Ana Menü

Fener maçı tribünleri

Başlatan NoPasaran, Mart 30, 2008, 18:16:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Bende de kralkartal atkısı vardı :)

Bilet fiyatlarının etkisi de çok, tribünün formsuz oluşuna.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

naanreelburn

sen dakka 70 e kadar kartal gol gol vurmadın alt üst karamboldü tamamlayamadı zaten bide seyirci ile oynamaya başlayıncı febe li oyuncular iiice koptu.mesele oda deil taraftar şu bozuk düzenin içersinde hiç suçlu bulunmaması gereken nokta .senin fenerle aranda hakmiyeti sağlayan olayda bitti senelerdır üstündük yalan oldu asıl bunları görmek lazım

erdinc1926

beşiktaş stadında bu kadar çekirdekçi olamaz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

MeLo

Taraftarda Bıktı Artık.
Gayet Doğal.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

keskinli

ben taraftara bi sey demiyorum,usandi artik acemi baskanlardan,acemi hocalardan ruhsuz futbolculardan.
ama bakinin isliklanmasi tam anlamiyla adaletsizliktir!isliklamak gerekiyorsa isliklayin ama oyuncu ayirmadan,toramani,gökhani,aliyi....
yok olmaz onlar karizma,onlar istedigi kadar hata yapabilir anlayisinda taraftarlarla bi yere varamayiz
bunu yapanlarla ayni takim taraftari olduguma sasiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gürol

ben futtboldan anlamam (ama en azından bu takımda bakiyi,üzülmezi,ali tandoğanı,serdar özkanı,rüştüyü,gökhan zan ı takımda oynatmayacak kadar futbol bilgim vardır) benim aşkım futbolculara değil renklere ve taraftara.şimdiye kadar bizi ayakta tutan bir şey vardı o da taraftarımızdı liverpool a 8-0 yenildiğimizde 5-0 dayken bile ingilteredeki bi avıç beşiktaş taraftarı bağırıyordu sesini duyuyorduk o yüzden o hezimete rağmen başımı öne eğmedim ve başım dik yürüdüm sokakta ve formamı da giymiştim gururla.
ama dün gördüm ki takmın ruhsuzlugu taraftara da geçmiş.
bu çarşının bitişinin başlangıcıdır.maçı evde izlerken oturdum ağladım babam kızdı bana sen bu takımdan şampiyonluk mu bekliyordun da ağlıyorsun dedi.bende takımın edit dedim ben beni ağlatan şey o eziklerden inönü sustu bizi diniyor tezahüratlarını çok net ve yüksek bi sesle duymuş olmamdı.
yapılması gereken şeyleri sıralıyorum
1- alensiz bi edit olmaz bu taraftardan o yüzden alen dikkat etmesi lazım ceza almaması lazım
2- büyük olsun küçük olsun farketmez her maçta çarşıdan kapalı üst kutu diye tabir edilen yere maçtan önce 5-10 kişi yerini alması lazım ve tanımadığı kimseyi oraya sokmaması lazım gerekirse döverek atması lazım kutudan
3- çarşı olarak ağzımızla içmemiz lazım maçtan önce tadında bırakıp sarhoş gitmemek lazım maça
4- maçın gidişatına bakmaksızın bundan sonra alakalı alakasız bestelermizi maçı izlemeden boğazımız yırtılırcasına bağırmak lazım(ıslıksız)
5- çarşıdanda olsa ruhsuz olanlarımızın kombine biletlerine el konulması lazım nedeni ise derbi maçlarında kombinesini 1000 ytl karşılığında zengin eziklere satmaması için
6- laylaylomu makarayı bırakmamız lazım mesela ben bir daha datdiridatdat tezahuratını duymak istemiyorum.
7- başkan gitmesi lazım
8- futbolculardan para edenleri satmak lazım etmeyenleri salmak lazım.(ruhsuz) olanlardan bahsediyorum
9- ertuğrul hocaya bir sene daha şans tanınması lazım
10- beşiktaşlılar olarak hiçbir medya kuruluşunun dinlenmemesi ve izlenmemesi ayrca okunmaması için çok büyük kapsamlı bi kampanya başlatılması lazım.hatta delikanlı bi başkan olursa havuzdan da ayrılmak lazım.bu medya turkiyede 10 milyon taraftarı olan bi klüple uğraştığının farkında değil ve 10 milyon kişinin yaptırımı karşısında ne yapacaklarını şaşırır tirajı düşer ve ondan sonra uslanırlar bence.amigoya,taraftara,başkana,futbolcuya,hakeme ceza veriliyorsa medyaya da ceza verilmesi lazım bence.verilmiyorsa biz bi kampanyayla verelim
not: beşiktaş yönetimi her zaman efendi ve beşiktaşlı duruşuyla klubu yönetir asla rakip takımı aşağılarcasına anonslar yaptırmaz.rakip takımı aşağıla işini uslanmaz,asi,hırçın,mizahi,haylaz,delikanlı taraftarı yapar.sen bu taraftarı dizginlemeye çalışmalısın 1903 ten beri bu böyle olmuştur.sen böyle yaparsan bizim ne yapacağımızı tahmin bile edemezsin.
lüften beşiktaş başkanlığından defolup gidin
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

