Ana Menü

İyi ki Doğdun Seba

Başlatan carlito1903, Nisan 04, 2008, 12:33:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaşımızn Onursal Başkanı Süleyman Seba yarın 83 yaşına basıyor. 1926 yılında Adapazarı'nın Soğuksu köyünde Dünya'ya gelen Seba 1984-2000 yılları arasında bulunduğu kulüp başkanlığı sırasında Lig, Türkiye, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Kupalarını sayısız kere kazanmış, Siyah-Beyazlı takımın tarihe geçen namağlup şampiyonluğunu yaşamıştı. Beşiktaş'a, Ümraniye ile Fulya Tesisleri'ni kazandırıp tapularını alan Seba halen tek başına mütevazı yaşamını sürdürmeye devam ediyor.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carlito1903

Banucan

doğumgününüz kutlu olsun başkan Süleyman SEBA
FEDA

osi_bjk

iyi doğdun onursal başkan
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

kartalpenchesi

İyiki doğdun en büyük başkan, keşke tekrar takımın başına geçsen de şu demirörenden kurtulsak.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

nasil yüzyilda bi atatürk daha cikaramadiysak,önümüzdeki yüyildada bi seba gözükmüyor
iyiki dogdun sayin seba
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

İyi ki doğdun başkanım..
Hizmetlerin için sonsuz teşekkürler.
edit

KeePSaKe

iyiki doğdun büyük başkan
Since 1903

erdinc1926

vay be bizim takımın kuruluş tarihi 1926 neyse doğum günün kutlu olsun başkan
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Onur*

İyiki doğdun "Onursal Başkan"
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

SercanBjk

Gel kurtar diyeceğim biliyorum gelmezsin,biliyorum kalbini öyle kırdıkki,sen bu şekilde gitmemeliydin,hatta sen hiç gitmemeliydin.Sen şimdikiler gibi acizlikten değil,şeref ve adalete,onura,haysiyete önem verdiğin için şerefli ikincilik yada üçüncülükleri seçerdin.Sen bu klübe Gs liyi Fb liyi hiç bir şekilde üye yapmazdın,Beşiktaş taraftarının sesine kulak verir bizleri severdin. Bir yalnış yaptıkki çok büyük yalnış,bunun özürünü ben kendi adıma diliyorum,belki bağıranların arasında ben yoktum ama,biz taraftar olarak bir bütünüz,birimizin yaptığı yalnış hepimizin yalnışıdır.O yalnışların cezasını hala çekiyor ya bu camia zaten neyse... Efsane başkan Süleyman Seba,Beşiktaş`tan bağlarını koparma,nice 83 yıllara iyi yaşarsın inşallah,bu taraftarı senin duruşundan mahrum bırakma. Bakkal kitabıyla yönettiğin bu klübü,şimdikiler gelişmiş son model,bilgisyara ve teknolojiyle yönetemiyorlar. Senin bıraktığın duruşu ayaklar altına aldılar,kupa kazanıp,Şeref Beye Optik abiye,Barış abiye,Hasan Abiye,götürmek varken,gidip Ulusoy denen,zamanında neler yaptığını iyi bildiğimiz bir insana götürüp bizi rezil ediyorlar.

Gel kurtar diyeceğim ama biliyorum gelmezsin...

İçindeki sevgi,içini yaksa bile,sen onurundan taviz vermezsin.

DEMİRÖREN`NİN GİTTİĞİ GÜNLERİ GÖRÜP O ESKİ BEŞİKTAŞI YENİDEN YAŞAMAK UMUDU İLE..

NİCE SİYAH BEYAZ YILLARA BÜYÜK BAŞKAN SÜLEYMAN Seba

NoPasaran

Anlayamadık seni SEVGİLİ BAŞKAN
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Onur*

Alıntı yapılan: SercanBjk - Nisan 04, 2008, 17:07:26
Gel kurtar diyeceğim biliyorum gelmezsin,biliyorum kalbini öyle kırdıkki,sen bu şekilde gitmemeliydin,hatta sen hiç gitmemeliydin.Sen şimdikiler gibi acizlikten değil,şeref ve adalete,onura,haysiyete önem verdiğin için şerefli ikincilik yada üçüncülükleri seçerdin.Sen bu klübe Gs liyi Fb liyi hiç bir şekilde üye yapmazdın,Beşiktaş taraftarının sesine kulak verir bizleri severdin. Bir yalnış yaptıkki çok büyük yalnış,bunun özürünü ben kendi adıma diliyorum,belki bağıranların arasında ben yoktum ama,biz taraftar olarak bir bütünüz,birimizin yaptığı yalnış hepimizin yalnışıdır.O yalnışların cezasını hala çekiyor ya bu camia zaten neyse... Efsane başkan Süleyman Seba,Beşiktaş`tan bağlarını koparma,nice 83 yıllara iyi yaşarsın inşallah,bu taraftarı senin duruşundan mahrum bırakma. Bakkal kitabıyla yönettiğin bu klübü,şimdikiler gelişmiş son model,bilgisyara ve teknolojiyle yönetemiyorlar. Senin bıraktığın duruşu ayaklar altına aldılar,kupa kazanıp,Şeref Beye Optik abiye,Barış abiye,Hasan Abiye,götürmek varken,gidip Ulusoy denen,zamanında neler yaptığını iyi bildiğimiz bir insana götürüp bizi rezil ediyorlar.

Gel kurtar diyeceğim ama biliyorum gelmezsin...

İçindeki sevgi,içini yaksa bile,sen onurundan taviz vermezsin.

DEMİRÖREN`NİN GİTTİĞİ GÜNLERİ GÖRÜP O ESKİ BEŞİKTAŞI YENİDEN YAŞAMAK UMUDU İLE..

NİCE SİYAH BEYAZ YILLARA BÜYÜK BAŞKAN SÜLEYMAN Seba

ya başkasının yorumunu buraya koyma, ya da koyuğun yorumun alıntı olduğunu yaz.

http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?f=1&t=29170
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carlito1903

Beşiktaşlı duruşu diyince aklıma ilk Süleyman Seba gelir her zaman...