Ana Menü

İyi ki Doğdun Seba

Başlatan carlito1903, Nisan 04, 2008, 12:33:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Neden affetmiyor bir türlü bu taraftarı  :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RAHATSIZ

Ben Başkan Seba' nın taraftarın dediği birşeyi yaptığını görmedim.
Eğer yapsa idi Beşiktaş kaybederdi. Ondan sonra ki dönemlerde Beşiktaş' ın kötü gidişatına müdahele eden bir taraftar piyasaya çıkmadı. Çıkmayacakta. Taraftara birşey verirsen takımı kötü gidişatından kurtaracak tepkisini veremez. Zaten görmekteyiz.

Beşiktaş ruhunu taşıyanların başında gelen Başkan Seba, ''devrildikten'' sonra hem takım hem taraftar kaybetmeye başladı. Bu da başkan Seba' nın üretken ve camiaya verimli yönetim anlayışının ne kadar doğru olduğunu gösterir. Halbuki onurlu Başkan' a onursuzluk yapılmıştı.

Taraftara istediğini vermeyeceksin. Verirsen yapıcı muhalafeti susturursun. Takım ve taraftar kaybeder. Ben bunu gördüm...

İYİKİ BU DÜNYADA BEŞİKTAŞ' A BAŞKANLIK YAPTIN,
İYİKİ DOĞDUN TEK TABANCA!

''BENİM  ANCAK CESETİM SUSAR!''

NİHAT GENÇ.

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Nisan 05, 2008, 19:02:34
Neden affetmiyor bir türlü bu taraftarı  :(
sen takimi en alttan al,en yukariya tasi hemde rakiplerin yaptigi tüm kahpeliklere ragmen(bu kahpelikler kesin bilgilerdir,iftira falan degil).
sen toprak sahada antereman yapan takima,o zamanki sartlarda dünyanin sayili tesisini yap,hemde kulubü hemen hemen hic borca sokmadan,
sen kalkta takimlara baskan olupta reklam yapan diger baskanlara inat,hic kendini önplana cikarma
sen kalkta besiktasi besiktas yapan degerleri hic taviz vermeden yasa ve yasat
sen bozuk bi dünyda gercek bi besiktasli durusu sergile;
senin taraftarin ciksin ilk basarisizlikta hakaret etsin,küfretsin,ahmet DURSUN seba gitsin desin
böyle bi baskana "sidikli" diyen eski bi futbolcu bastaci edilsin taraftar tarafindan
SIZ AFFEDERMIYDINIZ?
gelme baskanim bi daha buralara,ne bu taraftari affet nede sana ihanet eden yoldaslarini affet.
senin kiymetini bilen taraftarlarda vardi,senin kalman icin dua edenlerde ama sana yapilan haksizliga karsi duramadik baskanim bizide AFFETME!
kiymetini bilemedik,simdi ne haldeyiz herkes biliyor zaten
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Bencede taraftarı affetmemekte haklı ama yarın öbür gün çıkıpta büyük bi olgulukla hiçkimseye kırgın değilim derse de şaşırmam...

onaT

Uzun ömürler seninle olsun büyük başkan.