Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

denizin sabriye yaptığı hareketi gören oldumu??? >:( ayrıca fenerin sahasını kapatabileceklermi cesaretleri varmı çooook merak ediyorum..sahaya atılmayan kalmadı..geretsin kafasını yardılar..

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: boss - Aralık 04, 2006, 00:57:32
muhaha iyilik yaw ne olsun aynı uğraşıoruz oyle bıraktıgın gibiyiiM :D ;D Simdi bekleki 1 hafta gecsın kayseri macı oynansın pfff

bunun 34. haftası var boss artık sen anladın :D

ugur24

arkadaşlar hepinize iyi geceler..yarın iş var yine offff..hayatımdan bezdim bee.. :-\

Nazli_

SATUKBLADE

Nazli_

Agalar,bana hapishanede destek çikicaksaniz ben musadenizle bu ajdari öldürecem :)

boss

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Aralık 04, 2006, 01:02:42
Alıntı yapılan: boss - Aralık 04, 2006, 00:57:32
muhaha iyilik yaw ne olsun aynı uğraşıoruz oyle bıraktıgın gibiyiiM :D ;D Simdi bekleki 1 hafta gecsın kayseri macı oynansın pfff

bunun 34. haftası var boss artık sen anladın :D
Hehe görüsrüz :D ;D  daha var deplasman zaten 34. haftaya kalmaz heralde konya antep sivas ta var ;) :D

SATUKBLADE

Hehe görüsrüz :D ;D  daha var deplasman zaten 34. haftaya kalmaz heralde konya antep sivas ta var ;) :D
[/quote]

onlara bende gidebilirim yaws

ayrıca geçen sen bana neden yoldaş dedin nazlı :(

Nazli_

Bir sey diycektim (bir kelime) ama gene topictekiler kizar diye dusundum dusundum o kelimeyi anca buldum :'( özür

SATUKBLADE

sorun değil kardeşim benim ama bilyon ya o kelime beni bozar :D

neyse avatarın güselmiş hayırlı olsun

Nazli_

Saolasin aga.. sizin ankara maceraniz nasil geçti?

SATUKBLADE

süperdi yaw :D

ankara çarşı çok güseldi yaa

ayrıca hayro babada sağolsun yalnız bırakmadı bizi

Nazli_

boss

Kafaya koydum sigarayı bırakıcam en son gese basket macından berı son paket im ama dun anladımki koşamıorum artık nefes nefes e kalıyorum :D ;D o yuzden sigarayı bırakıcam!!1

Nazli_

Birakin ya, nereye kadar iç iç iç..kendinizi zehirliyosunuz  >:(