Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 53 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lord Of The Mumy

arkadaş burada altuğ diye biri varmış gren bilen var mı ??? :D:D:D:D:D:D:D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

ugur24

selam herkese..nazlı bak erkan çıktı popstarda...

çArþý_ulan

herkes Allaha emanet olsun telelig başladı bi bakalım ;D

boss

Alıntı yapılan: Lord Of The Mumy - Aralık 03, 2006, 23:09:45
var benim :D ;D :D

Nazli_

ugur24

vay beee erkan döktürdü valla yine..şarkılar bugün orhan babanın şarkıları...

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: boss - Aralık 03, 2006, 23:18:40
Alıntı yapılan: Lord Of The Mumy - Aralık 03, 2006, 23:09:45
var benim :D ;D :D

seni şimdi nerenden kayseriye geldiğinde asalşım söyle bakalım zaten bayan pollis tarafından seni ararkende tecavüzede uğradım :@ ne yapam ben şimdi cezanı satukla biz mi verelim yopksam senmi secersin ?? altuğ

//http://[glow=red,2,300][move][size=10pt][b]BUDA%20KAPAK%20OLSUN%20İBRETİ%20ALEMMMM%20ULANNNNN%201453 %20>:(%20>:(%20>:([/b]%20:sigara%20:alkis[/size][/move][/glow]
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

boss

Valla ben yaşayarak ölmeyı seçiyorum :D :D Kayseriye geldigimizde anlaşırız yaw :D ;D

Valla keske kadın polis bana yapsaymıs aramada kadınada dedim abla sen ararmısın diye ama kabul etmedı :D ;D :D

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: boss - Aralık 03, 2006, 23:26:06
Valla ben yaşayarak ölmeyı seçiyorum :D :D Kayseriye geldigimizde anlaşırız yaw :D ;D

Valla keske kadın polis bana yapsaymıs aramada kadınada dedim abla sen ararmısın diye ama kabul etmedı :D ;D :D

ALTUĞ benimkisi aramada değil ayakkabımı giymek için yere eğildim hafifi arkayı satuğa güvendiydik satuk nerede bende satuk sandım arka tarafı kollar diye meğer polis bayanmış bir dakika yokladı okşadı valla :D bizde satuk sandığımızdan geyiğe vurduk dur oğlum sabret eve gidince ne istiyorsan yap diye devam etti sonra arkamı bi dndüm polis bayan komser yokluyor tanponu :D göz göze geldik al eve götür ayıp ediyon dedim sonra kızardı bozardı yanımdan nasıl uzaklaştı göremezsin varyaaa üfff ama fantezisi kuvvetliymiş hatunun :D

boss

Muhaha öldüm gülmekten
iyi koymussun lafı ama :D ;D  bizi il girisinde cevirdiler bütün polisler arıyolar iste bende üsümüstüm butun polisler dolu oldugu ıcın gıttım kadın polis e dedim abla beni ararmısın diye kadın dedi benim görevim degil bende ama herkez arıyo sende ara dedım kadın kactı :D ;D  Zaten arasaydı dıycektım emanet pantolonun ıcınde :D ;D

Valla bende sızı aradım statın dısında ama goremedım icerdede bakındım ama cok kalabalıktı butun trıbunu gezmek yemedı :D ;D nese ınsallah baska deplasmanda konusuruz gorusruz :(

Nazli_

Orhan baba aglattin bizi gene :'( :'( göz yaslarina kurban olam :'( :'(

boss

Ben seyrediormda fazla konsantre olamak ıstemıorm su an ruh durumum ıyı degıl daha cok bozulmasın dıye kıstım sesini :D ;D

ugur24

valla yaa o da ağladı milletide ağlattı keşke anlatmasaydı yaa.. :-[

Nazli_

Valla çok kötü oldum ya :'( nasil agladi öyle..
hüngür hüngür agladim,babam neye ugradigini sasirdi :)

ugur24

benimde annem ağladı burda valla bende zor tuttum kendimi..herkes çok kötü oldu bee.. :'(