Ana Menü

Yönetim uyuma! Beşiktaş'a sahip çık !

Başlatan pakito14, Mart 07, 2008, 23:31:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pakito14

Unutulmasın bu akşam ki yaşananlar...

Orta Hakemin Göremediği bi pozisyonu yan hakem görüyor ısrarla penaltı için bayrağını kaldırıyor ama orta hakemin umrunda değil... Dünyanın neresinde var böyle bişey? O kulaklıklar neden kulağınızda? Madem konuşmicaksınız süs olarakmı kullanıyosunuz yoksa ailenizlemi görüşüyosunuz?

Göz göre göre harcayacaklardı 2 puanımızı... Bişeyler yapabilmek için illede canımızın yanmasımı gerekir? Ya bobo topla birlikte alayını o kaleye top niyetine sokmasaydı? Bunları bi düşünün. Ortada bi emek var ve bu emeğe yazık etmeyin! Lütfen görevinizi yapın. Beşiktaşı Sahipsiz Sanmasınlar!.

Nasıl ki hata yapan hakemleri bi çok kez kulüplerin baskısıyla kızağa çektiklerine şahit olduk, aynı hassasiyeti Beşiktaş Yönetiminden de bekliyorum...

ŞAMPİYON OLMAMIZ ENGELLENEMEZ!..

Not:Forza Beşiktaş'tan alıntı!
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

Non Mollare Mai

Belki de son saniye golüyle bu penaltı olayı göz ardı edilsede ortada yine hakem katliamı vardı.
Yan hakem resmen yırttı kendini ama Yunus Yıldırım adlı şahsiyet vermemek için diretti.
Ulan adamın 10 metre önünde oluyor haysiyetsiz herif !

Bu 2 puan gitseydi yer yerinden oynardı.
Gerçi bizim yönetim yine ortaya bir kaç laf atar sonra onları yutar çekilirdi kenarı yine olan Beşiktaş'ıma olurdu !

Neyse ki Allah ilahi adaletini gösterdi ! Şükürler olsun..

Son 9 !
edit

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carlito1903

Malesef şampiyonluk yolunda sadece rakiplerle uğraşmıyoruz basın, federasyon, hakemler hepsiyle mücadele içindeyiz...

İnşallah hepsini atlatıp şampiyon olacağız...

Biz şampiyonluk şarkılarıyla ortalığı yıkarken onlar gereken dersi alacaklar merak etmeyin...

rebellious

bi kere orta hakem yan hakemin uyarılarına uymak zorunda değildir. (ofsayt haricinde) pozisyonu gördüğü takdirde kendi kararı geçerlidir elbette. onu geçelim, 90+2de o kadar ucuz bi penaltı verilmesini ben kendime yediremezdim açıkçası. arkadan dizini uzatıyor hepsi bu. ne bir müdahale ver ne de başka bi şey. bobo kendini yere atsa direk penaltı verirdi hakem ama bobo yatmadı bu numaraya. harbiden helal olsun boboya. ortada ilk devredeki kadar bariz hatalar falan yok. abartmayın o kadar.
[I]kara sevda adı...[/I]

erdinc1926

olabilirde biz sadece bu maçı yorumlamıyoruz geçmişteki maçları değerlendirerek gelecek için tedbirler alınması gerektiğini savunuyoruz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Non Mollare Mai

Ucuz penaltı mı ?
Bobo topu önüne alıp gole gidecek ama oyuncu yere düşerken elini topa doğru uzatıyor ve topun yönünü değiştiriyor.
Hakem pozisyona yan hakem kadar yakın değildi. Yan hakem gayet net gördü.
Bariz penaltıydı bence.
edit

erdibatmaz

bende önce öyle gördüm ama tekrar izledi,rakip sol ayağıyla galiba ayağına basıyor Bobo'nun bariz bir müdahale var
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

SercanBjk

Çok haklısın sürekli dikkat çektiğim bi konu yönetimin haricinde İnönü`deki maçlar hakemler ve rakip için tam anlamıyla cehenneme dönüşmeli.!!!

lambkuzu

arkadaşlar penaltıydı değildi o kadar önemli değil bir tek gerçek var bu sene ilahi adalet bizim yanımızda ... sadece bu maç için değil aklınızdan bi geçirin çoğu maçı zorda olsa kazanıyorduk bu güne kadar ... HAKEDİYORUZ , KAZANIYORUZ VE KISKANDIRARAK GELİYORUZ 9 MAÇ KALDI....
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

M34

Ne oynadik ki hakeme yükleniyoruz? Hakem pozisyona yakindi, gördü ve penalti olduguna inanmadi. Bende pozisyonu yavaslatmis bicimde 3 defa izledim bu yan hakem ne cirpiniyor böyle dedim. Ilahi adalete gelince de; macin hakki beraberlikdi - hicbirsey oynamadik.

CHEm !

eve geldim herkes tutturmuş bi penaltı verilmedi diye.
pozisyona baktım ben de fazla birşey göremedim,defalarca izledim kararım değişmedi.
diyelim ki otoriterlere göre kesin penaltı ve sonuçta penaltı verilmedi.
2. bir ankaraspor maçı faciası yaşanacaktı.

sonrası mı ?
90 dk oynasaydın kardeşim son dk penaltısından mı medet umuyorsun gibilerinden cümleler...

yada

başkanımız 2-3 ateşli cümleler kurup unutulup gidecekti.
Allah kitap Beşiktaş

muhsin_1903

şampiyon olmamızı hakemler istemesede futbol ilahları istiyo
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

pascalyptica

biz ankarayla bursayla fenerle uğraşırken mhk de sağolsun boş geçmiyo bizimle uğraşıyo..

Anti-MHK!!! (Meymenetsiz Herifler Kurumu)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

carsi52

Bölünür senin için uykular!