Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

Dem@

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 04, 2007, 11:34:10
Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 04, 2007, 11:17:49
ya biz napalım biletixde değil ki suç o kadar bilet 10 dk nasıl bitiyo? ben onu anlamadım
10 dakıka degıl de bir bucuk saatte tukendı
Ama sonucta ulasım olarak ( tel vb ) gıbı seyler daha fazla olabılırdı.Hatlar falan hemen kılıtlendı bıletıxın ama ben amcamla ordayım allah ızın verırse

10 dk dediysek herhalede yazımda da var 10 dk lafın gelişi iide 9 dan beri biletixe giremedim 11 20 de açıldıki bilet bitmiş yazıyo du hadi bakalım hayırlısı gidin  benim yerimede bağırın bol bol

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 04, 2007, 11:39:45
Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 04, 2007, 11:34:10
Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 04, 2007, 11:17:49
ya biz napalım biletixde değil ki suç o kadar bilet 10 dk nasıl bitiyo? ben onu anlamadım
10 dakıka degıl de bir bucuk saatte tukendı
Ama sonucta ulasım olarak ( tel vb ) gıbı seyler daha fazla olabılırdı.Hatlar falan hemen kılıtlendı bıletıxın ama ben amcamla ordayım allah ızın verırse
Bende anladım be demet lafın gelısı konustugunu zaten sıze hak verıyorum yanı.
İllakı karaborsadadır bıletler.Siz alamıyorsunuz karaborsacılar almıslar bıletlerı.Bıletıxın hatası bu

10 dk dediysek herhalede yazımda da var 10 dk lafın gelişi iide 9 dan beri biletixe giremedim 11 20 de açıldıki bilet bitmiş yazıyo du hadi bakalım hayırlısı gidin  benim yerimede bağırın bol bol

Dem@

2 dia 2 muerto

Benımde cok arkadaslarım tanıdıklarım bılet alamadılar.

Anarchy*

Dem@

ööle ya çok ilgi var bu maça pembe teskere pembe teskere tümer metine pembe teskereeee

mertcan

Anarchy*

ve aleykum selam mertcan sende mı geldın ;D ;D

eyup1903

mertcan

geldim veysel evet ;D

sende hoşgeldin eyüp abi

eyup1903

mertcan

maçı bekliyom ne olsun
yarın çok önemli bir gün

Anarchy*

hıc sorma ya ztn bılet bulamadım ama heyecanı burdan yasıycam vallahı sız gıtcek mısınız stada

eyup1903