naanreelburn

bundan sonraki maçlarda çok acil altyapı kökenli çaba sarfedecek abilerinin hatasını görüp dişini tırnağına takacak oyunuclar monte edılmelı sivas maçıyla direk memhmet sedef aydın ibrahim kaş ve batuhan direk ilk 11 olmalı mücadele edececeklerini alkışlayacağımızı düşünüorum.87 de oyunuc sokmak la olmaz bu iş futbol hacı hoca uğuru ile olmaz bu iş yakında kurşunda döktürürsen şaşırmam hoca

SercanBjk

1- Alkol

2- Yalnış planlama.

Planlama derken şöyle,Beşiktaş Tv maç yayınında saat 16:00 da İnönü`ye bağlantı stad fuldu kıyamet kopuyordu,içimden geçirdiğim ise şu,daha 3 saat var, küfüre başlamışlar,bestelere başlamışlar,birde alkol enerjiyi ilerleyen saatlerde düşürünce maç başladığında ne ses kalıyor nede enerji. Zaten takım kötü başlayınca herkesin bir anda hevesi kırılıyor,erken gelen gol inançları bitiriyor. Ve en önemlisi Alen abinin olmayışıdır,açıkça söylemek gerekirse Alen abi olsaydı bu organizasyon bozukluklarını yaşamazdık. Saat 16:00 da bağırmaya başlamazdık.

gözzde_bjk

Derbi maçlarda taraftar profili değişiyor bahanesinin ardına sığınmak komik olur.
Kapalıdan çıkan en fazla 100 bilet mi kapalının ahengini bozuyor?
Yoksa eski açık her maç 90 dakika bağırıyor da bu maça özel bir düşüş mü var?
Yeni açık zaten her maç olduğu gibi kimsenin sesinin çıkmadığı zamanlarda bağırdı,eski açıkla birşeyler yapmak istedi olmadı.
Zaten tüm maçlarda bağıran tribün kapalı değil miydi?Kapalıdan bilet alabilen şanslı azınlık mı ''herkes sussun'' dedi?

Herşeyi de taraftardan beklememek lazım.Kazanmak zorunda olduğumuz bir maç hem tribünde bizleri hem de takımı baskı altına almış olabilir.Ama takımda bir kıpırdanma olsa zaten herkes kendine gelirdi.1-1 den sonra var gücümüzle bağırmadık mı? 2.golün şaşkınlığını atamadan fenerlilerin düşüp kalkmalarıyla geçti zaman.

E biz kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken fenerlilerinde bi zahmet çıksın sesleri...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

gol ve golden öncede fenerin girdiği pozisyon ve bizi zorlmalar taraftarı maçtan soğuttu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

bu problem devam etmez inşallah
Since 1903

ist.hatirasi/3-4

Herkes içti içti geldi içmeyenler maçtan önce güzelce bağırdı sonra maça kitlendi!
YÖNETİM İSTİFA !!!

bahadıR

ilk gölü yiyince zaten heveste kalmadı taraftarda dondu kaldı e alkolünde etkisiyle ne ses çıktı ne seda
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Cem Goren

ya maç günü saat 11de kazanın oraaydım milltn kafa trilyon olmuş kafalar bi dünya bu insanlar tabi bağıramaz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

c@rsı

kapalı kapalı ne oldu utandım bugun işte utandırdılar beni gıttınızde ne oldu maça diye.niye deyince sesiniz kesildi dediler ama biz boyle degildik susmayın  hadinnnnnnnnnnnnn