Ana Menü

Nobre,Bobo ve Holosko'ya Teklif..!

Başlatan Kralkartal21, Mart 11, 2008, 16:34:34

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Kazan'dan Beşiktaş'a teklif !..

Trabzonsporlu Gökdeniz'i renkelerine katmaya hazırlanan Rubin Kazan'ın Beşiktaş'a da teklif yaptığı öğrenildi !.. Peki Kazan, hangi 3 futbolcu için Beşiktaş'ın kapısını çaldı? Siyah beyazlılar teklife ne yanıt verdi?

Lig TV'nin haberine göre,

Hasan Kabze'nin de forma giydiği Rubin Kazan'ın Bobo, Nobre, Holosko üçlüsünü istediği ileri sürüldü. Rus kulübü yöneticilerinin Menajer Sinan Engin'e "Bobo, Nobre ve Holosko'yu istiyoruz" diyerek fiyat sordukları belirtildi. Ancak Engin'in "Şampiyonluğa gittiğimiz bir ortamda hiçbir futbolcumuzu satamayız" diyerek teklifi geri çevirdiği öğrenildi. Rubin Kazan kulübünün üç futbolcu için toplam 20 milyon Euro'yu gözden çıkardığı, tarafların Haziran ayında tekrar görüşecekleri bildirildi.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kralkartal21

Şampiyonluğa giden bir takımın 3 forvetini birden satması aptallık olurdu.

carlito1903

Bana hiç inandırıcı gelmedi, hangi takım bi anda 3 forvet ister...

20 Milyon Euro yu da bu 3 futbolcuya vereceklerini hiç sanmıyorum...

Kralkartal21

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 11, 2008, 16:37:10
Bana hiç inandırıcı gelmedi, hangi takım bi anda 3 forvet ister...

20 Milyon Euro yu da bu 3 futbolcuya vereceklerini hiç sanmıyorum...

Ama adamlar büyük arayış içinde Örneğin adamlar Savo Miloseviç'e imza attırmışlar ve dahada bir sürü teklif yapıyorlarmış

SercanBjk

Sinan Engin güzel cevap vermiş ayrıca bunların 3 ü 20 milyon dolar değil 30 milyon dolar eder,yani ben yönetimin yerinde olsaydım böyle bi fiyat söylerdim.

carlito1903

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mart 11, 2008, 16:56:03
bunların 3 ü 20 milyon dolar değil 30 milyon dolar eder,yani ben yönetimin yerinde olsaydım böyle bi fiyat söylerdim.

Abartmayalım arkadaşlar bu 3 futbolcuya 30 Milyon Dolar verenin aklından şüphe ederim....

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

KeePSaKe

ben inanmadım buna bir takımın 3 futbolcu birden istemesi saçma geldi
Since 1903

Adriano

Balon haber. Bir klüp aynı anda 3 forvet ister mi hiç ? İstese bile 3'ü de aynı takımdan olabilir mi..

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

canavar_bjk

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mart 11, 2008, 16:35:39
Şampiyonluğa giden bir takımın 3 forvetini birden satması aptallık olurdu.
esas aptallık sezon sonu daha iyisini bulmadan bunlardan en az birini satmaları olur bence
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Kralkartal21

Ben doğru olduğunu savunuyorum siz nederseniz diyin.

Adamlar bu kadar da atıp tutmazlar yani

canavar_bjk

ben haberin yalan olup olmadıgını söylemedim sadece daha iyisini bulana kadar bunları satmaları aptallık olur dedim gecmişte bunun birçok örneğini gördük
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

M34

Haber dogru. Sinan Engin dogruladi. Bence hic durulmasin, hemen verilsin. Demirörene olan borc 20ye insin. Sonra Delgado, Gökhan Zan, Ibrahim Toraman, Tello gitsin borc morc kalmasin Demirören'de gitsin, yeni bir yönetim ile yeni bir baslangic olsun. Yemisim Demirören ile gelecek sampiyonlugu.

Batuhan

bakınız:ilhan mansız,cordoba,ronaldo,nouma,zago,lucesku.............
Koca hestiy aya bedenem ?

Kralkartal21

Alıntı yapılan: metini34 - Mart 11, 2008, 17:32:26
Haber dogru. Sinan Engin dogruladi. Bence hic durulmasin, hemen verilsin. Demirörene olan borc 20ye insin. Sonra Delgado, Gökhan Zan, Ibrahim Toraman, Tello gitsin borc morc kalmasin Demirören'de gitsin, yeni bir yönetim ile yeni bir baslangic olsun. Yemisim Demirören ile gelecek sampiyonlugu.

Ne diyosun sen yaa Ne demek Demirören'le gelecek şampiyonluğu yemişim sanki her sene şampiyon oluyormuşuz gibi konuşuyosun yok o gitsin yok bu gitsin yok yaa.Burada 5 senelik bir hasret var.