Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Webo diye bir oyuncuyla ilgileniyormuş Beşiktaş.Gazetenin adını tam hatırlamıyorum ama aynen şöyle diyordu...

''Karakartal işi biliyor Golcünün kralını takip ediyor'' diyordu.

Başka hiçbir gazetede karşılaşmadım bu haberle ama.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

onaT

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Mayıs 20, 2008, 20:56:13
Webo diye bir oyuncuyla ilgileniyormuş Beşiktaş.Gazetenin adını tam hatırlamıyorum ama aynen şöyle diyordu...

''Karakartal işi biliyor Golcünün kralını takip ediyor'' diyordu.

Başka hiçbir gazetede karşılaşmadım bu haberle ama.

geç weboyu klasnic gelecek ya da kimse gelmeyecek=)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Hani sürekli büyük futbolcularla aynı isimde başka oyuncular geliyor ya gündemimize onu kastetmiş heralde adminimiz :)

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 21, 2008, 00:14:38
Hani sürekli büyük futbolcularla aynı isimde başka oyuncular geliyor ya gündemimize onu kastetmiş heralde adminimiz :)

haa=) sağol... güzel demiş esasında

erasca

ben anlamadım ya bu senede bişi olmaz bizden bütün defans değişti.en önemli bölge.başarı yine hayal

Kralkartal21

Siyah-beyazlı ekip, Udinese'nin Çek yıldızıyla yıllık 750 bin euro karşılığında anlaştı. Beşiktaş'ın talip olduğu bir diğer Çek oyuncu Sivok ise "Avrupa Şampiyonası'ndan sonra görüşelim" diyerek süre istedi.

Zapotocny kabul etti

Siyah-beyazlılar Udinese'de forma giyen Çek defans oyuncusu ile yıllık 750 bin euro karşılığı anlaştı. Prag'da kiralık oynayan Sivok ise süre istedi.

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Zapotocny ile her konuda anlaştı. Geçtiğimiz hafta İtalya'ya giderek Udinese kulübü ile Zapotocny ve Sivok'un bonservisleri için uzun vadede ödemek koşuluyla 7 milyon euro vermeyi kabul eden siyah-beyazlılar, Zapotocny'yi de ödemeler konusunda ikna etmeyi başardı.
Beşiktaş, Çek defans oyuncusuna 
senelik 750 bin euro ödeyecek. Ancak bonservisi Udinese'de olan ve Prag'da kiralık oynayan Sivok düşünmek için süre istedi. Sivok'un, "Avrupa Şampiyonası sonrasında görüşelim" dediği ifade edildi.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

RCA

klasnic sylvinho sizce gelir mi beyler ooof daha gazetelerde kimlerin isimlerini duycaz gecen sene 26 stoperle görüşmüştük gittik diattayı aldık yine aynısı olcak bobo gitmicek yönetimde para yok gibi bir mazeret üretecek yine aynı tas aynı hamam
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

pascalyptica

daha sonra o diatta newcastle united'a transfer oldu..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

onaT

gözzde_bjk

Büyük gün geldi hala yok mu bir açıklama?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

eRe

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Mayıs 22, 2008, 13:37:35
Büyük gün geldi hala yok mu bir açıklama?

sivoktan haber yok
zapo yabancılardan bırı gonderılınce ımza attırılacakmıs dıye duydum da
bızım suan yabancı kontenjanımız acık degıl mı ???
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi