Ana Menü

Nobre,Bobo ve Holosko'ya Teklif..!

Başlatan Kralkartal21, Mart 11, 2008, 16:34:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

rakiplerimizin çok iyi işleyen forvet sistemimizin moralini bozmak için yaptığı bir şey olabilir

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mart 12, 2008, 16:35:38
Beyler haber sallama bir habere benzemiyor.Bütün gazetelrde yazıyor

bugun bi spor gazetesinde fener ronaldinho ile masada yazıyordu ne diyelim şimdi
ben çocukluğumdan beri bilirim fener carlosu alacaktı kaç sene geçti aldı....

haa 20 milyonu keşke sezon sonu verselerde hemen satsak böyle bi olay kaçırılmaz

şimdi satarlarsa aptallık ederler sezon sonu satmazlarsa aptallık ederler :)

M34

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mart 11, 2008, 17:48:34
Alıntı yapılan: metini34 - Mart 11, 2008, 17:32:26
Haber dogru. Sinan Engin dogruladi. Bence hic durulmasin, hemen verilsin. Demirörene olan borc 20ye insin. Sonra Delgado, Gökhan Zan, Ibrahim Toraman, Tello gitsin borc morc kalmasin Demirören'de gitsin, yeni bir yönetim ile yeni bir baslangic olsun. Yemisim Demirören ile gelecek sampiyonlugu.

Ne diyosun sen yaa Ne demek Demirören'le gelecek şampiyonluğu yemişim sanki her sene şampiyon oluyormuşuz gibi konuşuyosun yok o gitsin yok bu gitsin yok yaa.Burada 5 senelik bir hasret var.

Eger bu yil Demirören yönetimiyle sampiyon olursak daha cooook hasret kaliriz önümüzdeki yillar sampiyonluga; Trabzonsporun durumuna düseriz. Demirörene borc su an 50 milyon dolar. Bu borc oldugu sürece hicbir baskan adayi cikmaz. Eger sampiyon olursak "en büyük baskan benim"'in getirecegi rehavetle hesapsiz transferlerle bu borc ikiye üce katlanir. Bir de "Besiktas'i sampiyon yaptim, stadi yaptim" diyerek 10-20 yil daha basimizda kalir. Isi gücü yok nasil olsa; kesin kalir yani.

O yüzden diyorum ki, bosverelim sampiyonlugu. 2 yil nasil olsa stat yapilacak. Elimizdeki futbolculari satalim; Bobo, Holosko, Nobre, Cisse, Tello, Gökhan Zan, Ibrahim Toraman (50 milyon ederler herhalde), Demirören parasini alsin gitsin, yeni bir Baskan ile yeniden yapilanmaya gidelim (Ertugrul hoca ile, oda stajini tamamlamis olur bu yapilanma sürecinde). Bu arada 6-8 milyon dolar basketbola verilir, yani biraz daha fazla yatirim olur, o oyalar bizi bu süre icinde.

Özetle; Besiktasin ilerlemesi icin basarisiz olmasi gerekiyor diye düsünüyorum; üzülerek, yutkunarak.

pakito14

Alıntı yapılan: metini34 - Mart 13, 2008, 08:39:42
Haber dogru. Sinan Engin dogruladi. Bence hic durulmasin, hemen verilsin. Demirörene olan borc 20ye insin. Sonra Delgado, Gökhan Zan, Ibrahim Toraman, Tello gitsin borc morc kalmasin Demirören'de gitsin, yeni bir yönetim ile yeni bir baslangic olsun. Yemisim Demirören ile gelecek sampiyonlugu.

Ne diyosun sen yaa Ne demek Demirören'le gelecek şampiyonluğu yemişim sanki her sene şampiyon oluyormuşuz gibi konuşuyosun yok o gitsin yok bu gitsin yok yaa.Burada 5 senelik bir hasret var.

Eger bu yil Demirören yönetimiyle sampiyon olursak daha cooook hasret kaliriz önümüzdeki yillar sampiyonluga. Demirörene borc su an 50 milyon dolar. Bu borc oldugu sürece hicbir baskan adayi cikmaz. Eger sampiyon olursak "en büyük baskan benim"'in getirecegi rehavetle hesapsiz transferlerle bu borc ikiye üce katlanir. Bir de "Besiktas'i sampiyon yaptim, stadi yaptim" diyerek 10-20 yil daha basimizda kalir. Isi gücü yok nasil olsa; kesin kalir yani.

O yüzden diyorum ki, bosverelim sampiyonlugu. 2 yil nasil olsa stat yapilacak. Elimizdeki futbolculari satalim; Bobo, Holosko, Nobre, Cisse, Tello, Gökhan Zan, Ibrahim Toraman (50 milyon ederler herhalde), Demirören parasini alsin gitsin, yeni bir Baskan ile yeniden yapilanmaya gidelim (Ertugrul hoca ile, oda stajini tamamlamis olur bu yapilanma sürecinde).

