Ana Menü

4 yolcu var

Başlatan carlito1903, Mayıs 08, 2008, 08:24:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oruç34

higuain kalsın baki ye yürekli oynadığı için güzel de bi uğurlama töreni yaparız adam hata yapsa da o kadar yüreğiyle oynadı kalbini kırmamak gerekir diye düşünüyorum

Cem Goren

anlamıyorum higuain 2 maç üst üste oynamadan gitti bu adamda ne kusur gördüler anlamıyorum atık adam akıllı iş yapsınlar adam oynadığı takımda gol kralı oldu sadece uyum sürecini atlatamadı alın şimdi adamı ağustosa kadar kendini hazırlar

mehmet yozgatlıya gelince hiç oynamadı öylece oturdu gitsin bu takımdan

gordon orta sınıf bi defans oyuncusu gitmesini istiyorum

bakiye ne olursa olsun bende üzülürüm sonuçta iyi niyetli ama sadece bişeyler yapmak isteyince eline yüzne bulaştırıyor ama stoper olarak baki bu takımda iş yapar bak derseniz o zaman baki kulubede bile oturamaz ama ben bakinin kalmasından yanayım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Higuin icin sadece uzulurum, ki sans verilmedi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

higuainin gitmesi hata olur

kartalpenchesi

higuain belki kiralık gidebilir ama diğer oyuncular hepten gitmeli görmek istemiyoruz
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

eRe

m.yozgatlı hıc bır katkısı yok keske ıyı oynasa onda o kapasıte var ancak olmadı ne yazık kı
gordon yoruma gerek yok gule gule de o verdıgımız paralar kımın neresınden cıkacak artık bılemıyorum
hıguaın bence yetenek var ancak artık ugrasmaya gerek yok yabancı hakkımızı bole bır forvetle doldurmamalıyız dıye dusunuyorum kı holosko zaten 2 hıguaın eder
bakı bence kalmalı.cok para almıyor zaten.e yedek kalmayıda sorun etmıyor.cıkıncada sahaya yuregını verıyor daha ne ıstıyorsunuz allah askına bugun kım yedek kalmayı sorun etmez su takımda ama ne toroman ne zan bakı kadar yureklı oynamıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

M.Yozgatlı ve Baki kesin gidiyormuş, S.Engin açıkladı...