Ana Menü

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı.

Başlatan hAlil21, Nisan 23, 2008, 00:08:36

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Valla ben törenLere feLan gidemedim yine her sene oLduğu gibi törenLere gitmeyi pek sevmem.
Havada çok sıcak zaten.
Neyse herkesin 23 nisan uLusaL egemenLik ve çocuk bayramı kutLu oLsun !
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Beşiktaşımızın girişi hepsinden güzel..

Ulu Önder Dünyaya verdiğin eşşiz bir bayram

Saygıyla anıyor, kurduğun meclise her ne kadar çok sahip çıkamasakta saygıyla bakıyoruz

Ruhun rahat olsun

Çocuklarımızın bayramları kutlu olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Alıntı yapılan: dishiekartal1903 - Nisan 23, 2008, 11:08:04
Alıntı yapılan: kralkartal67 - Nisan 23, 2008, 09:17:12
Alıntı yapılan: Onur Tural - Nisan 23, 2008, 09:09:47
böyle bir düşünce varmıdır yA?

Niye olmasın ki ben belki törene gitmeyi istemiyorum.Tamam Türkiye için büyük olay ama yani benim için sadece okullar tatil oldu.Diğer okula giden arkadaşlarımda böyle düşünüyor yani.Şİmdi bütün Lise çağındakiler 1'e kadar fosur fosur yatıyordur.

İşte sizin gibilere YENİ NESİL diyoruz ne yazik ki !

Ben okulu bitireli cok oldu ama ben bile hala gidiyorum.. İnsanın içinde olacak Miil Bayram duygusu ..

Ne alakası var ya.İlla tartışma konusu haline getirceksiniz olayı.Bu sıcak havada zaten kimse gitmez.Baktım sahilde çok az kişi var artık herşey eskisi gibi değil.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

hepsiyAh

Uzatma istersen... 20 yasından sonra bu dedigimizi anlarsın tartısma konusu yaratanda yok kendi kendine triplere girme. yat sen (ve senin gibiler ) yatarak bişeyleri yaparsınız artık memleket adına.. cevapta yazma mümkünse .. rasgele..

NoPasaran

Bu törenlere katılmak gerekiyor aslında

Dini bayramlarda aile büyüklerinin sabah 9 da elini öpmeye gidenler, Cumhuriyetimizin kilometre taşlarının en önemlilerinden 23 Nisanda törene gitmiyor

Oda güzel, hatta alkış  :alkis
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Senin Değerin Şimdiye Kadar Anlamayanlar Olsada Nur İçinde Yat ATAM...

Bütün Dünya Çocuklarının İlk ve Tek Bayramları Kutlu Olsun

erdinc1926

tüm türk milleti çocuklarına armağan olsun
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Cem Goren

atamın türk çocuklarına ve dünya çocuklarına armağan ettiği 23 nisan kutlu olsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

Butun cocuklarin bayrami kutlu olsun!!

Isterseniz 15 yasindaki bir gence bu kadar yuklenmiyelim, bizde avrupadayiz..
Istenten bir gun tatil alip , belli yerlerde yapilan törene katilmakta benim isime gelmiyor..
Simdi bizde kötu bir Turkiye insani oluyoruz??

:bayrak
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

hAlil21

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Nisan 23, 2008, 09:05:48
Bugünün bana tek yararı Okulların Tatil Olması oldu.

Sen nasıl birisin?
Yaşının küçüklüğüne veriyorum ve anlatmaya başlıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı.
Koyu puntolarla yazdığım yeri tekrar tekrar oku ve sözlüklerde ''Egemenlik'' kavramını araştır.
Şuan sen evinde rahat rahat oturup istediğin yemeği yiyip ,istediğin kıyafeti giyebiliyorsan,istedğin tv programını istediğin gibi izleyebiliyorsan, bu senin ulusal egemenliğini sağlamış olmana bağlıdır.Senin yaşının anlayabileceği şekilde anlatmaya çalıştım.

Bir diğer husus 23 Nisan 1920'de Türkiye Büyük Millet Meclisi açılmıştır resmen.Yani senin dedelerinin,atalarının milli mücadelede gerek fikren gerek bedenen kendilerini feda ettiği bir topluluk. Birazcık onlara saygın olsun. Onlar sana armağan etmiş bu bayramı; Başta Atatatürk!
Umarım yanlışının farkına varıp bu düşüncelerden bir an önce kurtulursun.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

sercAn1903

ama artık törenleri sıkıcı yapıyorlar(bazı yerlerde.özellikle burada).

bencede yanlış düşünüyorsun. tamam okulların tatil olması çok güzel birşey ama 23 Nisan ın olsun öteki bayramlarımızın olsun değeri Çok Büyük!.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

IL Capitano

Forza forumun girisi vede resmi sitenin girisi 23 nisan la ilgili olarak ayni resim..
bilmedigimden soruyorum, bu hep böylemi?

cok garip geldi bana..23 nisan oldugu icin buraya yaziyorum
sizde bakin isterseniz:

www.bjk.com.tr

http://forum.forzabesiktas.com

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Alıntı yapılan: bjk1940 - Nisan 23, 2008, 12:47:16
ama artık törenleri sıkıcı yapıyorlar(bazı yerlerde.özellikle burada).

bencede yanlış düşünüyorsun. tamam okulların tatil olması çok güzel birşey ama 23 Nisan ın olsun öteki bayramlarımızın olsun değeri Çok Büyük!.

tamam sıkıcı olabilir ama genede gitmek lazım dediğin gibi 23 Nisan ın değerini bilmemiz gerekir
Since 1903

gözzde_bjk

Kimseden emir almadan,özgür ve rahat yaşıyorsak bu senin sayende Atam,senin ve senin arkadaşlarının sayesinde.Bu ülkeyi bize armağan eden tüm askerlere minnet borcumuz sonsuz.Aldığımız emaneti eksiltmeden korumakta görevimiz.

23 Nisan Ulusal EGEMENLİK ve ÇoCUK Bayramı'mız kutlu olsun.Dünyada çocukları düşünen tek lider olduğun için herkesin arasından birkez daha sıyrıldın ATAM!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Alves

Alıntı yapılan: hAlil21 - Nisan 23, 2008, 12:42:58
Alıntı yapılan: kralkartal67 - Nisan 23, 2008, 09:05:48
Bugünün bana tek yararı Okulların Tatil Olması oldu.

Sen nasıl birisin?
Yaşının küçüklüğüne veriyorum ve anlatmaya başlıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı.
Koyu puntolarla yazdığım yeri tekrar tekrar oku ve sözlüklerde ''Egemenlik'' kavramını araştır.
Şuan sen evinde rahat rahat oturup istediğin yemeği yiyip ,istediğin kıyafeti giyebiliyorsan,istedğin tv programını istediğin gibi izleyebiliyorsan, bu senin ulusal egemenliğini sağlamış olmana bağlıdır.Senin yaşının anlayabileceği şekilde anlatmaya çalıştım.

Bir diğer husus 23 Nisan 1920'de Türkiye Büyük Millet Meclisi açılmıştır resmen.Yani senin dedelerinin,atalarının milli mücadelede gerek fikren gerek bedenen kendilerini feda ettiği bir topluluk. Birazcık onlara saygın olsun. Onlar sana armağan etmiş bu bayramı; Başta Atatatürk!
Umarım yanlışının farkına varıp bu düşüncelerden bir an önce kurtulursun.

Daha bunun üzerine laf söylenmez

Kralkartal67 arkadaşımıza çok güzel açıklamışsın

Teşekkürler Halil

:alkis :alkis :alkis
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...