Ana Menü

Sevdasını Çıkar Uğruna Satmayanlara Teşekkürler.

Başlatan SercanBjk, Mayıs 09, 2008, 21:31:19

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

bu maçı beklerim sonucuna göre
eğer düşündüğüm olmazsa tepki gelmezse artık yeniden yapılanmaya ihtiyacı var beşiktaş taraftarının diyorum.başka bi isimde ve çıkarcı olmayan bi yapılanma başlatmak gerekir.zor olur ama sonuçta olur.
halilin dediği o çıkarcı olmayan hayatını beşiktaşa vermiş abilerimiz arkadaşlarımız da başı çeker.ama suyu çıkmaya başladı bu işin.ayıp ya forzanın kapatılması.neyden korktular anlamış değilim.o duyuruları yapan çarşı değilmiydi.cümle mühendisleri şair abilerimiz bi forumda yorum yapılan eleştrilere mi cevap veremiyorlar.
aldığım kokular çok kötü ama hadi hayırlısı...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

erdinc1926

biz böyle gidersek kendi içimizde bölünücez fener tribünü gibi olucaz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ferdikoclu

ben istanbuldaki çArşı grubundan değilim.. Ordaki havayı tenefüs edemiyorum ama bazı konularda arkadaş hak vermiyor değilim... Süleyman Seba'ya gösterdiğimiz tepkiyi demirören denen başkanada göstermeliyiz.. Tepkiyi pankartlarla,tezahuratlarla göstermeliyiz.. O olduğu sürece bizim olmayacağımızı göstermeliyiz..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ismailcem

forza forum kapalı(tadilatta yersen :)
halkintakimi sitesi kapalı ki (iki gün öncesine kadar acıkdı)
antipati forum kapalı (o da tadilatta :)

manisa macından  sonra ortalık yatısınca acarlar ki o zamana kadarda zaten yeni stad yeni sezon yeni transferler falan filan derken hersey unutulur güzel taktik walla helal olsun en büyük baskan bizim baskan :)

Cem Goren

neler oluyo bize arkadaşlar şu an düştüğümüz durum gerçekten içler acısı bakalım tribünlerde bugün ne olacak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 09, 2008, 23:00:15
Yeni acıktaki antipati grubunun sitesinde de bakım var güzel tesadüf olmuş  :)

arkadaşlar antipatiye suç bulmayın bende o siteye üyeydim ve günde 2-3 kere girerdim onlarda çarşı neden tepki koyamıyor diye forumlar açıyorlardı sitenin kapanma konusuna gelince o site 1 aydır kapalı yani 2-3 gün önce kapanmadı.

bi ekleme daha yapayım http://www.besiktasim.net/ de kapalı nedeni bakım :) :alkis
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Anarchy*

Manisa maçından sonra bizde düşünceLerimizi şekiLLendireceğiz..

Bircan*

bence bu aksam ilk 5-10 dakika tribünden çıt çıkmamalı. Taraftar dönmeli sırtını. Herkes ama!!! Yok antipatiymiş yok çarşıymış. Ayırmaksızın herkessss!! Ardından beşiktaşım benim başlamalı. Böyle bir tavır gerçekten etkileyici olur
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

gürol

kapalı yapmacıktan da olsa beni utandırdı.buna da şükür.gözleri boyanması gerekenlerin gözleri boyandı işlem tamam...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Adriano

Protesto yeterli değildi malesef.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Cem Goren

ben numaralıdaydım orada bile olan protesto çarşının old. yer olan kapalının kutu denilen yerinde yok gibiydi
ordaki insanlar arasında satılmış olanlar bunlar diye söylenenler oldu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ata vicente

buradan acık ve net konusuorum kapalı ust kutu tarafı resmen satılıktır.manısa macından en ufak tepkı koymadılar 1 tanesını bıle ayırt etmıorum hepsı ıcın konusuorum tepkı koyanlara da macdan sonra saldırdılar saldırdılarda noldu dayagı yedıler.Trıbunu bolenler protesto edebnler deıldır etmeyenlerdır.Kapalı ust kutudakılere yazıklar olsun <Onalr Besıktası deıl parayoı sevıolar yasım 30 BUYK BESIKTASIN BUYUK TRIBUNLERININ bu kadar kotu bı duruma geldıgını hayatımda ılk defa goruorum

