Ana Menü

Minik Takımımız İkinci Oldu

Başlatan hepsiyAh, Nisan 23, 2008, 19:05:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hepsiyAh

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen Volkswagen Juniors European Masters Cup finalinde Minik Takımımız, Fenerbahçe ile karşılaştı. Takımımız, normal süresi 0-0 biten maçta rakibine penaltılar sonunda mağlup oldu.   
Turnuvaya Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor minik takımları katıldı. Karşılaşmalar Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Spor Tesisleri'nde yapıldı.

Yarı finalde Trabzonspor'u 2-0 mağlup eden Siyah-Beyazlılarımız, Galatasaray'ı 1-0'la geçen Fenerbahçe ile finalde karşı karşıya geldi. Mücadelenin normal süresi 0-0 eşitlikle tamamlanınca, penaltı atışlarına geçildi. Penaltılarda Emircan kaçırınca Fenerbahçe 5-3'lük skorla birinci, Siyah-Beyazlılarımız ikinci oldu.

Turnuvada Galatasaray averajla üçüncülüğü, Trabzonspor ise dördüncülüğü elde etti. Fenerbahçe, Avusturya'da düzenlenecek olan WOLKSWAGEN JUNIOR EUROPEAN MASTERS 2008'e katılma hakkı kazandı.

Tebrikler ;)

Brestgerfich

keşke ts.ye yenilip 3. veya 4. olsaydık... fenere yenilmemiz kötü olmus ama o küçük çocuklara helal olsun yine de
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Bircan*

valla ya ne bu! mumi oynamamış heralde?
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Kralkartal21

Evet izledim bende maçı.Maçta kaleye şutumuz yoktu.Hakkıyla kazandı Fenerbahçe diyebiliriz.Bizde penaltıyı kaçıyan çocuğa üzüldüm ağlıyordu çocuk.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kralkartal21

Alıntı yapılan: ßircAn23 - Nisan 23, 2008, 19:09:22
valla ya ne bu! mumi oynamamış heralde?

Oynadı bir kaç hareket yaptı.Başkada bişey yapmadı.

gözzde_bjk

Çok güzel bir maçtı.Talihsiz bir penaltıyla birinciliği kaçırdık :) Profesyonel bir turnuvaymış gibi Rıdvan Dilmen de maça yorumlarıyla katıldı.Miniklerimiz için harika bir 23 Nisan oldu artık bu maçı izleyip gururlanırlar :)
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Bircan*

rıdvan dilmenin kalkmıştır bi yerleri o zaman sevincten :)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Brestgerfich

ercan taner de maçı anlattı sanırım. çünkü ts maçını o anlatıyordu
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

erdinc1926

kupayı alamamamız kötü olmuş ama tebrikler geleceğin kartalları
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Kralkartal21

Çocuklar ilk Avrupa deneyimlerini yaşayacaklardı ve Avusturalya'ya gideceklerdi.Bende olsam böyle bir fırsatı kaçırdım diye üzülürdüm.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kartalpenchesi

maçları izledim ercan taner anlattı, beşiktaş final maçında kötü oynadı kaleye şutu yoktu mami bir kaç klas hareketler yaptı penaltılarda kaleciyi ters köşeye yatırdı. bu arada penaltıyı kaçıran diğer çocuk ağladı gerçekten 23 nisanda bir çocuğun ağlamasına çok üzüldüm...ne diyelim canları sağolsun artık 1.lik seneye  ;)
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

erasca

canları saolsun febeliler kocaman adam gibiler bizimkiler ufak tefek :) mumi de baya şımarmış gibi duruyo.
penaltı kaçıran çocuğa çok üzüldüm ya...

CHEm !

Alıntı yapılan: Mucizevi Alamet - Nisan 23, 2008, 19:07:53
keşke ts.ye yenilip 3. veya 4. olsaydık... fenere yenilmemiz kötü olmus ama o küçük çocuklara helal olsun yine de

ne bu fener düşmanlığı ?
keşke ts.ye yenilip 3. bilmem ne olsaydık nasıl bi cümle ?
çocuklar oynamış haklarıyla 2. olmuşlar.
bari miniklere yapmayın.fener neyse ts de odur.
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

Küçük kardeşimizin penaltıyı kaçırdıktan sonraki üzülmesi hepimizi üzmüştür ama takım yenilirken gülümseyen,Gol attıgımızda sevinmeyen bazı A takımdaki abilerine kapak olsun...