Ana Menü

4 yolcu var

Başlatan carlito1903, Mayıs 08, 2008, 08:24:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş'ta gideceklerin listesi belirleniyor: M.Yozgatlı, Baki, Gordon, Higuain.

Hedeflerinden uzaklaşan Beşiktaş'ta, fatura bekleneni veremeyen oyunculara kesiliyor. Fenerbahçe'den büyük umutlarla transfer edilen ancak hayal kırıklığı yaratan Mehmet Yozgatlı, gönderilecekler listesinin ilk sırasında... Yıllık 800 bin  Euro alan gurbetçi futbolcunun menacerinden kulüp bulması istendi. Sözleşmesi sona eren Baki'yle de anlaşma yapılmayacak. Ayrıca bekleneni veremeyen Gordon'la yollar ayrılacak. Meksika'da kiralık olarak oynayan Higuain de gelecek yılın planlarında düşünülmüyor.

fanatik

ZeMaHŞeR

baki ve yozgatlı güle güle gitsin...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

her seye ragmen bakinin gitmesine üzülürüm
m.yozgatli hayal kirikligi yasatti,ondan daha cok seyler bekliyordum ama sakatligi ve fazla sans bulamamasi onun sanssizligi oldu
higuain tamamen hocanin günahidir,hem getirt adami hem oynatmadan gönder
bu günahi nasil temizler bilmiyorum
gordon ise bambaska bi fiyasko
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

bence higuain kalmalı...

Simurg

boş transfer yap geri yolla
yönetim kendine ne zaman geliceksin bu nedir ya alıp yolluyoruz
yada yedek kulübesinde besliyoruz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gürol

bence de higuain kalmalıydı.kötü futbolcu değil higuain.
ama benim izlenimlerime göre higuain forvet değil orta saha yada forvet arkası futbolcusuydu.
bakinin hataları var hatta her maçta yapıyor ama yürekli adam.gönderilmesi lazım ama kalbini kırmadan.
gordonda da bi suç yok biz drpic le anlaşmıştık ama son anda vazgeçince ve 2 milyon euromuzu geri vermemeleri sonucu gordonu almak zorunda kaldık gordonun hatası değil yönetimin ayıbıdır o.
yozgatlı takıma artı yönde hiçbirşey katmadı yolu açık olsun.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

RCA

gönderilecek oyuncular ciddi anlmada beşiktaşımıza hiçbiturlu katkı yapamyan oyunculardı yollarımızı ayırmak çok mantıklı olur.. ben hala gordonun transferi niçin yapıldığını anlmadım maksat adam almak olsun gibi yapılan bi trasnfer diye düşünüyorum ama giddecek oyuncular yerini inşallah iyi oyunculara bırakırlar en büyük tememnnim UMUDUM bu..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Yabancı sınırını doLdurduğu için higuain'ede gerek yok herhaLde.
DiğerLeride gitsin.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

higuain e seneye yer verilmeli
Since 1903

pascalyptica

baki kalsın onun yerine gökhan zan gitsin..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

bahadıR

higuain kalmalı
baki takıma bi yararı olmuyo ama yüreğiyle oynuyo
mehmet yozgatlı sakatlıklardan dolayı oynayamadı oynadığındada isteneneni veremedi
gordona güle güle
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

saldır beşiktaş

higuan gittiği takımda nsı oynuyor takip edeniniz varmı
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Anarchy*

İbrahim Üzülmez bizLe mezara kadar geLir artık.

ilhan mansız_melis

Higuain sakın gitmesin yeni takımında neler yaptığını gördük o kalsın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Anarchy*

Ne yapmış?
İki günde yıLdız oLan bi' gece vakti sönüyor ;)