YakalarSAM

Maç.  oynanmadan  Yazmısn....  amacın  bölmek  mi  beşiktaş  taraftarının  forum  kapalı  dursun ne olcak ..
daha  iyi  olmus ..  benım  yasımdaki  gencler  (17) 35  yasındaki tribün  emekçilerine  laf  soyluyor..
Klavye  delikanlılığı  yapıyor...
ÇARŞI  HER  ZAMAN SAYGI DUYULACAK TARAFTAR  GURUBUDUR...
Suan  maçlara  alen abi  gelmiyor .. Gelse  kapalı  bu  kadar  durgun olmaz  ..  herkes  rahat  olsun..
Şu  zor  gününümüzde  bölünmeyek..

YakalarSAM

Alıntı yapılan: ata vicente - Mayıs 11, 2008, 14:12:16
buradan acık ve net konusuorum kapalı ust kutu tarafı resmen satılıktır.manısa macından en ufak tepkı koymadılar 1 tanesını bıle ayırt etmıorum hepsı ıcın konusuorum tepkı koyanlara da macdan sonra saldırdılar saldırdılarda noldu dayagı yedıler.Trıbunu bolenler protesto edebnler deıldır etmeyenlerdır.Kapalı ust kutudakılere yazıklar olsun <Onalr Besıktası deıl parayoı sevıolar yasım 30 BUYK BESIKTASIN BUYUK TRIBUNLERININ bu kadar kotu bı duruma geldıgını hayatımda ılk defa goruorum

Bence  sen  satılıksın ..  Sen nasıl  Konusuyor ya  kafana  göre  ..Sen ne  yaptın onlar  kadar..  bos  konusyorsun senin  gibi  bjk  olmaz  olsun amacınız  burda  taraftarı  bölmek mi..

Bircan*

Alıntı yapılan: ata vicente - Mayıs 11, 2008, 14:12:16
Forum kurulunun ve forum yöneticilerinin dikkatine ;
Hiçkimsenin beşiktaşlılığını ölçmek elbette ki kimsenin haddine değildir. Ancak bu kötü günümüzde bunları böyle açıkça yazacak beşiktaşlı tanımıyorum. "Dost acı söyler" lafı hikaye... Sadece palavra bu söz.. Böyle konuşmalar böler asıl bizi. Çarşı, 25 yıldır beşiktaşı ölümüne destekleyen, kar-yağmur-çamur demeden maçlara koşan, saat 2'deki maça 20000 kişiyle giden, beşiktaşımıza gönül vermiş bir taraftar grubudur. Büyük takımların farkı, kötü günlerinde de dimdik ayakta kalabilmektir. Düşene bir tekme de ben vurayım düşüncesinde olanlar elbette ki üstümüze gelecektir. Ancak yapacağımız iş, beşiktaşımızın sonuna dek yanında oldugumuzu bir kere daha göstermektir. Unutmayalım, bizler bütün dünyanın üstünlüğümüzü kabul ettiği bir taraftar grubuyuz. Dünkü maçta izlediğim kadarıyla protesto az da olsa oldu. Takımın UEFA'ya gitmek adına mutlaka farklı kazanması gerektiği bir maçta sahaya sırt çevirmek abartılı olurdu sonuçta avrupa kapısı gelir kapısıdır, transfer kapısıdır.Ha, UEFA'ya gittiğimize elbette ki sevindim ancak içimdeki sevinç buruk. Kapalı bence dünkü maçta çok da kötü bir iş yapmadı. Maçtan önce "Aslolan hayattır, hayat da Beşiktaş" diye haykırmış oldu zaten. Bunun en güzel örneğinı, futbolcuları çağırıp "aşkımız renklere sizlere değil" diyerek gösterdi. Hiçkimse için Beşiktaşın bir çıkar kapısı olmadığını göstermiş oldu. Lütfen bölünmeyelim. Dimdik ayakta durmalıyız. Alıntıdaki gibi konuşanlar ihraç edilmelidir. Saygılarımla..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]