Ana Menü

Fener maçı tribünleri

Başlatan NoPasaran, Mart 30, 2008, 18:16:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Alıntı yapılan: noumAyberk - Mart 30, 2008, 19:49:56
biz kadıköyde 2-1 mağlupken stad Gündoğduyla inliyordu

işte herşeyi anlatan cümle !
1-1 iken,berabere olduğu halde fenerlilerin sesi geldi mi ?
biz 2-1 yenik iken kötü günde bile hep omuz omuza olduğumuzu haykırıyorduk.
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 30, 2008, 19:45:02
Sorum şu

Neden büyük maçlarda bu sorun oluyor

Nedeni çok açık bu maçlarda takım gereken güveni vermediği için tribünlerde sürekli bir baskı var bu bağırmayı engelliyor.....

Yılda bir kez maça gelenler maçtan önce kazan da ve maç başlamadan stadda tüm enerjilerini tüketiyorlar...

Erken gol olunca tribünlerin performansı düşüyor, Kapalı kutu maçtan 2 saat önce tıklım tıklım doluyor nefes alacak yer olmuyor bırakın tezahürat yapmayı....

Başlıca nedenler bunlar bana göre dün fener taraftarı 2-1 den sonra sesini duyurdu evet ama bizim deplasman performansının yarısı bile değildi bu ayrıca deplasman tribünlerinde bağıran taraftar olduğu için ve bu işi bilen insanlar olduğu için daha iyi oluyor genelde bu bütün takımlar için geçerli...

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

noumAyberk

Yok Abi ben eminim şuan onu düşünen kesin vardır

carlito1903

Birde nasıl oluyorsa rakip taraftarlar giriyor bizim tribüne ne halt etmeye geliyorlarsa dün yanımızda bi fb li bi de gs li vardı hatırlarsan Ayberk 2-1 den sonra fbliye dalacaktım bi baktım kaybolmuş gs li kıza iyi göndermeler yaptık ama :)

dry_1903

Alıntı yapılan: noumAyberk - Mart 30, 2008, 19:49:56
Evet 3-4 senedir derbilerde çok kötüyüz
Ama bizim deplasman tribünümzle onların deplasman tribününü kıyaslayanlar bir kaç çift sözüm var
fb ve gs İnönüde galipken bile zor ses çıkarırken biz kadıköyde 2-1 mağlupken stad Gündoğduyla inliyordu

İşte bende bunu diyorum saraçoğlunu Bjk inleten Bjk taraftarı değilmiydi?
Peki inönü'de nasıl onların sesinin yükselmesine fırsat verildi. verildi.
Onların sesi ancak bütün stad 3 lerken şiştt dediğimizde çıkabilirdi.
Hayat sana oLan sevgimi anLatabiLeceğim kadar uzun değiL BeŞiKtAş!

noumAyberk

Valla anasını satayım gsliside fbliside bizi buldu anlamıyorum
Ben o fenerlileri sinirden unutmuşum keşke golden sonra bi iki hareket yapsalardıda evet sinirimi atmış olarak gelseydim ;D

CHEm !

Alıntı yapılan: CHEm ! - Mart 30, 2008, 15:23:23
bu arada motorda kralkartal atkılı kimdi ?

konuyu dağıtmak gibi bi amacım yok ama madem konu başlığı tribünler;bir de burdan sorayım.
Allah kitap Beşiktaş

noumAyberk

Burak Abide (carlito) motorla gidiyor odur heralde

Bide biz stada giderken Kazana giden Kralkartal atkılı biri vardı kimdi acaba ;D

Dem@

RUH yok RUH dün gördük maçta sağolsunlar UMUTLANDIRIP UTANDIRDIKLARI için

carlito1903

@Cem

Kadıköye geçen motoru diyosun dimi ben vardım ama sen gördün mü beni arkadaşa Kralçarşı isminin değiştiğini anlatıyodum o isim deeğiştiğinden beri girmemiş...

CHEm !

kralçarşı,kralkartal sesleri vardı + dizayn olarak da çok değiştiğini söylediğini duydum tam iskelede yanaşırken (:
Allah kitap Beşiktaş

Onur*

oldu olucak birde muhabbet etseymişsiniz :)
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carlito1903

Alıntı yapılan: CHEm ! - Mart 30, 2008, 20:06:34
kralçarşı,kralkartal sesleri vardı + dizayn olarak da çok değiştiğini söylediğini duydum tam iskelede yanaşırken (:

Evet ya tam yanaşırken anlatıyodum dizayn olayı da atkının dizaynını anlatıydum çok güzel diye ben seni görmedim ki yaa :)

CHEm !

neyse konu dağılmasın.
maç öncesi dedik tamam bu hafta da şov var susmayız heralde ama düşüncemiz fos çıktı.
Allah kitap Beşiktaş