Ana Menü

Sevdasını Çıkar Uğruna Satmayanlara Teşekkürler.

Başlatan SercanBjk, Mayıs 09, 2008, 21:31:19

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Boşuna harap etmişiz kendimizi sizin için boşuna duymuşuz sayıgıyı o abilerimize.

Tribünde sesimizi kapattığınız gibi artık internette de kesiyorsunuz neden kapalı Forza Beşiktaş ?

Manisa maçından sonra liglerle beraber tatilemi girecek yoksa  Neden ?

Ben Beşiktaş çocuğuyum deyip çArşı`nın neferiyim diye dolaşırdım.

Yaşım 21 6-7 senedir Beşiktaş tribünlerini takip ederdim hep hayran kalırdım her zaman gurur duyuyorum.

Artık duymuyorum çünkü sizlerin Beşiktaş aşkını çıkar aşkı bürümüş.

Adam vurdurtmalar bedeva bilet sattırmalar.

Bu gün Demirören yönetimi nasılki Beşiktaşı babasının çiftliğine çevirmişse sizlerde Beşiktaşı babanızın çiftliğine çeviriyorsunuz.

Süleyman Sebaya sırt dönerek Beşiktaşa en büyük zararı verdiniz bir devri kapattınız şimdi ise Yıldırım Demirörene bağırmayarak tavrımızdır duruşumuzdur diyorsunuz.

Aslında bu yazıyı Manisa maçından sonra yazıcaktım ama Forza Beşiktaşın taktiği bunu belirledi.

Beşiktaş taraftarını kendinize inandırdınız nasıl olsa en çok katılım sizlerin forumunda o eskidendi neden yeni üyelik hiç olmuyor foruma saygınlığınızı kaybediyorsunuz beyler.

Bir şey bilipte ıspatlamayan namerttir demeyin neden diyorum neden taraftarın sesi neden kısıldı neden forum kapalı.

BEŞİKTAŞ`IN BU GÜNLERDEN SONRAKİ KÖTÜ GÜNLERİNİN SORUMLUSU ÇARŞI`DIR.!!!

YÖNETİM İSTİFA ÇARŞI İSTİFA.

OPTİK BAŞKAN

PEMBE HASAN

FERDİ ABİ

NERDESİNİZ  ??? ???

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Manisa maçında kapalı üst kutu bağırmadı zaten çArşı da kapalı kutudur. Tribünü o kutu yönlendirir kapalıyıda o yönlendirir ve çArşı`da zaten orasıdır. Sözüm ona maalesef haklı çıktım satılmamış insanlara teşekkür ediyorum,yönetim istifa diye bağıran kartal yürekli Beşiktaş`lılar kurtulacağız inşallah biz çıkar uğruna sevdamızı satmadııkça!

Kralkartal21

İşiniz ortalığı karıştırmaktan başka bişey değil artık.

Ne oluyor arkadaşlar artık kendinize gelin.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

SercanBjk

Evet bu yönetime ses çıkartmamak Galatasarayın as başkanı gibi davranan Demirörene dur dememek bizim suçumuz değilmi ses çıkartanların suçu susanların değil değilmi.!!!!
Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mayıs 09, 2008, 21:36:01
İşiniz ortalığı karıştırmaktan başka bişey değil artık.

Ne oluyor arkadaşlar artık kendinize gelin.

Evet bu yönetime ses çıkartmamak Galatasarayın as başkanı gibi davranan Demirörene dur dememek bizim suçumuz değilmi ses çıkartanların suçu susanların değil değilmi.!!!! 

BİZ KENDİMİZDEYİZ.!

erdibatmaz

Çarşı hakkındaki kesin kararımızı manisa maçından sonra verelim,,bakalım bekleyelim ne olacak
şahsen benim gözüm kapalıda olacak...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Kralkartal21

Bende cevap yazıcaktımda şimdi Manisa maçında bişeyler yaparlar haksız durumuna düşerim diye yapmıyorum.
Manisa maçından sonra görüşürüz.

SercanBjk

Manisa maçında tepki gösterilsin bu forumda özür dileyeceğim kendilerinden ama gösterilmeyecek bu Forza Beşiktaş ın kapalı olması bunun en büyük göstergesi.

carsi52

Fenerbahçe taraftarına benzemeye başLıyoruz diye korkuyorum..
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Son İnönü maçımızın böyle bitmesi çok kötü olur.Ama stadın full dolacağına inanıyorum.Ondan öncede kan bağışı yapılacak. 

lambkuzu

Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

Kralkartal21

hAlil21

Çarşı Beşiktaş'ın tribun hayatının geçmişidir. Nice Optik abilerin yaptıklarını yaşımız yettiği kadar okuyup,öğreniyoruz veya duyuyuroz.

Çarşı'yı bir rant aracı haline getirenlere tepkinizi koyarken, gerçekten bu iş için hayatını koymuş abilerimizin hakkını yemeyelim.

Lütfen yorumlarda daha seçici ve dikkatli olalım.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

onaT

Alıntı yapılan: hAlil21 - Mayıs 09, 2008, 22:01:18
Çarşı Beşiktaş'ın tribun hayatının geçmişidir. Nice Optik abilerin yaptıklarını yaşımız yettiği kadar okuyup,öğreniyoruz veya duyuyuroz.

Çarşı'yı bir rant aracı haline getirenlere tepkinizi koyarken, gerçekten bu iş için hayatını koymuş abilerimizin hakkını yemeyelim.

Lütfen yorumlarda daha seçici ve dikkatli olalım.

katılıyorum halil abi. çarşı kesinlikle şu an hata yapmaktadır bence ancak bu kadar ağır kararlar almak yanlış

astbjk1903

beyler tepki verelim ama tepki verirken de dikkat etmek gerekir yıldırım demirören denh başka da takıma sahip çıkan yookk medyanın yalanları özilhan sabancı hiç birinin başkan olma isteği yok başkan orda çıkacaksa başka bir aday çıksın hadi . bizim tepkimiz başkana değil yönetim kurulu ve futbolcu transferlerine olmalı
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

akbaba71

Yeni acıktaki antipati grubunun sitesinde de bakım var güzel tesadüf olmuş  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Bişeyler mi planlanıyor acaba ?!?