Ana Menü

Fener maçı tribünleri

Başlatan NoPasaran, Mart 30, 2008, 18:16:41

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ

Bunlara bence bi çok şey etken maçtan önce toplanıp kazanda deli gibi bagırmak beşiktaşdan dolmabahçeye kadar yürürken deli gibi bagırmak alkol desen son haddinde bazılarının ayakda durcak hali yok kitlenip bakıyo stadin içine girince fenerlilere ana avrat küfür etmek sonra bi gol yedikmi susmak bunun derbi maçına gelenlerlede bi alakası yok çünkü kombineliler zaten orda kapalıdaki kemik tayfa zaten orda tottenham maçında 2-0 gerideyken nasıl deli gibi bagırıyoduk bence ne olursa olsun yine öyle olmalıydı bazı degerlerimizi yitirmeye başlıyoruz umarım en kısa sürede bu sorunlar çözülür yoksa pek iyi gözükmüyo sonu keşke biz beste söylerken bu fenerlilerin sesi duyulsaydı bukadar koymazdı ama bütün stadin susması gerçekten çok acı bi durum heleki burası inönüyse bu gerçekten büyük bi ayip  demekki hiç kimsenin o dakkidan sonra ne futbolculara nede şampiyonluga inanci kalmamış demektir
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

adanalıyık_01

hep biz mi susturacaz helal olsun demekten başka bişe demek gelmior içimden...başkanımız tüpçü olduğu için
SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

carlito1903

Alıntı yapılan: adanalıyık_01 - Nisan 01, 2008, 01:49:56
hep biz mi susturacaz helal olsun demekten başka bişe demek gelmior içimden...başkanımız tüpçü olduğu için

Kimsenin bizi susturduğu yok, biz bağırırken bağırıp sustursalar tamam ama skor 2-1 iken 5 dakika bağırdılar adı bizi susturdular oldu....

noumAyberk

Alıntı yapılan: adanalıyık_01 - Nisan 01, 2008, 01:49:56
Tüpçüler kovalasın seni

erkann

Valla ben maçtaydım eziklerin ne tezahurat yapmasını nede bağırmasını
bildikleri yok öne geçtikten sonra normaldir o kadar bağırmaları
kimsenin Beşiktaş seyircisini susturma gücü yok bence

eRe

susmadık mı sonuc olarak
2 dakkıda olsa 2 saatte olsa seslerını duymadık mı
onceden boleymıydı
bızde susturduk dedıgımızde kadıkoyde 4.golu attıgımız zaman degılmıydı
rakıbın sustugu zaman degıl mıydı
bızı nıye kımse susturamıyordu cunku susan olmuyordu skor ne olursa olsun ole bır ses cıkıyordu kı rakıp bagırsa bıle ıse yaramıyordu
ama bız fırsat verdık onlara onlarda kullandılar
kendımızı tatmın etmeye calısmayalım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

noumAyberk

Cem Goren

ya 150 ytl veren bi insan verdiği paranın karşılığı olan maçı izlemek istiyor ve bu kadar para verip bide bağıracakmıyım düşüncesiyle bağrmak istemiyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

canavar_bjk

Alıntı yapılan: cem_goren - Nisan 01, 2008, 17:48:08
ya 150 ytl veren bi insan verdiği paranın karşılığı olan maçı izlemek istiyor ve bu kadar para verip bide bağıracakmıyım düşüncesiyle bağrmak istemiyor
bu bahane degıl arkadaşım ne olursa olsun kimsenin susmaması gerekirdi liverpool deplasmanında 8. golü yedikden sonra bile kimse susmamıştı ilk maçta kadınköyde de kimse susmadı belki biraz yüklenilseydi takımda gaza gelirdi gibime geliyo ben maçı spor salonunda dev ekrandan izledim içersi tıklım tıklım doluydu febe lilerde wardı BEŞİKTAŞ lılarda golden sonra 3 lü çektirtik butun FEBE liler öyle bi kıskandı ki ama bide yenseydik bayram yapacaktım heryeri ama olmadı sağlık olsun
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

carlito1903

Alıntı yapılan: cem_goren - Nisan 01, 2008, 17:48:08

Bunu yapan insan gidipte 'Ben Beşiktaşlıyım' demesin o zaman, stada bağırmak için gelinir, bağırmayacaksa gitsin evde izlesin boşuna yer işgal etmesin...

O stada gelmek için içi içini yiyen bi sürü Beşiktaşlı var onların hakkını yemesin....

nbacem

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 30, 2008, 18:16:41
KAPALI KAPALI SESİN ÇIKSIN KAPALI
İNÖNÜ BİZİ DİNLİYOR...

Maçta bir an hepimizin duyduğu bu tezahuratların nedenlerin ney bağlıyorsunuz arkadaşlar..

Ne olduda bu maçta Beşiktaş tribünleri bu kadar kötüydü?

İnanç ekslikliğimi, alkol sorunumu yoksa yanlış planlama mı?

İnanç ekslikliği, alkol sorunu  yanlış planlama... hepsi.! kapalı-üstteydim. ama maçtan önce  alkolünü içenleri çok gördüm.. adamların kafası zatne iyi birde bu bebat rezalet oyun beraberinde sessizliği getirdi.!
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

CHEm !

Alıntı yapılan: nbacem - Nisan 01, 2008, 20:25:13
İNÖNÜ BİZİ DİNLİYOR...

Maçta bir an hepimizin duyduğu bu tezahuratların nedenlerin ney bağlıyorsunuz arkadaşlar..

maçtan önce esrarını çekenler

biraz daha reklam yapalım...
arkadaşlar forumları emniyet takip ediyor lütfen.
Allah kitap Beşiktaş

nbacem

Alıntı yapılan: CHEm ! - Nisan 01, 2008, 20:29:04
Alıntı yapılan: nbacem - Nisan 01, 2008, 20:25:13
İNÖNÜ BİZİ DİNLİYOR...

maçtan önce esrarını çekenler

biraz daha reklam yapalım...
arkadaşlar forumları emniyet takip ediyor lütfen.

ee takip etsin ne olacakki yahu yani maçtan önce tekel bayilerinde" yasal"olarak satılan içkileri alıp içiyorlar emniyetimiz birşey yapmıyorsa bizim suçumuz ne.?
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

nbacem

Alıntı yapılan: CHEm ! - Nisan 01, 2008, 20:34:09
ben alkolden bahsetmiyorum.

valla dğer olayın yerini bilmilyorum ama alıyorlar demekki yol kenarlarında dolu.... bunları satan adilerede hesap sorulmalı bence
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com