuncu hala takımda dururken onun gitmesi beni çok üzüyor...

Güle güle Baki seni unutmayacağız...

[KralKartal]

unuttum bile baki'yi..

derin bir nefes aldim, gule gule baki, birdaha asla geri dönme !

2.ligde basarilar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 19, 2008, 09:04:55
forza  ne yapmış bakın:

http://depo.forzabesiktas.com/

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 19, 2008, 09:11:55
Futbolu el verdiği kadar çıkıp adam gibi oynadı Baki...

Hiç bir zaman bahanelere sığınmadı, mücadeleden kaçmadı, bu kadar haksızlığa rağmen çıkıp taraftara hiç bi kötü laf söylemedi, giydiği formaya leke getirecek hiç bi davranışta bulunmadı...

Sonuçta beklediğim bi karardı ama futbolu Baki'den çokta iyi olmayan bi sürü oyuncu hala takımda dururken onun gitmesi beni çok üzüyor...

Güle güle Baki seni unutmayacağız...

sevgili menajerimiz taraftarın istemedigi oyuncular ile yollarımızı ayıracağız diyordu.. hayırlı olsun.. ama kim bilir günün birinde belki taraftarın gerçekten kimi istemediğini anlarlar.. aynaya bakmak çok zorda olsa.. unutulmayacaksın baki mercimek

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

KeePSaKe

bakiyi en azından yedeğe koyabilirlerdi gordonu gönderdilermi ki bakiyi gönderiyorlar hemen
Since 1903

Non Mollare Mai

Elinden geleni ardına koymayarak, terinin son damlasına kadar gücünün ve tekniğinin yettiği kadarıyla savaştı.
Belki çok fazla hata yaptı ama takımda ki sayılı yürekli futbolculardan birisiydi. Ama olmadı Baki..
Yeterli değildin Beşiktaş için. Umarım kendini geliştirir ve daha iyi yerlere gidersin.

Yolun Açık Olsun !

Ne bir lokma ekmek, ne bir kızı sevmek
Seviyoruz seni, BAKİ MERCİMEK !
edit

saldır beşiktaş

bunlar adamı göndermiyorlar resmen kovuyorlar be adam gibi gönderin bi adamıda bakiye yaptıkları için teşekkürler yolun açık olsun
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

ne cok seviliyormus baki,
birde birsey yapsa..

zamaninda adam gibi yetenekli oyunculari harcadiniz,
simdi voleybolcu baki icin agit yakiyorsunuz,
anlayamiyorum..

baki ilede UEFADA basari beklersiniz herhalde?
sonra defans kotu diyorsunuz .. celiskilerden hangisi dogru ?
Baki = BESIKTAS mi?

Burak YILMAZDA bile boyle yapilmadi... varsin baki gitsin, Besiktas bayram etsin

saldır beşiktaş

biz baki gitti diye yas tutmuyoruz ki gönderliş şekline kızıyoruz bir futbolcu dünyanın en kötü futbolcusu olsa bile böyle gönderilmez
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Bu yönetimden farkli birsey mi bekliyorsunuz peki???

Cevabiniz HAYIR olacagindan eminim..

O zaman sorun yok, alisigiz biz...

Bir KORAY AVCI o sekilde gonderildiyse?
TVlerden duyduysa takas edilecegini??

BAKI kim oluyor ki acaba? Benim icin KORAY AVCI'NIN yeri cok daha farkliydi
kadikoy maci yeter bile.. ona bu yapildiysa, BAki icin yapilanlar gayet normal

Non Mollare Mai

İhsan abi mesajını üstüme alınmıyorum çünkü Beşiktaş için yeterli olmadığını da yazdım yukarıda ki mesajımda.
Fakat ; Baki, Beşiktaş için yüreğini ortaya koyup, yapabildiğinin en iyisini yapmaya çalışmıştır.
En azından bunun için üzülürüm ben. Beşiktaş formasına ihanet etmedi hiç bir zaman.
Ama meziyetleri Beşiktaş için yeterli değildi ne yazık ki. Neticede doğru olan yapılarak gönderildi.
edit

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mayıs 19, 2008, 14:38:06
Bu yönetimden farkli birsey mi bekliyorsunuz peki???

Cevabiniz HAYIR olacagindan eminim..

O zaman sorun yok, alisigiz biz...

Bir KORAY AVCI o sekilde gonderildiyse?
TVlerden duyduysa takas edilecegini??

BAKI kim oluyor ki acaba? Benim icin KORAY AVCI'NIN yeri cok daha farkliydi
kadikoy maci yeter bile.. ona bu yapildiysa, BAki icin yapilanlar gayet normal
bende farklı bi şey söylemiyorum zaten koray baki burak ve bir sürü futbolcu kovarcasına gönderildi boboyada aynı muamele yapılıyor biraz daha saygılı olup onlarla konuşacaklarına yaptıklarına bak