Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Popis Popis Popis sfsgsgvshs

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

NoPasaran

bende sıkıntı yok valla..

gerçi google dns kullanıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Yok engel için yazmadım. Bende de google dns var. Google-youtube gibi google'ın sahip olduğu sitelere girerken zorlanıyorum bir süredir, sebebi ne olabilir. 2 haftadır falan bu şekilde. Sadece gmail'de sorun yok gibi. SSL hatası diyor. Şuan girdim mesela. Ama yine aynı hatayı verme ihtimali çok fazla.

Biraz baktımda modemle ilgili bir ayar yapmak gerekiyormuş sanırım, yarın detaylı bakarım.

Buldum bir çözüm uyguladım, yeniden başlatayım bakayım olmuş mu.

Şimdilik çok hızlı açılıyor, sorun geçti herhalde.

SSL hatası yaşayan varsa:
Alıntı Yap
Windows 7 ve vista için
Internet Explorer güvenlik ayarlarını yapın:
a. Internet Explorer'ı açın.
b. Araçlar menüsünde, Internet Seçenekleri'ni tıklayın ve ardından Gelişmiş sekmesini tıklayın.
c. Güvenlik bölümüne kadar kaydırarak inin, aşağıdaki onay kutularının doğru ayarlandığından emin olun: · Sunucu sertifikalarının geçerliliğini denetle onay kutusunu temizleyin. · SSL 2.0 kullan onay kutusunu seçin. · SSL 3.0 kullan onay kutusunu seçin.
d. Pencereyi kapatmak için Tamam'ı tıklayın.

ERHUN

Bir şey daha soracağım. Şu java güncelleme uyarısını yok etme yok mu? Kime sorsam bu güncelleme penceresi çıkıyor ama çözümü bilen yok. Güncelle diyorum, güncellendi gibi gözüküyor bir sonraki oturum açıştan 3-5 dakika sonra yine çıkıyor.

NoPasaran

Kuruyormusun erhun..indiriyor kurmuyordu sanırım. bende öle olmuştu zamanında aynı dertten muzdariptim :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Java var zaten, güncelleme şeyi çıkıyor. Zamanında baya uğraşmıştım bir şeyler yüklemişti diye hatırlıyorum ama aynı şey devam ediyor. Youtube sorununu yazmışken aklıma geldi onu da sorayım dedim belki çözümü bilen vardır. ;D

Muzdariptim dendiğine göre sorun çözülmüş?

NoPasaran

Ben böle durumlarda

silerdim..

www.java.com dan yüklerdim :D

olur biterdi sanırım :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Öyle yaptım şimdi. Bendeki sürümün aynısını kurdu. Tek fark program ekle kaldırdan takip ettim ne oldu ne bitti diye, java update windows 7 diye bir şey vardı az önce onuda silmiştim, şimdi o yüklenmedi. Kurtuldum sanırım, yeniden başlattım bilgisayarı 3-5 dakikaya çıkmazsa kurtuldum demektir. ;D

Şimdiye çoktan çıkardı, kurtuldum sonunda. Aslında hiç tamamen silmeden, sadece java update yazanı silsem ekle kaldırdan çözülürdü gibi geldi ama neyse. Teşekkürler fikir için.

IL Capitano

haftanin son is gunu, erken baslayalim erken bitsin mesai..  ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

Hava bugün yağmurlu hafta sonuda devam edecekmiş sıcaklık düşmeye tam yazlıkları çıkartmaya niyetlenmiştim ya :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Alp Erdem

ilhan mansız_melis

Videonun ne olduğu belli. Sinirlenmemek için izlemedim valla 😡

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.