Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Yiğit yazmış zaten de detay olarak bahsedeyim dedim
Tüm Müslüman ülkelerde kutsal sayılan bu geceler mevcut, adı bizde değişik sadece, bu ismi de ;
Kanuninin oğlu II. Selimin zaten kutsal sayılan bu sayılı gecelerde, bu geceleri hatırlatmak adına camilerde yaktırtığı gerekçesiyle adı kandil kelimesini barındırıyor.
Müslümanların Regaip Kandili mübarek olsun bu arada.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

http://fotogaleri.gazetevatan.com/yaral-tay-pe-attlar/34223/1/Yasam

Hay sizin insanlığınıza koyayım be. İnsan diye dolaşan zararlı mahluklar.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: K.D - Mayıs 19, 2014, 22:42:10
Ya @ilhan mansız_melis kardeşim şu barçayı nasıl seversin sen ya bak bu konuda hiç anlaşamıyoruz real madridimiz varken :D

Asıl sen Madrid'i nasıl seversin ya ? Evlat olsa sevilmez ;D

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Vergi kaçakçılığından 4 yıl hapis cezası alan, hapis cezası sosyal hizmet cezasına çevrilen İtalya eski başbakanı, AC Milan'ın sahibi Silvio Berlusconi cezasını çektiği huzurevinde yerleri süpürürken:

IL Capitano

:ahaha :ahaha :ahaha

aklima kankisi geldi de  ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Şu görüntüden sonra İtalya ya innaılmaz saygım arttı..

Bravo..

Avrupa ile Bizim gibi ülkelerin arasındaki en büyük farklardan birisi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Şuan denk geldim, konuşuyor.

ERHUN

Polisler bugün Okmeydanı'nda Uğur Kurt adında bir kişiyi kafasından vurmuş.
Gaz kapsülü değil mermi gelmiş. Videoda var ama orada havaya sıkarlarken gözüküyor, kısa bir video. Oradakilerin iddiasına göre direkt eylemcilere sıkmışlar. Olay nedir ne değildir, neyin eylemidir bilmiyorum.

[spoiler]Vurulan vatandaşın fotoğrafı var.[spoiler][/spoiler][/spoiler]

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Su anda bir kisi daha vurulmus diye haberler geliyor. Bugunku konusmasi da tamamen kontrolden ciktiginin kanitidir bence. Allah yardimciniz olsun.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !

NoPasaran

;D ;D ;D

Artık çok takan yokki..

Ciddiyim bu konuda..

Amann deyip geçiyoruz  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Uğur Kurt hayatını kaybetmiş.

Katil köpekler.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Takmak iyi degil zatende:) Hergun insanlar öluyor, hergun demokratik haklar daha da kisitlaniyor, cok karanlik ve karisik bir gelecege dogru hizli adimlarla gidiyor Turkiye. Ugur Kurt vefat etmis :(

Un cavaliere non lascia mai una Signora !

NoPasaran

Günün ilk ışıkları gecenin en karanlık anından sonra çıkar derler burada CEM..

Karanlıklar bitiyor..

Ben hep şunu anlatırım insanlar bulundukları ortamda daha ilerisini göremeyecek kadar körleşiyorlar..

Mesela Sinan Engin denen birisi vardı bize. Her konuda bilgili gelirdi. Bi gün gidince yerine kimi koyarız acaba diyordum. Ömür boyu kalsın istiyordum..

Şimdi Özen için öyle düşünenler var mesela. Gitsin istemiyorlar. O giderse sanki yetenekler bulunmayacak..

Yada Fikret Orman..Yada Aziz Yıldırım yada Alex..

İnsanlar hep kahramanlarını yaratırlar. Çünkü bu sistem hep güçlüyü över ve güçlünün yanında yer almak ona bişey kazandırır zanneder..

Erdoğan için de böyle düşünen bir kesim var. O giderse napacaz diye. 30 sene önceki darbe masallarını (ki o döndem Allah razı olsun demişlerdi askerden halk) bugün yaşıyormuşcasına anlatanlar var. Sanki 2001 senesinde bizler hiç gülmüyor her tarafımızda asker var zannediyorlar..

Oysa öyle değildi..

Ben evime gelirdim (son dönem saymıyorum kriz) açardım tv yi , mehmet alinin çarkıfelek programını izler, spor porgramlardındaki tartşmalarda penaltı varmı yokmu tartışırdık..

Ama bugün heryer haber tv oldu.İnsanlar gülmeyi unuttu. Spor programlarında rasim denen baransu denen omurgasızlar prim yapar olduar..

Bizi uyuşturdular. Kutuplaştırdılar.

Bir tane süper kahraman yaratıp müthiş bir oyun oynadılar..

Halk yukarda dediğim gibi şimdi Erdoğan giderse ne olacak diye korkuyor. Aslında hiç bişey olmaz. Hatta ben diyeyim napmışız biz ya deriz ama giden senelerede üzülürüz..

Bugün yaşanan TOBB taki olay bile çok enteresan. Saçma sapan çocukca işler.Bu forumda bile yapmaz insan onu yemin ederim..

Ben muhalefet olsam çıkarım halkın karşısına. Elinizden geleni ardınıza koymayın. Size bu yakışıyor. Yapacak bişey yok kardeşim . Alın tepin oynyın derim çıkarım işin içinden..

Benim volkanca.net te yazdığm bir yazı için TİB benden savunma istiyorsa (hakaret yok, küfür yok hiç bişey yok) ben diktatör değilim desen ne demesen ne..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net