6-8 milyon dolar basketbola verilir bu sürede, yani biraz daha fazla yatirim olur, o oyalar bizi bu süre icinde.

senin klavyeden yazdığın gibi kolay olsa keşke! bir takım kurmak bu kadar kolaymı fifa oynamıyoz burda?  kaçtane oyuncu satıyosun parasını demirörene veriyosun gelen yönetimde eksik takımı toparlıcak he gülünç şeyler bunlar!  :ok :D
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

gürol

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mart 12, 2008, 15:45:23
fabiano 25 eder 15 değil
Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mart 12, 2008, 07:18:14
bobo ve holoskoyu satmamamız lazım.
boboyu sattığımızı düşünelim hadi çok gitti 15 e sattık diyelim yerine kimi alacaz o paraya.fabiano felan eder o paraya belki.ama o da bobodan daha yararlı olamaz bence.
kimsede nistelroyu,henry yi bobo parasına vermez o zman satmayalım.nobre yi 10 a satacaksak satalım.4 e de az olur nobre.nobre kotu oynuyor bazen ama nobre oynadığı her maçta verilen gorevi yapıyor.rakip defansı hırpalıyor diğerlerine alan bırakıyor ayrıca kafaya felan da çıkıyor.ayrıca türk statüsünde hangi turk forveti 4 milyona alabiliriz ki.allahımın gökhan ünalını 10 a satmıyorlar.bırakalım bu işleri.
hiçbiri satılmasın.
özellikle bobo ve holoskonun satılması şampiyonluğun satıması demek olur

yok yaa amma yaptin 25 etmez fabiano.yok eğer eder diyosan ben vermem 25 ona.gider 25 e luca toni yi alırım hangi lig olursa olsun gol kralı olur.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

onaT

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mart 13, 2008, 09:50:37
Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mart 12, 2008, 15:45:23
fabiano 25 eder 15 değil
Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mart 12, 2008, 07:18:14
bobo ve holoskoyu satmamamız lazım.
boboyu sattığımızı düşünelim hadi çok gitti 15 e sattık diyelim yerine kimi alacaz o paraya.fabiano felan eder o paraya belki.ama o da bobodan daha yararlı olamaz bence.
kimsede nistelroyu,henry yi bobo parasına vermez o zman satmayalım.nobre yi 10 a satacaksak satalım.4 e de az olur nobre.nobre kotu oynuyor bazen ama nobre oynadığı her maçta verilen gorevi yapıyor.rakip defansı hırpalıyor diğerlerine alan bırakıyor ayrıca kafaya felan da çıkıyor.ayrıca türk statüsünde hangi turk forveti 4 milyona alabiliriz ki.allahımın gökhan ünalını 10 a satmıyorlar.bırakalım bu işleri.
hiçbiri satılmasın.
özellikle bobo ve holoskonun satılması şampiyonluğun satıması demek olur

yok yaa amma yaptin 25 etmez fabiano.yok eğer eder diyosan ben vermem 25 ona.gider 25 e luca toni yi alırım hangi lig olursa olsun gol kralı olur.

gsnin 5 milyon vermediği pepe ye real 20 verdi....
ne olacağı belli olmaz, 25 gayette olur fabianoya
Alıntı yapılan: metini34 - Mart 13, 2008, 08:39:42

Eger bu yil Demirören yönetimiyle sampiyon olursak daha cooook hasret kaliriz önümüzdeki yillar sampiyonluga; Trabzonsporun durumuna düseriz. Demirörene borc su an 50 milyon dolar. Bu borc oldugu sürece hicbir baskan adayi cikmaz. Eger sampiyon olursak "en büyük baskan benim"'in getirecegi rehavetle hesapsiz transferlerle bu borc ikiye üce katlanir. Bir de "Besiktas'i sampiyon yaptim, stadi yaptim" diyerek 10-20 yil daha basimizda kalir. Isi gücü yok nasil olsa; kesin kalir yani.

O yüzden diyorum ki, bosverelim sampiyonlugu. 2 yil nasil olsa stat yapilacak. Elimizdeki futbolculari satalim; Bobo, Holosko, Nobre, Cisse, Tello, Gökhan Zan, Ibrahim Toraman (50 milyon ederler herhalde), Demirören parasini alsin gitsin, yeni bir Baskan ile yeniden yapilanmaya gidelim (Ertugrul hoca ile, oda stajini tamamlamis olur bu yapilanma sürecinde). Bu arada 6-8 milyon dolar basketbola verilir, yani biraz daha fazla yatirim olur, o oyalar bizi bu süre icinde.

Özetle; Besiktasin ilerlemesi icin basarisiz olmasi gerekiyor diye düsünüyorum; üzülerek, yutkunarak.

hehehhe o aradada ben 30 yaşında olurum heralde
yapma kardeş en en en zor yolu seçmişin
zaman herşeyin ilacıdır
yedire yedire şampiyon ola ola düzelcez

onaT

ayrıca yeterince başarısız olduk bence fazla bile sen hala başarısızlık istiyorsun, son 4 senede 3 revizyon yapıldıda ne oldu.
biraz istikrar şart.
herşey mükemmel değil ama onu yıkmaya değil onu düzeltmeye uğraşmalıyız.

keskinli

basarisizligi bende istemem ama metini34 kardesimizin teklifine bende sicak bakarim
1 kac sezon kaybederek gelecegimizi kazanabiliriz!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

4 sezon kaybettik ne işe yaradı???????

ilhan mansız_melis

hiçbirini kesinlikle vermeyelim onlar bize lazım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.