Ana Menü

Minik Takımımız İkinci Oldu

Başlatan hepsiyAh, Nisan 23, 2008, 19:05:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

Alıntı yapılan: allen ıverson - Nisan 24, 2008, 02:02:23
Küçük kardeşimizin penaltıyı kaçırdıktan sonraki üzülmesi hepimizi üzmüştür ama takım yenilirken gülümseyen,Gol attıgımızda sevinmeyen bazı A takımdaki abilerine kapak olsun...

onlara abi demesin bu çocuklar yazık olur valla.
herkes abi dedğinden örnek alır ya futbolda :) yoksa 10 sene sonra da halimiz harap.

carsi52

CanLarı sağoLsun eminim yürekLeriyLe oynamışLardır.
Bölünür senin için uykular!

kartalpenchesi

Skandal!

Volkswagen Juniors Masters Turnuvası finalinde Beşiktaş'ı deviren Fenerbahçe'de dört oyuncunun yaşlarının küçültüldüğü ortaya çıktı.
25.4.2008

Büyük kriz yaşandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, Volkswagen Juniors Masters Turnuvası çerçevesinde Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Minik takımları karşı karşıya gelmişti. Önceki gün oynanan turnuvada Galatasaray'ı 1-0, Beşiktaş'ı da finalde penaltılarla deviren Fenerbahçe şampiyonluğa ulaşmış ve ülkemizi Avustralya'da temsil etme hakkını kazanmıştı. Ancak karşılaşmalardan önce büyük bir kriz yaşandığı bildirildi.

Raporlarla kanıtlandı
Sezon başında yapılan kemik testinde yaşlarının, nüfus cüzdanlarında yazandan büyük olduğu tespit edilen Fenerbahçeli futbolcuların sahaya çıkması, Volkswagen Juniors Masters Turnuvası'nda ortalığı karıştırdı. Fenerbahçeli Furkan Taşdemir, Gökhan Göz, Hüseyin Rüzgar ve Murat Rüzgar'ın sezon başında İstanbul Üniversitesi Spor Hekimliği Anabilim Dalı'ndan alınan raporlarında, 14 yaşından büyük oldukları kanıtlandı.

Ligde hiç oynamadılar
Furkan, Gökhan, Hüseyin ve Murat'ın, 15. haftası geride kalan İstanbul Minikler Ligi'nde bu nedenle görev yapamamışlardı. 95-96 doğumlu sporcuların oynadığı özel turnuvanın statüsünde, nüfus cüzdanındaki yaş kabul edildiğinden, herhangi bir sorun teşkil etmediği ve oyuncuların forma giyebileceği belirtildi. Ancak Beşiktaş ile Galatasaray sahaya çıkmayı reddetti. Sponsor firmanın ısrarlarıyla iki takım da sahaya çıktı ama Fenerbahçe şampiyonluğa ulaştı.

'Kötü örnek olunuyor'
Gelecek sezondan itibaren turnuvaya katılan tüm oyuncuları kemik testine tabi tutulacağı öğrenildi. Beşiktaş Özkaynak Düzeni Koordinatörü Mehmet Ekşi, "Spor etiğiyle ve bu işin başında olan çocuklara böyle örnek olmak kötü" dedi. İstanbul İl Temsilcisi Yemen Ekşioğlu ise, "İsmi geçen sporcular minikler liginde oynamadıkları için bizim açımızdan sorun yok. Bu durum Fenerbahçe'yi ve özel turnuvada karşılaştığı rakiplerini ilgilendirir" diye konuştu.

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Non Mollare Mai

edit

Kralkartal21

Arkadaşlar Rüzgar kardeşlerinin yaşı gerçektende 14 yaşından büyük.Hem boyları çok ama çok uzun, hemde nerdeyse bıyıkları terlemeye başlamış.Daha maçın başında benim dikkatimi çekmişti.

Bu kadar da olmaz ARTIK
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Rebell

şikenin rengi her yerde kırmızı sarı lacivert

naanreelburn

sende bakmasaydın trene bakar gibi pafdan kadro çıkarsaydın madem serbest memhmet ekşi oyuncu seçmiş alayı pigme kalkmış tırı vırı yapıor altyapı özkaynak gazel ben seçmelerde çok bulundum çocuklar üstlerine verılen formayı bile giymıor trabzon forması başta olmak üzere her takımın formasını giyip elemelerdeler .seçilenler de zaten süper alayı messi .inanmayanlar gitsin izlesin 1 ay sonra başlar

Anarchy*

HeLaL oLsun burda biLe oLamaz ya :)
Artık sadece güLüyorum..

Kralkartal21

Son gelişmeler neler bu konuda.Haberi olan var mı?

Guti ORÇ.

adamlar hiç durmuyorlarki ya illa bi şike yapacaklardı madem serbest bizde aydın karabulutu oynatsaydık ilk 11 de hayret bişey ya !! :@

carsi52

uLan burda biLe yaptınız yapacağınızı.
Ne şerefsiz bi takım ya.
Bölünür senin için uykular!

MeLo

Helal Olsun !
Burdada Şerefli İkinci Olduk !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

metin16

yeter be fener bahçe burayıdamı pislediniz yaa
sensiz geçen günlerin......

gözzde_bjk

Cem Dizdar çok güzel söylemiş:''Daha bu yaşta bu durumlarla karşılaşan çocuklardan büyüyünce nasıl adalet bekleriz?'' Yazık daha küçücük yaşta legal bir şekilde şikeyle karşılaştırılan çocuklara çok güzel örnek oldular.
Tebrikler fenerbahçe yönetimi!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Kralkartal21

İşte bu ya.Çok güzel açıklamış olayı.

Bu arada fener yönetimi şike iddalarını asılsız bulduklarını dile getirmişler.