Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

evet dörtbin küsür
bizim tanıdık komiserde görevliymiş
girecez kapalıya hayırlısıyla

Anarchy*

eyup1903

Dem@

h.g veysel :) duyunca şokı oldum zaten ama bilmem nelik yaptılar biletler satışa çıktı komple bitti kara borsaya düştü amanda karaborsada da kalmadı bu nasıl iş dir ya bi umutla gelcez dedik bütün hallerim yıkıldı napıyım bende formamı giyip maçı izlemeye gitcem artık bu maç kaçmaz :)

eyup1903

walla haklısın abla ben senin yerine de bağırırım
rahat ol

Dem@

bütün hayllerim yıkıldı ama ben ankaradan gelcektim oraya maça şuna bak ya şimdi yerimde sayıyom bol bol bağır ama en çok da stadda sevdiğim napıyoruz napıyoruz zıplıyoruz zıplıyoruz oooooooooo ben bayılıyorum buna bunu yüzünden gençler-bjk maçında çizmemin topuğunu kırdım ama genede zıpladım ben :)

Anarchy*

abla sende mi bnm gıbı bılet bulamayanlardansın ;D ya zorla babamdan ızın aldım ta malatyada gelcektım bılet yok anasını satayım ;D

eyup1903

tamam arkadaşlar hepinizin yerine ben bağıracam söz veriyorum
operayı da diyeceğim

Anarchy*

saol eyup bu arada dun foruma tam olarak gıremedım yenı ıcım rahat etmedı okulu kırdım sımdı ;D

Dem@

veysel bulmak mümkün bile olmadı ki bi girdim biletixe sabah 9 da 10 satışa çıkıyor ya 11 20 ye kadar giremedim sonra bi açıldı yoğunluk nedeni ile sayfa açılamıyor diye tınk bi yazı maç biletin al diyo du 20 dk da ööle bekledim girebilmek için  sonrası malum bilet bitmiş bizim ankara çarşıdan burak var bizim ona sorduk bekleyin dedi bilet yok karaborsa da da kalmamış yani napcaz bilmiyimmmmmmmmmm

Anarchy*

yaw o kadar ızın almıstım tanıdıklara falan haber saldık bılet alın gelıoz dıe bı aradılar bılet yok dıolar kaldık oyle ortada vallahı sınırden bıletıxe ıkı saat sövdüm agladım yaw :(((

Dem@

ya biz napalım biletixde değil ki suç o kadar bilet 10 dk nasıl bitiyo? ben onu anlamadım

Anarchy*

yaw onlarda ezik bılmem derneklere bılet gondermısler suymus buymus hep hıkayee !

Dem@

neyse ya sonuçta bizde izleyerek yaşıyacağız o duyguyu

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 04, 2007, 11:17:49
ya biz napalım biletixde değil ki suç o kadar bilet 10 dk nasıl bitiyo? ben onu anlamadım
10 dakıka degıl de bir bucuk saatte tukendı
Ama sonucta ulasım olarak ( tel vb ) gıbı seyler daha fazla olabılırdı.Hatlar falan hemen kılıtlendı bıletıxın ama ben amcamla ordayım allah ızın verırse